Εξεταστική

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο με αυτό το τελευταίο μάθημα. Είναι η πρώτη φορά που από τις 11 το βράδυ είμαι off. Δεν ξέρω τι να κάνω... Έχω πιει 6 καφέδες από το πρωί κι ένα ρεντμπουλ πριν μισή ώρα και νυστάζω του θανατά. Και η επανάληψη τελειωμό δεν έχει! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο με αυτό το τελευταίο μάθημα. Είναι η πρώτη φορά που από τις 11 το βράδυ είμαι off. Δεν ξέρω τι να κάνω... Έχω πιει 6 καφέδες από το πρωί κι ένα ρεντμπουλ πριν μισή ώρα και νυστάζω του θανατά. Και η επανάληψη τελειωμό δεν έχει! :'(

Μην μας πάθεις τίποτα κιόλας!! Υγεία πάνω απ'όλα οκε?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Μην μας πάθεις τίποτα κιόλας!! Υγεία πάνω απ'όλα οκε?? :D

Υγεία; χαχαχα. Καλό. Με έναν καπνό κάθε δυο μέρες, τόσους καφέδες, τόοοοοοσα ντιλίβερι και ούτε μία έξοδο για καφέ επί 7 μέρες, μάλλον τήν απώλεσα προ πολλού. Έχω ρίξει τόσο διάβασμα και είμαι άλλο τόσο σίγουρος ότι θα κοπώ αύριο. Δεν πειράζει, ας έχει!

Από Δευτέρα γυμναστήριο, κι απ' αύριο απατοξίνωση. Τουλάχιστον αυτό.

Άντε γιατί πολύ κατάκαρδα τήν πήρα την εξεταστική!:confused:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο με αυτό το τελευταίο μάθημα. Είναι η πρώτη φορά που από τις 11 το βράδυ είμαι off. Δεν ξέρω τι να κάνω... Έχω πιει 6 καφέδες από το πρωί κι ένα ρεντμπουλ πριν μισή ώρα και νυστάζω του θανατά. Και η επανάληψη τελειωμό δεν έχει! :'(

Υγεία; χαχαχα. Καλό. Με έναν καπνό κάθε δυο μέρες, τόσους καφέδες, τόοοοοοσα ντιλίβερι και ούτε μία έξοδο για καφέ επί 7 μέρες, μάλλον τήν απώλεσα προ πολλού. Έχω ρίξει τόσο διάβασμα και είμαι άλλο τόσο σίγουρος ότι θα κοπώ αύριο. Δεν πειράζει, ας έχει!

Από Δευτέρα γυμναστήριο, κι απ' αύριο απατοξίνωση. Τουλάχιστον αυτό.

Άντε γιατί πολύ κατάκαρδα τήν πήρα την εξεταστική!:confused:
:P

Συμπάσχω στο 200%...με τη διαφορά ότι εμένα η εξεταστική μου αντί να τελείωνει,ξεκινάει αύριο,και ήδη διαβάζω ένα μήνα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Συμπάσχω στο 200%...με τη διαφορά ότι εμένα η εξεταστική μου αντί να τελείωνει,ξεκινάει αύριο,και ήδη διαβάζω ένα μήνα :(

Άντε, καλή τύχη! Αν διαβάζεις ένα μήνα, δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.
Νομίζω άρχισε να επιδρά το ρεντμπουλ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
3/3 μαθηματα μαλλον περασμενα γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!ντε παμε και στο 4 τωρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Άντε, καλή τύχη! Αν διαβάζεις ένα μήνα, δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα.
Νομίζω άρχισε να επιδρά το ρεντμπουλ!:P

Δεν έχεις δει την ύλη της ανατομίας,γι'αυτό το λες :P
Good luck to you too,mate! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P διακοπές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μετά από 15 ώρες δουλειάς, μπορώ επιτέλους να παω να τύπωσω την εργασία μου. Την παραδίδω και μετά πέφτω σε χειμερία νάρκη!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

ναι, για 3 μέρες :P

Έτσι κι αλλιώς, είναι τέλεια να μη χρειάζεται να κάνεις τίποτα, ούτε να διαβάσεις, ούτε να παραδώσεις εργασία, έστω κι αν είναι μόνο για 3 μέρες! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ναι, για 3 μέρες :P

Έτσι κι αλλιώς, είναι τέλεια να μη χρειάζεται να κάνεις τίποτα, ούτε να διαβάσεις, ούτε να παραδώσεις εργασία, έστω κι αν είναι μόνο για 3 μέρες! :jumpy:

:D 3 μέρες είναι πολυ :clapup:

Έχουμε Ολόκληρο σκ να κάνουμε ότι λαχταραμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Τελείωσε χθες κι η δική μου εξεταστική.Από Δευτέρα εργαστήριο πάλι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τέεεεελος! Τέεεεεελοοοοος!:D
Ξεκούραση, και ΤΙΠΟΤΑ για ένα ΣΚ. Από Δευτέρα μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
σημερα εγραψα ελληνικη γλωσσα απο τις 8 ημουν στο τει (ασχολιαστο)ας ελπισουμε οτι ο θεος βλεπει και θα την φωτισει να βαλει ενα 5αρακι να το περασω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αυτό που όλοι ξεκινάμε τη Δευτέρα πάλι, με τρελαίνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Αυτό που όλοι ξεκινάμε τη Δευτέρα πάλι, με τρελαίνει. :P

εγώ ξεκιναω την άλλη δευτέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τέλος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Αυτό που όλοι ξεκινάμε τη Δευτέρα πάλι, με τρελαίνει. :P

Ναι κ εγω την Δευτερα ξεκιναω αλλα τουλαχιστον ειχα λιγο χρονο κενο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top