Εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
τώρα βγηκε και το τελευταίο μάθημα; :P

Nαι, άργησαν λίγο μωρέ αλλά αφού το πέρασα δε μιλάω καθόλου. :P
Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν ήταν ότι θα περνούσα φυσιολογία με την πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nαι, άργησαν λίγο μωρέ αλλά αφού το πέρασα δε μιλάω καθόλου. :P
Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δεν ήταν ότι θα περνούσα φυσιολογία με την πρώτη.
αχα! μια χαρά τότε! :P μα καλά, νόμιζες πως δε θα περνούσες και πήρες 7, αμα νομίζεις πως θα περάσεις παίρνεις 11; :P
να δω κι εγω τι θα κάνω που δεν εχω παρακολουθήσει καθόλου καρδιά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
αχα! μια χαρά τότε! :P μα καλά, νόμιζες πως δε θα περνούσες και πήρες 7, αμα νομίζεις πως θα περάσεις παίρνεις 11; :P
να δω κι εγω τι θα κάνω που δεν εχω παρακολουθήσει καθόλου καρδιά :worry:
Πριν δώσω νόμιζα ότι θα κοπώ. Αφού έδωσα υπολογίζα περίπου 6, εντάξει, 7 μου ήρθε. :P
Eγώ φυσιολογία είχα πάει μόνο στο ενδοκρινικό. Νευρικό, μυικό, αναπαραγωγικό, μεταβολισμός και θερμορύθμιση δεν ήξερα καν τι λένε μέχρι το φεβρουάριο. :p
Γενικά η σχέση μου με τις παραδόσεις είναι μια σχέση μίσους, έχουμε πάρει διαζύγιο από το α' εξάμηνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Βγήκε και το Συνταγματικό. Ένα ωραιότατο 5! :P
Ακόμη ένα μάθημα και τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
καλη συνεχεια!!!!!!:);):);););)
Ευχαριστώ! Έχουν έρθει 2 ωραιότατα 5αρια μέχρι τώρα. Ελπίζω, στο επόμενο και τελευταίο, να μην τριτώσει το κακό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Έχουν έρθει 2 ωραιότατα 5αρια μέχρι τώρα. Ελπίζω, στο επόμενο και τελευταίο, να μην τριτώσει το κακό!:P

μην λες βλακειες θα το περασεις;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αύριο 2η πρόοδος Φυσιολογίας Φυτών:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Βγήκε και το τελευταίο μάθημα σήμερα, το οποίο δώσαμε στις 16 Ιανουαρίου.
Εμπορικό Δίκαιο: 7.

Κανένα χρωστούμενο για Σεπτέμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Βγήκε και το τελευταίο μάθημα σήμερα, το οποίο δώσαμε στις 16 Ιανουαρίου.
Εμπορικό Δίκαιο: 7.

Κανένα χρωστούμενο για Σεπτέμβρη, μέχρι τώρα!

μπραβο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βγήκε και το τελευταίο μάθημα σήμερα, το οποίο δώσαμε στις 16 Ιανουαρίου.
Εμπορικό Δίκαιο: 7.

Κανένα χρωστούμενο για Σεπτέμβρη!

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: νωρίς το θυμήθηκαν!!!!

μια χαρά είσαι ;) συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: νωρίς το θυμήθηκαν!!!!

μια χαρά είσαι ;) συγχαρητήρια!
Άσε... Στη σχολή μου έχουν παράδοση σε αυτό. Χθες βράδυ συζητούσα με μια συντοπίτισσά μου, η οποία πήρε πτυχίο από τη σχολή μου πρόπερσι, και στην τελευταία εξεταστική που έδωσε, περίμενε 3 μήνες 4 επιλεγόμενα, για να μάθει ότι παίρνει πτυχίο. Ό,τι νά' ναι!

Thank you! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε... Στη σχολή μου έχουν παράδοση σε αυτό. Χθες βράδυ συζητούσα με μια συντοπίτισσά μου, η οποία πήρε πτυχίο από τη σχολή μου πρόπερσι, και στην τελευταία εξεταστική που έδωσε, περίμενε 3 μήνες 4 επιλεγόμενα, για να μάθει ότι παίρνει πτυχίο. Ό,τι νά' ναι!

Thank you! :)

:eek::eek: Το παρακάνουν!! Τόοοοοοσα πολλά γραπτά έχουν να διορθώσουν πια;
Σε εμάς, το πολύ σε 3 βδομάδες έχουν βγάλει αποτελέσματα, είναι γρήγοροι σε αυτό, δεν μπορώ να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
:eek::eek: Το παρακάνουν!! Τόοοοοοσα πολλά γραπτά έχουν να διορθώσουν πια;
Σε εμάς, το πολύ σε 3 βδομάδες έχουν βγάλει αποτελέσματα, είναι γρήγοροι σε αυτό, δεν μπορώ να πω...

Τί να σού πω; Ειλικρινά, δεν ξέρω. Μαζί με αυτούς που χρωστάνε τα μαθήματα, κατά μέσο όρο, σε κάθε μάθημα δίνουμε κάπου 600 άτομα. Και πάλι, δε δικαιολογούνται. Σκέψου ότι τα αποτελέσματα άρχισαν να βγαίνουν από τις 10 Απρίλη και μετά και εξεταστική τελειώσαμε στις 8/02. Ανεκδιήγητοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:eek::eek: Το παρακάνουν!! Τόοοοοοσα πολλά γραπτά έχουν να διορθώσουν πια;
Σε εμάς, το πολύ σε 3 βδομάδες έχουν βγάλει αποτελέσματα, είναι γρήγοροι σε αυτό, δεν μπορώ να πω...





Και να πω οτι τα διορθωνουν μονοι τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Και να πω οτι τα διορθωνουν μονοι τους...
Όχι βέβαια! Ζήτημα να διορθώνουν το 1/4 των γραπτών αυτοί. Έχουν τους μεταπτυχιακούς-παραπαίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εδω εγω αναγκαστικα να στειλω mail στον καθηγητη για να μαθω το βαθμο για ενα μαθημα επειδη ειχε περασει πολυς καιρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top