Εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πίστεψέ με, in this case έκανα happy dance :P :vroum:

Εμβρυολογία τα απάντησα όλα και στα προφορικά μου τσίμπησα βαθμό, μα ιστολογία τον είδα για αφαλό... :P
το έχεις ακούσει το τραγούδι;

Και ναι

ΑΛΛΟ ΕΝΑ

Βέβαια είναι βιοχημεία. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ακούω ιστολογία και μου έρχεται να κλάψω.
Μη..
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Συντρόφια! Γάλα γαϊδούρας για τόνωση στις εξετάσεις! :P
Προσοχη μπορει να σου πουλησουν γαλα ντοπαρισμενου αλογου για γαλα γαϊδούρας και μετα τρεχα-γυρευε.
Προς αποφορτιση απο το θεμα Κατιδη,αναγραφω τα στατιστικα μου απο την εξεταστικη του Γ' Εξαμηνου:
6,5 ,6,5 ,8,5 ,9,9,9,9,10
Και τωρα ξεκινησαμε το Δ Εξαμηνο με το γνωστο μοτο που φερνει γουρι -και βαθμο αμα λαχει) : "Σιγα μην περασω τιποτα,αλλα δε βαριεσαι και το Σεπτεμβρη στο Ρεθυμνο θα μαι":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ξέρεις πόσο πάει το μαλλί; Αλλιώς δε θα το έλεγες. :P

Ως φαίνεται, είπα κοτσάνα.:redface:

Προσοχη μπορει να σου πουλησουν γαλα ντοπαρισμενου αλογου για γαλα γαϊδούρας και μετα τρεχα-γυρευε.

Δεν παίζεσαι, ρε μεγάλε!

Anyway! Ας επανέλθω στο θέμα!
Συντρόφια, όσοι είστε στο ΕΑΠ -είτε σε προπτυχιακό είτε σε μεταπτυχιακό- να κάνετε οπωσδήποτε και την τέταρτη εργασία!!! Θα έχετε ευνοϊκή μεταχείριση από τους/τις καθηγητές/τριες στην εξεταστική και όχι μόνο. Είναι άτυπος κανόνας! Μην ξεχνάτε ότι η τέταρτη εργασία καλύπτει περίπου το ένα τέταρτο της ύλης. Επιπλέον, μπορεί να πέσει κάποιο θέμα που να σχετίζεται άμεσα με την τελευταία εργασία.
Είναι λάθος να μην εκπονείται η τελευταία εργασία, επειδή κάποιος/α συμπλήρωσε τη βαθμολογική βάση με τις τρεις πρώτες εργασίες. Σχηματίζει αρνητική γνώμη ο/η καθηγητής/τρια.
Επειδή, λοιπόν, οι καθηγητές/τριες "πήραν πρέφα" την παραπάνω κατάσταση (παράλειψη της 4ης εργασίας) έβαλαν πολύ δύσκολα θέματα στην 3η εργασία.
Ας κάνουμε εμείς ό,τι καλύτερο μπορούμε -σε όποια σχολή κι αν είμαστε- και κάτι θα κατεβάσει η κούτρα μας και στις εξετάσεις.
Καλό μας διάβασμα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Πήρα 10 στην εργασία στη θεματική ενότητα "Εκπαίδευση Ενηλίκων". Απίστευτο! Δεν το περίμενα!:yahoo:
Νιώθω δικαιωμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πήρα 10 στην εργασία στη θεματική ενότητα "Εκπαίδευση Ενηλίκων". Απίστευτο! Δεν το περίμενα!:yahoo:
Νιώθω δικαιωμένη.

Δεν το περιμενα - Νιωθω δικαιωμενη... Σχημα οξυμωρο θα ελεγα, να το προσεξεις:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δεν το περιμενα - Νιωθω δικαιωμενη... Σχημα οξυμωρο θα ελεγα, να το προσεξεις:P!

