Εξεταστική

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ξεκινω 11/6 και τελειωνω 25
Αντε και καλο Σεπτεμβρη απο τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
το να πάτε να την διεκδικήσετε δεν σου περνάει από το μυαλό ε?
Το οτι δεν μπορει να γινει εξεταστικη λογω του οτι χασαμε 2 μηνες μαθηματων και ουτε καν την υλη δεν προλαβαινουμε να βγαλουμε + οτι υπαρχουν οικονομικα προβληματα στο ιδρυμα δεν εχουν να πληρωσουην τους καθηγητες , δεν σου περασε απο το δικο σου μαλλον ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Παίδες μια ερώτηση μόνο!Στο μάθημα της ιστορίας η ύλη είναι τεράστια καθώς μας έχει βάλει σελίδες συγγραμμάτων οι οποίες αγγίζουν τις 80,κάτι αρχεία τα οποία είναι σε μορφή pdf και τις δικές μας σημειώσεις....Επειδή έχω κρατήσει καλές σημειώσεις (είναι λες και έχω γράψει βιβλίο :P ) λέω να διαβάσω απο τις σημειώσεις μου,τα αρχεία και να προσθέσω μερικά και από το βιβλίο όχι όλα....Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Αναλογως τον καθηγητη, αν και δε ξερω τι παιζει σε τετοια μαθηματα... Γενικα υπαρχουν μαθηματα που βγαινουν μονο απο τα συγγραμματα, αλλοι καθηγητες ζητανε συγκεκριμενα που υπαρχουν μονο στις σημειωσεις τους, και αλλοι.... βαζουν και εκτος υλης! :P Οποτε αναλογως τι εχεις ακουσει για το μαθημα απο παλαιοτερους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Κι εμεις 10 Ιουνιου ξεκιναμε και δεν εχω ιδεα ποτε τελειωνουμε, γιατι το μοναδικο μαθημα που δινω ειναι στην αρχη της εξεταστικης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω στις 11/6 και τελειώνω 21/6...δίνω 7 μαθήματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν έχω προλάβει να διαβάσω πολυ καλα...το βαρέθηκα το μάθημα, 4 προόδους και τόοοοσες πολλες πληροφορίες! Άντε να τελειώνει :)
Στον εαυτό μου γκρινιάζω Γιαννούτα μην χαίρεσαι πάλι :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Το οτι δεν μπορει να γινει εξεταστικη λογω του οτι χασαμε 2 μηνες μαθηματων και ουτε καν την υλη δεν προλαβαινουμε να βγαλουμε + οτι υπαρχουν οικονομικα προβληματα στο ιδρυμα δεν εχουν να πληρωσουην τους καθηγητες , δεν σου περασε απο το δικο σου μαλλον ε?

και άλλα τμήματα έχασαν 2 μήνες αλλά την εξεταστική τους θα την κάνουν. Επιπλέον ρε μαν δεν σε ρώτησα για να μου πεις τι σας λένε οι καθηγηταράδες σας. Εφόσον βρίσκεις μια κατάσταση άδικη προσπαθείς να την αλλάξεις, αλλά μάλλον εσύ ούτε καν άδικη δεν την βρίσκεις...Εσύ βρίσκεις άδικο που χάσατε δύο μήνες μαθημάτων γιατί θέλουν να σας κλείσουν τα ΤΕΙ, επειδή θέλουν να σας εντάξουν στο 66% ανεργίας στους νέους και επειδή γενικά θέλουν να σας γα**** τις ζωές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα έδωσα ανατομία :whistle:
Βγήκα τραγουδώντας:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σήμερα έδωσα ανατομία :whistle:
Βγήκα τραγουδώντας:

Χαχαχαχαχαχα!


Καλα αποτελέσματα ρε!:clapup: και καλη συνέχεια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχαχαχα!


Καλα αποτελέσματα ρε!:clapup: και καλη συνέχεια !

Λίγο δύσκολο να είναι καλά τα αποτελέσματα. :P

Ευχαριστώ!! Καλή σου επιτυχία στην εξεταστική!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Παιδιά αυτη είναι η 2η εξεταστική και έχω ήδη βαρεθει το διάβασμα:ermm::1eye::P
μένουν τουλάχιστον 8 εξεταστικές μέχρι το πτυχίο!:stunned:
Σήμερα έδωσα ανατομία :whistle:
Βγήκα τραγουδώντας:
Αφού θα σε ξυπνήσουμε όταν τελειώσει ο Σεπτέμβριος, αυτό σημαίνει ότι το πέρασες το μάθημα:P:P
και κάνε εικόνα εσύ να παρακαλάς την ανατομία να μην σε αφήσεις ποτέ μόνη σου όπως η κοπελιά που ζητά απο τον άλλον αυτο το πράγμα:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Σήμερα έδωσα ανατομία :whistle:
Βγήκα τραγουδώντας:

ό,τι θα τραγουδάω κι εγώ μετά απο κάθε μάθημα :clapup: :worry:

καλή συνέχεια!!!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά αυτη είναι η 2η εξεταστική και έχω ήδη βαρεθει το διάβασμα:ermm::1eye::P
μένουν τουλάχιστον 8 εξεταστικές μέχρι το πτυχίο!:stunned:

Αφού θα σε ξυπνήσουμε όταν τελειώσει ο Σεπτέμβριος, αυτό σημαίνει ότι το πέρασες το μάθημα:P:P
και κάνε εικόνα εσύ να παρακαλάς την ανατομία να μην σε αφήσεις ποτέ μόνη σου όπως η κοπελιά που ζητά απο τον άλλον αυτο το πράγμα:bleh:

:mastigio Έλα Δημήτρη, διάβαζε! :studying:

:hehe: Σοβαρά τώρα, αν η ανατομία με αφήσει μόνη μου την πάτησα. :worry:

ό,τι θα τραγουδάω κι εγώ μετά απο κάθε μάθημα :clapup: :worry:

καλή συνέχεια!!!:thumbup:

Σ' ευχαριστώ, καλή επιτυχία και σε εσένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
σε ευχαριστώ! :D
2ο έτος είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1ο έτος είμαι
Tι σπουδάζεις και σε ποιο έτος είσαι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hürrem Sultan

Νεοφερμένος

Η Hürrem Sultan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
τυχερή! 4ο γαλλικής φιλολογίας...και όπως πάω, θα το φτάσω το 6ο :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε θέλω αρνητικές σκέψεις! :)
Tu peux le faire!
(δεν ξέρω αν είναι σωστά, το google translate φταίει :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα έδωσα ανατομία :whistle:
Βγήκα τραγουδώντας:
Εργαστήριο ή θεωρία; Καλά αποτελέσματα βρε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εργαστήριο ή θεωρία; Καλά αποτελέσματα βρε!!

Δυστυχώς δε δίνουμε εργαστήριο. :( Κρίμα, γιατί θα βοηθούσε στο βαθμό.

Ευχαριστώ! Καλή επιτυχία στην εξεταστική! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top