Εξεταστική

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος καθηγητής να "μην δεχτεί" το σύστημα της ρήτρας και να σε... βάλει στο μάτι?

Έχω διαβάσει περιπτώσεις στο internet που κάποιος έβαλε ρήτρα 7 ή 8, και τον πέρασε με 5...

Ή τον έκοψε και τον πέρασε με 5 την επόμενη φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος καθηγητής να "μην δεχτεί" το σύστημα της ρήτρας και να σε... βάλει στο μάτι?

Έχω διαβάσει περιπτώσεις στο internet που κάποιος έβαλε ρήτρα 7 ή 8, και τον πέρασε με 5...

Ή τον έκοψε και τον πέρασε με 5 την επόμενη φορά...


ε πρέπει να ναι λίγο ντιπ ο άλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ε πρέπει να ναι λίγο ντιπ ο άλλος

Ισχύει, και επειδή δεν έχω βάλει ποτέ ρήτρα, προτιμώ να περάσω το μάθημα και αν θεωρήσω ότι μπορώ να γράψω παραπάνω να πάω και να ζητήσω να με κόψει πριν περάσει στην γραμματεία τους βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αυτό είναι καλό ή κακό; :P
στην ιστολογία πάντως, που παίρνουμε ross, έχει τέλειες εικόνες αλλά καθόλου καλή δομή (δε νομίζω να κάνει κανένας ιστολογία από το βιβλίο αυτό, οι καθηγητές μας το έχουν επιμεληθεί)

για μας κακό γιατι ενώ για τις άλλες σχολές η ΠΑΘΑΝ είναι ένα απλό μάθημα της πλάκας εμάς είναι από τα πιο δύσκολα της σχολής.

Όταν ένας καθηγητης κανει επιμέλεια ένα βιβλίο σημαίνει ότι το ξέρει καλά και εγκρίνει.

την ιστολογία δεν ΄την έχω δει ποτέ δε την ξέρω :D oυτε θέλω να την μάθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σκατάκια αύριο στην Αναλυτική :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μια απο τα ίδια το μενού στη Γενετική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μια απο τα ίδια το μενού στη Γενετική...

Μπορει να κοιτάξεις τι εκδόση Thompson έχεις ; Το γραφει στον ελληνικο πρόλογο πρώτη πρόταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τώρα υλικά NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Μπορει να κοιτάξεις τι εκδόση Thompson έχεις ; Το γραφει στον ελληνικο πρόλογο πρώτη πρόταση

Τη 2η ελληνική !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τη 2η ελληνική !

εχω θέλω την αγγλική

Εμένα γράφει Έχετε στα χέρια σας την ελληνική απόδοση της 5ης έκδοσης του συγγράματος Genetics In medicine....

Εσάς τι γράφει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
εχω θέλω την αγγλική

Εμένα γράφει Έχετε στα χέρια σας την ελληνική απόδοση της 5ης έκδοσης του συγγράματος Genetics In medicine....

Εσάς τι γράφει.

Φωκουλη μου σε νικαω!:redface:
Έχω στα χέρια μου την ελληνική απόδοση της 7ης έκδοσης !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φωκουλη μου σε νικαω!:redface:
Έχω στα χέρια μου την ελληνική απόδοση της 7ης έκδοσης !:P

:( δε το κάνω για να ανταγωνιστώ :( απλά έχω αυτο το βιβλιο και ηθελα να δω αν ειναι το ιδιο γιατί εγώ δε δικαιούμαι βιβλία και αγορασα το παλιό :(
πω είμαι 2 εκδόσεις πίσω (κακό αυτο΄)


Κεφάλαιο 1

αρχίζει

Η ιατρική Γενετική διανύει σήμερα μια ξεχωριστή περίοδο, έχοντα καθιερωθεί ως σηματικότατος επιστημονικός κλάδος ο οποιός ασχολείται με την ποικιλότητα και την κληρονομικότητα του ανθρώπου. Συγχρόνως.......
έτσι γράφει και σε σένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
:( δε το κάνω για να ανταγωνιστώ :( απλά έχω αυτο το βιβλιο και ηθελα να δω αν ειναι το ιδιο γιατί εγώ δε δικαιούμαι βιβλία και αγορασα το παλιό :(
πω είμαι 2 εκδόσεις πίσω (κακό αυτο΄)


Κεφάλαιο 1

αρχίζει

Η ιατρική Γενετική διανύει σήμερα μια ξεχωριστή περίοδο, έχοντα καθιερωθεί ως σηματικότατος επιστημονικός κλάδος ο οποιός ασχολείται με την ποικιλότητα και την κληρονομικότητα του ανθρώπου. Συγχρόνως.......
έτσι γράφει και σε σένα;

Nope!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αύριο δίνω φυσική..ο Θεός βοηθός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ, ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
αύριο δίνω φυσική..ο Θεός βοηθός..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πρώτο μου μάθημα σήμερα. Γιατί η 8/7 που δίνω το τελευταίο, μου φαίνεται τόσο μακριά στο μέλλον?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Πρώτο μου μάθημα σήμερα. Γιατί η 8/7 που δίνω το τελευταίο, μου φαίνεται τόσο μακριά στο μέλλον?


Λες να κινησε με ταχυτητα παραπλήσια του φωτος και να εχει διασταλεί ο χρόνος;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λες να κινείσαι με ταχυτητα παραπλήσια του φωτος και να εχει διασταλεί ο χρόνος;:P
Μα πώς κατάλαβες ποιο μάθημα έδωσα?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top