Έχεις δίκιο. Ίσως δεν ήμουν σαφής. Νιώθω δικαιωμένη με την έννοια ότι έπιασαν τόπο οι πολλές ώρες διαβάσματος. Ωστόσο, περίμενα πιο χαμηλή βαθμολογία. Δεν περίμενα να πάρω 10. Δεν το είπα για να παινευτώ. Απλώς χάρηκα. Ζητώ συγνώμη. Ίσως δεν έπρεπε να το πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Ίσως δεν ήμουν σαφής. Νιώθω δικαιωμένη με την έννοια ότι έπιασαν τόπο οι πολλές ώρες διαβάσματος. Ωστόσο, περίμενα πιο χαμηλή βαθμολογία. Δεν περίμενα να πάρω 10. Δεν το είπα για να παινευτώ. Απλώς χάρηκα. Ζητώ συγνώμη. Ίσως δεν έπρεπε να το πω.

Φυσικά και έπρεπε να το πεις.
Αυτός είναι ο σκοπός του θέματος, να λέμε τους βαθμούς μας, και να χαζοχαιρόμαστε/παινευόμαστε αν είναι καλοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Φυσικά και έπρεπε να το πεις.
Αυτός είναι ο σκοπός του θέματος, να λέμε τους βαθμούς μας, και να χαζοχαιρόμαστε/παινευόμαστε αν είναι καλοί!

Τι καλή που είσαι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Ίσως δεν ήμουν σαφής. Νιώθω δικαιωμένη με την έννοια ότι έπιασαν τόπο οι πολλές ώρες διαβάσματος. Ωστόσο, περίμενα πιο χαμηλή βαθμολογία. Δεν περίμενα να πάρω 10. Δεν το είπα για να παινευτώ. Απλώς χάρηκα. Ζητώ συγνώμη. Ίσως δεν έπρεπε να το πω.

Ρε ξυπνα, δεν χρειαζεται να εισαι παντα τοσο συγκαταβατικη. Οπως σου ειπε και η Ευαγγελια, φυσικα και επρεπε να το πεις, γιατι αυτος ειναι ο σκοπος του θεματος. Ενα περασμενο μαθημα το πανηγυριζεις παντα, πολλες φορες ακομη και με 5. Απλα το "δεν το περιμενα" δεν ταιριαζει καθολου με το "νιωθω δικαιωμενη". Δεν ηταν κακεντρεχες το σχολιο μου, μια απλη παρατηρηση εκανα. Μαλλον οπως φαινεται εισαι υπερβολικα μετριοφρων, γιατι οταν καταβαλεις τη μεγιστη προσπαθεια για ενα συγκεκριμενο σκοπο, τοτε ειναι φυσικο και επομενο να ανταμειφθεις αναλογως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
την τρίτη περιμένω βαθμό από 2 προόδους, ελπίζω τα νέα να είναι καλά και στα 2
την Παρασκευή γράφω πρόοδο σε μάθημα του 2ου εξαμήνου που έχω δώσει ήδη 3 φορές..καιρός να φεύγει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ρε ξυπνα, δεν χρειαζεται να εισαι παντα τοσο συγκαταβατικη. Οπως σου ειπε και η Ευαγγελια, φυσικα και επρεπε να το πεις, γιατι αυτος ειναι ο σκοπος του θεματος. Ενα περασμενο μαθημα το πανηγυριζεις παντα, πολλες φορες ακομη και με 5. Απλα το πδεν το περιμενα" δεν ταιριαζει καθολου με το "νιωθω δικαιωμενη". Δεν ηταν κακεντρεχες το σχολιο μου, μια απλη παρατηρηση εκανα. Μαλλον οπως φαινεται εισαι υπερβολικα μετριοφρων, γιατι οταν καταβαλεις τη μεγιστη προσπαθεια για ενα συγκεκριμενο σκοπο, τοτε ειναι φυσικο και επομενο να ανταμειφθεις αναλογως.

