Εξεταστική

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έγραψα χτες βιολογία ΙΙ και τα πήγα πιο καλά από ότι θα περίμενα! :D

Τελευταίο μάθημα την Τετάρτη, αλλά πραγματικά δεν μπορώ να διαβάσω με αυτήν την ζέστη...να ναι καλά το κλιματιστικό, αλλά πόσο να το ανοίξεις???

έπιασαν κι εδώ οι ζέστες... φοβάμαι τη στιγμή που θα έρθει ο λογαριασμός της ΔΕΗ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
δυο ακομα... φυσιολογια τελικα παρα πολυ καλα δεν το περιμενα.... αντε 6 μερες μεινανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
το τελευταίο μάθημα το γράφω Πέμπτη αλλα βαριέμαι να διαβάσω πολύ :(
Έγραψα χτες βιολογία ΙΙ και τα πήγα πιο καλά από ότι θα περίμενα! :D
:( πέσανε ασκήσεις; ή ηταν μόνο μπλαμπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aπ'όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Βγήκαν τ'αποτελέσματα??

Όχι ρε, ούτε καν.
Απλά μένω στην ίδια περιοχή και κοντά με μάντεψε ποιον. :P Έβαλε το 5ο θέμα. :P
Από εκεί το' μαθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Όχι ρε, ούτε καν.
Απλά μένω στην ίδια περιοχή και κοντά με μάντεψε ποιον. :P Έβαλε το 5ο θέμα. :P
Από εκεί το' μαθα.

Έχεις διασυνδέσεις,μουνάκι! :P

PS: Ο άργιλες μαζί με ούζο βαράει
Μη ρωτήσεις πως το μαθα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εισαγωγή στο Φυσικό και Ανθρωπογενές Περιβάλλον: 7. Αρκετά καλά πιστεύω για ένα επεισοδιακό μάθημα, όπως αυτό. Ευτυχώς Εκπαίδευση Ενηλίκων πήρα 10. Ο μέσος όρος από τις εργασίες και τους βαθμούς των εξετάσεων στα δύο μαθήματα βάσει των συντελεστών βαρύτητας είναι 8,6. Καλά θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μακροοικονομικα Μοντελα και Πολιτικες : 10

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
εγω τελειωνω 9 Ιουλιου!ολοι θα ειναι Ποσειδι και εγω θα δινω βιοχημεια φυσικοχημεια αναλυτικη χημεια και μηχανικη τροφιμων 2 :P
αυτα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα σήμερα :P .
3/5 λογικά..!
Έχω 3 για Σεπτέμβρη!
Τώρα χρούτσου χρούτσου όλη μέρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
εγω τελειωνω 9 Ιουλιου!ολοι θα ειναι Ποσειδι και εγω θα δινω βιοχημεια φυσικοχημεια αναλυτικη χημεια και μηχανικη τροφιμων 2 :P
αυτα ειναι...

Σε νικάω. Τελειώνω 12 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σας νικαω ολους. Τελειωσα και ηδη αρχισα διαβασμα για την εξεταστικη Σεπτεμβριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα σήμερα :P .
3/5 λογικά..!
Έχω 3 για Σεπτέμβρη!
Τώρα χρούτσου χρούτσου όλη μέρα :D
άντε τέλεια! και εγώ αύριο!!!
ποια 3?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
άντε τέλεια! και εγώ αύριο!!!
ποια 3?

Ποια 3 χρωστάω ή ποια πέρασα :P ?
Χρωστάω: Βιοστατιστική, Φυσιολογία Ζώων και Βιοχημεία ( :P)

Καλή επιτυχία αύριο και καλή πρακτική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Σας νικαω ολους. Τελειωσα και ηδη αρχισα διαβασμα για την εξεταστικη Σεπτεμβριου.

:eek:
Πόσα έχεις για Σεπτέμβρη?

Ντάξει αφού πέρασα λογοτεχνία 20ου είμαι καλά.
Άντε,θέλω θάλασσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.


Ποια 3 χρωστάω ή ποια πέρασα :P ?
Χρωστάω: Βιοστατιστική, Φυσιολογία Ζώων και Βιοχημεία ( :P)

Καλή επιτυχία αύριο και καλή πρακτική :P
ποια χρωστάς εννοούσα! Ε εντάξει μπορείς να μπεις 2ο έτος με κανένα χρωστούμενο:D

Ουφφφ ευχαριστώ....πρακτική:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
:eek:
Πόσα έχεις για Σεπτέμβρη?
12 χρωσταω :whistle:
Θα προσπαθησω να δωσω 6 και να πιασω βαθμο σε αυτα και να διαβασω αλλα 2 στο χαλαρο, για να μπορω να τα παρακολουθησω του χρονου λεπτομερως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποια χρωστάς εννοούσα! Ε εντάξει μπορείς να μπεις 2ο έτος με κανένα χρωστούμενο:D

Ουφφφ ευχαριστώ....πρακτική:(
Τι πρακτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ποια χρωστάς εννοούσα! Ε εντάξει μπορείς να μπεις 2ο έτος με κανένα χρωστούμενο:D

Ουφφφ ευχαριστώ....πρακτική:(

Όχι δεν θα μπω, θα τα περάσω όλα :mad: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι πρακτική;
Σε μικροβιολογικό εργαστήριο, 2μηνη..όλο το καλοκαίρι στην δροσερή(χαχα) Λάρισα...


Όχι δεν θα μπω, θα τα περάσω όλα :mad: :pfff:
γιατί εγώ τι είπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top