Εξεταστική

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Υποτίθεται πως τα μαθήματα ξεκινάνε στις 11/2.
Επίσης υποτίθεται πως η πρακτική μου ξεκινάει στις 11/2.
Στις 11/2 όμως κλείνουν όλες οι σχολές του Δημοκριτειου:/.

Κι ο Θεός βοηθός που λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Υποτίθεται πως τα μαθήματα ξεκινάνε στις 11/2.
Επίσης υποτίθεται πως η πρακτική μου ξεκινάει στις 11/2.
Στις 11/2 όμως κλείνουν όλες οι σχολές του Δημοκριτειου:/.

Κι ο Θεός βοηθός που λένε.

Διαβάζω στις σελίδες των σχολών του Δημοκριτείου στο facebook ότι ίσως κάνουμε μαθήματα Δευτέρα και Τρίτη. Τώρα δεν ξέρω με σιγουριά τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Διαβάζω στις σελίδες των σχολών του Δημοκριτείου στο facebook ότι ίσως κάνουμε μαθήματα Δευτέρα και Τρίτη. Τώρα δεν ξέρω με σιγουριά τίποτα.

Ειτε κανουμε μαθηματα Δευτερα-Τριτη, ειτε οχι δε θα αλλαξει τιποτα το ουσιαστικο. Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι μεσα στο αγχος, γιατι τη Δευτερα ξεκιναω την πρακτικη μου και μεσα στη βδομαδα πρεπει να προγραμματισω την πρωτη μου διδασκαλια, πραγμα που αν ειναι κλειστη η σχολη, δε μπορω να κανω:/:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ειτε κανουμε μαθηματα Δευτερα-Τριτη, ειτε οχι δε θα αλλαξει τιποτα το ουσιαστικο. Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι μεσα στο αγχος, γιατι τη Δευτερα ξεκιναω την πρακτικη μου και μεσα στη βδομαδα πρεπει να προγραμματισω την πρωτη μου διδασκαλια, πραγμα που αν ειναι κλειστη η σχολη, δε μπορω να κανω:/:...

Τι αγχώνεσαι, ρε;:confused: Συνεννοήσου τη Δευτέρα με τη γραμματεία σου ή με τους υπεύθυνους.
Καλή αρχή, δάσκαλε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτός ο Laplace και ο άλλος ο Lorentz, που όποιο βιβλίο και να ανοίξω, όποιο μάθημα και να διαβάζω είναι πάντα μέσα, πολύ με δαιμονίζουν. Χώρια ότι πάντα είμαι κάπως WHY?, HOW?. Μισώ τόσο κόσμο. Αστείοι άνθρωποι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αυτός ο Laplace και ο άλλος ο Lorentz, που όποιο βιβλίο και να ανοίξω, όποιο μάθημα και να διαβάζω είναι πάντα μέσα, πολύ με δαιμονίζουν. Χώρια ότι πάντα είμαι κάπως WHY?, HOW?. Μισώ τόσο κόσμο. Αστείοι άνθρωποι.
Ο Laplace και ο Lorenz είναι καλά ανθρωπάκια και τους πάω. Αυτός που μου τη δίνει είναι ο Cauchy. Με όποιο κλάδο μαθηματικών και αν ασχοληθείς, θα σου πετάξει στη μούρη και ένα βάρβαρο θεώρημα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ο Laplace και ο Lorenz είναι καλά ανθρωπάκια και τους πάω. Αυτός που μου τη δίνει είναι ο Cauchy. Με όποιο κλάδο μαθηματικών και αν ασχοληθείς, θα σου πετάξει στη μούρη και ένα βάρβαρο θεώρημα.

Γλυκούληδες είναι, δεν μπορώ να πω, αλλά τραβάμε μεγάλη ταλαιπωρία.
Αυτό που περνάω στη Σύγχρονη Φυσική εύχομαι να μην το περάσουν πολλοί. Ένα σωρό μετασχηματισμοί, αξιώματα, συνέπειες και θεωρίες που ανάθεμα αν τις καταλαβαίνω. 545215 παρατηρητές περιγράφουν ένα γεγονός με τον πιο πολύπλοκο τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Γιουχουυυυυυυυυυυυ τέρμα οι μύες, τα όστα, τα νεύρα, τα αγγεία....γιουχουυυυυυυυ

Έφυγε το 1ο μάθημα με 10 !!!!