Όχι ψυχούλα μου, δεν είπες τίποτα κακό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Λίγο. :P

Υγ. Εξ όσων γνωρίζω, μόνο ένα μαγαζί στην Αθήνα το πουλάει.

Αααααααααα! Όλο με πειράζεις εσύ:P Μου φαίνεται ότι θα βάλω εκείνο το σκληρό αβατάρ (βλέπε Μένιος ο Βαρύμαγκας) για να σε τρομάξω.:bleh: Είμαι σκληρή γυναίκα κι ας μην μου φαίνεται.
Πλάκα κάνω. Ελπίζω να μην με παρεξήγησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αααααααααα! Όλο με πειράζεις εσύ:P Μου φαίνεται ότι θα βάλω εκείνο το σκληρό αβατάρ (βλέπε Μένιος ο Βαρύμαγκας) για να σε τρομάξω.:bleh: Είμαι σκληρή γυναίκα κι ας μην μου φαίνεται.
Πλάκα κάνω. Ελπίζω να μην με παρεξήγησες.

Δεν σκιάζομαι από αβατάρ. Ούτε παρεξηγούμαι, απλώς θα τα πεις με το δικηγόρο μου, τον κο Pinhead. :P

Υγ. Είναι γνωστό ότι το εν λόγω γάλα απευθύνεται σε γερά πορτοφόλια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Υγ. Είναι γνωστό ότι το εν λόγω γάλα απευθύνεται σε γερά πορτοφόλια. :P

Γερό πορτοφόλι δεν έχω. Ωστόσο, ένα φραπεδάκι για τόνωση και συγκέντρωση μπορώ να το πιω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Πήρα 9 στην εργασία που έκανα στη θεματική ενότητα "Εισαγωγή στο Φυσικό και Ανθρωπογενές Περιβάλλον". Μου έκοψε μια μονάδα, γιατί ξεπέρασα κατά 35 λέξεις το όριο των 700 λέξεων που αυτή είχε ορίσει. :(Ωστόσο, ο κανονισμός λέει ότι ο αριθμός των λέξεων μπορεί να είναι κατά 10% πάνω ή κάτω. Άρα, σύμφωνα με τον κανονισμό των εργασιών είμαι οκ, αφού υπερέβην το όριο μόλις κατά 5%. Καλή είναι η καθηγήτρια. Δεν έχω παράπονο. Έχει, όμως, έντονη εμμονή με τον αριθμό των λέξεων. Γαλλικός φορμαλισμός. Τι να πεις;:hmm: Σαφώς δεν είμαι υπέρ του χύμα. Εννοείται ότι πρέπει να υπάρχει όριο στις λέξεις που θα γράψουμε, αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη, δεν είναι πάντοτε εύκολο να γράφουμε ακριβώς των αριθμό των λέξεων που ζητούνται.
Δεν θεωρώ ότι αδικήθηκα. Δεν το έκανα θέμα για ένα βαθμό, αλλά -κατά την ταπεινή μου γνώμη- είμαι αρκετά δυνατή στην έκφραση. Επιπλέον, έβαλα πολλές βιβλιογραφικές πηγές, ελληνόγλωσσες και ξενόγλωσσες (αγγλικές και γαλλικές). Πιστεύω ότι δεν έπρεπε να κολλήσει στη λεπτομέρεια. Anyway! Εγώ η έρμη πάντα υπερβαίνω τις δυνάμεις μου. Το θέμα δεν είναι ο ένας βαθμός που έχασα, αλλά ο ασήμαντος λόγος για τον οποίο τον έχασα. :eek:Δεν βαριέσαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εμεις δεν εχουμε ξεκινησει το β' εξαμηνο ακομη,γιατι εχουμε καταληψη..Μονο δυο-τρια μαθηματα Γυναικολογιας,εχουμε προλαβει να κανουμε..Αλλά ευτυχως,γινονται κανονικα τα νοσοκομεια..Παλι καλα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top