Εξεταστική

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο fockos τέλειωσε από τα βαρετά αμφιθέατρα για πάντα τώρα πάει κλινική :D .Oπου το μάθημα ειναι παινχίδι
Διακοπεεεεεεεεεςςςςςςς
στο τέταρτο έτος δεν κάνουν μάθημα σε αμφιθέατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στο τέταρτο έτος δεν κάνουν μάθημα σε αμφιθέατρα;

Ο fockos τελείωσε το 4ο και πάει στο 5ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε, αφού απάντησες αυτό, πες και τι κάνουν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Acronym56

Νεοφερμένος

Ο Acronym56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εξαρταται το μαθημα.Και την κλινικη που θα σαι.Συνηθως κανεις στο αμφιθεατρο της κλινικης/νοσοκομειου που θα σαι.

Αν πχ εγω Παθολογια στη Β παθολογικη Κλινικη,συνηθως κανω αμφι μεσα στο νοσοκομειο.Τα πανεπιστημιακα εχουν αμφιθεατρα.Εξαρταται βεβαια και πως ειναι η δομημενη η σχολη σου.Αλλα θα χεις τοσες ωρες στα νοσοκομεια που κυριολεκτικα θα ζεις εκει μεσα,το μαφι θα φανταζει το λιγοτερο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα σήμερα και εγώ εξεταστική..ουφ, αν όλα πάνε καλά θα έχω 4/5 μαθήματα..Ήδη έχω περάσει τα τρία από αυτά ! Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Εξαρταται το μαθημα.Και την κλινικη που θα σαι.Συνηθως κανεις στο αμφιθεατρο της κλινικης/νοσοκομειου που θα σαι.

Αν πχ εγω Παθολογια στη Β παθολογικη Κλινικη,συνηθως κανω αμφι μεσα στο νοσοκομειο.Τα πανεπιστημιακα εχουν αμφιθεατρα.Εξαρταται βεβαια και πως ειναι η δομημενη η σχολη σου.Αλλα θα χεις τοσες ωρες στα νοσοκομεια που κυριολεκτικα θα ζεις εκει μεσα,το μαφι θα φανταζει το λιγοτερο :Ρ

Στην πατρα 5ο και 6ο δεν έχουμε αμφιθέατρο στην Πάτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα σήμερα και εγώ εξεταστική..ουφ, αν όλα πάνε καλά θα έχω 4/5 μαθήματα..Ήδη έχω περάσει τα τρία από αυτά ! Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους.. :)

:cold::cry_x::cry_x: M want. Εμείς δίνουμε 7-8 μαθήματα κάθε εξάμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
:cold::cry_x::cry_x: M want. Εμείς δίνουμε 7-8 μαθήματα κάθε εξάμηνο.

Κανονικά 6 το εξάμηνο είναι ( 7 στα τελευταία 2 έτη)..Απλά είχα πολύ άσχημη αδιαθεσία και δεν μπόρεσα να πάω...:/:
Οπότε δεν υπάρχει λόγος στεναχώριας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
εμας παλι (μηχ μηχ απθ) 5 ειναι κ λεω παλι καλα γιατι αν ηταν πιο πολλα απλα χαμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
είναι τα 5 λίγα ?
εγώ 3 δίνω σύνολο στην εξεταστική( αύριο το τελευταίο) και έχω γ*****εί στο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
αχαχαχ οχι ρε φιλος ισα ισα παλουκι ειναι ,μην πω τιποτα αλλο , απλα επειδη βλεπω ολοι λενε εξι κ εφτα μαθηματα για αυτο ειπα οτι ειναι λιγα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
είναι τα 5 λίγα ?
εγώ 3 δίνω σύνολο στην εξεταστική( αύριο το τελευταίο) και έχω γ*****εί στο διάβασμα.

Εμένα μου λες...Σε νιώθω....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
ρε παιδια αλλο τα 7 μαθηματα σε μια σχολή και αλλο τα 2 σε αλλη. Μπορεί η σχολη με τα 2 να απαιτει πιο πολυ διαβασμα απο αυτη με τα πεντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ρε παιδια αλλο τα 7 μαθηματα σε μια σχολή και αλλο τα 2 σε αλλη. Μπορεί η σχολη με τα 2 να απαιτει πιο πολυ διαβασμα απο αυτη με τα πεντε

Δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
οχι φιλε το πιστευω κ εγω ανετα ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τελος η εξεταστικη πιθανοτατα 0 χρωστουμενα για Σεπτεμβρη για αλλη μια φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως δεν ισχύει, τουλάχιστον όχι για την δική μου σχολή. Εκτός από το γεγονός πως δεν έχουμε σε κανένα εξάμηνο μόνο 5 μαθήματα, έχουμε 7 το λιγότερο νομίζω,σίγουρα δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να δίνει 2 και να είναι πιο δυσκολα από αυτά που έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top