Πάμε τώρα να φάμε καλά στη φυσιολογία!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
ηθελα και βαθμο τρομαρα μου!!!οριακα 5 ειμαι...μα να μαπαινει στην μεση της εξετασης η καθηγητρια και να λεει να γραφουμε καθε θεμα σε ξεχωριστη σελιδα τι μ@λ@κιες!!!(δεν μπορεσα να το ακολουθησω)...οταν εισαι οριακα χημεια πως να περασω γενικα μαθηματικα...παλι καλα που εγραψα γφ1(αν και κει δεν ειμαι 100% σιγουρος οτι περναω)...αντε να τελειωνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ωραίο συναίσθημα το να τελειώνει η εξεταστικη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Βρε παιδιά...Κάποιοι συνεχίζουν την εξεταστική τους..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ πάντως μόλις ξεκίνησα επιτέλους γιουυπιιιιιιιι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Πολύ γιουχου και γιουπι τελευταία ο απο πάνω!:P

Άντε να τελειώνουμε γιατί βαρέθηκα.
πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Κι εγώ δεν μπορώ,καλά ήταν..
Και αυτή,την τελευταία εβδομάδα..βρήκαν να μας βάλουν τρία μαθήματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Υποτίθεται πως τα μαθήματα ξεκινάνε στις 11/2.
Επίσης υποτίθεται πως η πρακτική μου ξεκινάει στις 11/2.
Στις 11/2 όμως κλείνουν όλες οι σχολές του Δημοκριτειου:/.

Κι ο Θεός βοηθός που λένε.

Όλες οι σχολές? :eek:
Εγώ νόμιζα μόνο της Αλεξανδρούπολης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Υποτίθεται πως τα μαθήματα ξεκινάνε στις 11/2.
Επίσης υποτίθεται πως η πρακτική μου ξεκινάει στις 11/2.
Στις 11/2 όμως κλείνουν όλες οι σχολές του Δημοκριτειου:/.

Κι ο Θεός βοηθός που λένε.

Για ποιο λογο κλεινουν ολες οι σχολες του Δημοκριτειου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Όλες οι σχολές? :eek:
Εγώ νόμιζα μόνο της Αλεξανδρούπολης...
Το θέμα αφορά ΟΛΑ τα τμήματα του ΔΠΘ και όχι μονο της Αλεξανδρούπολης;)
Προβλέπεται να κλείσει για 1 εβδομάδα ωστε οι καθηγητές να διαμαρτηθουν για την αδυναμία κάλυψης των απαραίτητων αναγκών του Πανεπιστημίου και κυρίως του πετρελαίου.(περισσότερα εδώ) Πάντως όπως άκουσα οι καθηγητές είναι αποφασισμένοι να συνεχίσουν τις κινητοποιήσεις αν είναι άκαρπη η πρώτη προσπάθεια.

Το θέμα είναι οτι ενώ εμείς(σαν τμημα ΗΜΜΥ) τελειώσαμε την προηγούμενη Παρασκευή και τα μαθήματα θα ξεκινούσαν την ερχόμενη Δευτέρα, τώρα με αυτήν την απόφαση συνεχίζουμε τις διακοπές μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D θσ σας πω για ενα πράγμα που συμβαίνει στην εξεταστική και με εκνευρίζει λιγο :D
:) Οι φοιτητές που δε χάνουν θεωρία με θεωρία και μετά την θεωρία κάθονται και κάνουν επανάληψη. Στο τέλος όταν τελειώνει ένα μάθημα της εξεταστικής και εμείς οι μέσοι φοιτητές συζητάμε για το αν μας βάλανε 4 ή 5 βγαίνουν και λένε δεν έγραψα..........

εεε πείτε ότι δε γράψατε για 10 αλλά 9 μη λετε δεν έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
:D θσ σας πω για ενα πράγμα που συμβαίνει στην εξεταστική και με εκνευρίζει λιγο :D
:) Οι φοιτητές που δε χάνουν θεωρία με θεωρία και μετά την θεωρία κάθονται και κάνουν επανάληψη. Στο τέλος όταν τελειώνει ένα μάθημα της εξεταστικής και εμείς οι μέσοι φοιτητές συζητάμε για το αν μας βάλανε 4 ή 5 βγαίνουν και λένε δεν έγραψα..........

εεε πείτε ότι δε γράψατε για 10 αλλά 9 μη λετε δεν έγραψα.
Υπάρχουν τέτοιοι φοιτητές; Σε ποιά χώρα μαν; Δώσε πηγή.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Υπάρχουν τέτοιοι φοιτητές; Σε ποιά χώρα μαν; Δώσε πηγή.:confused:
Σε κάθε σχολή υπάρχουν 2,3 φοιτητές τουλάχιστον που κάθονται μπροστά μπροστά.

πηγη ο λαός του αισκοολ που είναι φοιτητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top