Εξεταστική

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Θα σάς πω!:P Δημόσιο Δίκαιο με 8 και Αστικό με 5. Αναφορικά με τη γενικότερη εικόνα, το πρώτο είναι πολύ καλό, και το δεύτερο θα έλεγα προς το μέτριο, αν κι έπεσε πολύ 3, και πολύ 5, ενώ υπήρχαν ελάχιστα 7 ή 8. Αυτά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Θα μας πεις τι και με ποσο περασες η θα το κρατησεις για παρτυ σου;;

Μήπως είμαστε λίγο αδιάκριτοι;;):P:eek::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
για αυτό υπάρχει το θέμα όμως;)
Πέραν του ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα που με ρώτησε ο Piemaker τις βαθμολογίες και τα μαθήματα, το θέμα δεν υποχρεώνει κανέναν να πει ποιο μάθημα πέρασε και με ποιο βαθμό. «Εξεταστική» λέγεται. Όχι απορίες για τους περίεργους, ούτε τί βαθμό πήρατε στα μαθήματά σας στο εξάμηνο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πέραν του ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα που με ρώτησε ο Piemaker τις βαθμολογίες και τα μαθήματα, το θέμα δεν υποχρεώνει κανέναν να πει ποιο μάθημα πέρασε και με ποιο βαθμό. «Εξεταστική» λέγεται. Όχι απορίες για τους περίεργους, ούτε τί βαθμό πήρατε στα μαθήματά σας στο εξάμηνο.:)
Δεν το είχα σκεφτεί:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ:D
Νά' σαι καλά! Από πότε έγινε αστείο το να το παίζεις καθυστέρι; Όπως την βρίσκει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα αν το τμημα σας εχει προαιρετικη πτυχιακη εργασια, μην κανετε το λαθος να την παρετε.
Τζαμπα τυρρανια, αυτο εχω να πω μονο.
Εγω δε σκοπευω να παρω πτυχικακη,οποτε κατ' εσενα,καλα θα κανω:)
Αμα δεν παρουμε πτυχιακη,επιλεγουμε 2 παραδοσεις και 1 σεμιναριο.
Καλυτερο φαινεται,ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ασχετο, αλλα αν το τμημα σας εχει προαιρετικη πτυχιακη εργασια, μην κανετε το λαθος να την παρετε.
Τζαμπα τυρρανια, αυτο εχω να πω μονο.
+1
Εγω δε σκοπευω να παρω πτυχικακη,οποτε κατ' εσενα,καλα θα κανω:)
Αμα δεν παρουμε πτυχιακη,επιλεγουμε 2 παραδοσεις και 1 σεμιναριο.
Καλυτερο φαινεται,ε;
Σαφώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Kλινική φυσιολογία (aka αυτό που κάνει ο house σε light εκδοχή ) 10 :smartass:

Oι της σχολής ας σωπάσουν γι' αυτό το μάθημα και ας μ' αφήσουν να χαρώ. :P
5/6 και περιμένω την κανονική φυσιολογία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα σάς πω!:P Δημόσιο Δίκαιο με 8 και Αστικό με 5. Αναφορικά με τη γενικότερη εικόνα, το πρώτο είναι πολύ καλό, και το δεύτερο θα έλεγα προς το μέτριο, αν κι έπεσε πολύ 3, και πολύ 5, ενώ υπήρχαν ελάχιστα 7 ή 8. Αυτά! :)
Αν γραψω 8 δημοσιο διεθνες θα κανω παρτυ... Αστικο γιατι ετσι εγω μεχρι και ρητρα του εβαλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Αν γραψω 8 δημοσιο διεθνες θα κανω παρτυ... Αστικο γιατι ετσι εγω μεχρι και ρητρα του εβαλα...:P
Πιστεύω, αν το ξεκινήσεις άμεσα, και είσαι τακτικός στις παραδόσεις, σίγουρα θα πάρεις 8.;)
Αστικό, η πλειονότητα κόπηκε με 3... Οι μεγαλύτεροι βαθμοί ήταν 7 και 8. Τί να σού πω; Είχαμε 5 ερωτήσεις θεωρίας και ένα πρακτικό, και η κάθε ερώτηση θεωρίας έπιανε 1, ενώ το πρακτικό 5. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πήρα 5. Γενικά, η συγκεκριμένη καθηγήτρια έχει παράδοση να κόβει. Πολλοί είναι 2ο έτος και χρωστάνε Αστικό Α' εξαμήνου. Εγώ περίμενα ένα 6-7 τουλάχιστον, αλλά, εκ του αποτελέσματος, είμαι κι ευχαριστημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πιστεύω, αν το ξεκινήσεις άμεσα, και είσαι τακτικός στις παραδόσεις, σίγουρα θα πάρεις 8.;)
Αστικό, η πλειονότητα κόπηκε με 3... Οι μεγαλύτεροι βαθμοί ήταν 7 και 8. Τί να σού πω; Είχαμε 5 ερωτήσεις θεωρίας και ένα πρακτικό, και η κάθε ερώτηση θεωρίας έπιανε 1, ενώ το πρακτικό 5. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πήρα 5. Γενικά, η συγκεκριμένη καθηγήτρια έχει παράδοση να κόβει. Πολλοί είναι 2ο έτος και χρωστάνε Αστικό Α' εξαμήνου. Εγώ περίμενα ένα 6-7 τουλάχιστον, αλλά, εκ του αποτελέσματος, είμαι κι ευχαριστημένος.
Τι μαθημα ακριβως ειναι? Γενικες αρχες? Η απλα εισαγωγικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Πιστεύω, αν το ξεκινήσεις άμεσα, και είσαι τακτικός στις παραδόσεις, σίγουρα θα πάρεις 8.;)
Αστικό, η πλειονότητα κόπηκε με 3... Οι μεγαλύτεροι βαθμοί ήταν 7 και 8. Τί να σού πω; Είχαμε 5 ερωτήσεις θεωρίας και ένα πρακτικό, και η κάθε ερώτηση θεωρίας έπιανε 1, ενώ το πρακτικό 5. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πήρα 5. Γενικά, η συγκεκριμένη καθηγήτρια έχει παράδοση να κόβει. Πολλοί είναι 2ο έτος και χρωστάνε Αστικό Α' εξαμήνου. Εγώ περίμενα ένα 6-7 τουλάχιστον, αλλά, εκ του αποτελέσματος, είμαι κι ευχαριστημένος.

Η Παντελίδου σας έκανε εισαγωγή στο αστικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
6,8 στην 2η πρόοδο της διακυτταρικής :D
πάμε τώρα για την 2η της Φυσιολογίας Φυτών την Παρασκευή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κλινική φυσιολογία 10
Παθολογοανατομική προσέγγιση των συχνότερων κακοηθων νεοπλασμάτων του ανθρώπου 8
Πτώμα 10
Νευροανατομία 8
Ιστολογία Εμβρυολογία Ι 9
Βιοχημεία Ι 7
Φυσιολογία χειμερινού 7 (γιουπιιιιιιιιιιιιιιιι)

ΠΟΛΥ καλύτερα απ' ό,τι περίμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τώρα βγηκε και το τελευταίο μάθημα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top