Εξεταστική

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ναι! Από αυτές που δεν καταλαβαίνεις θα μπούνε. :D
κλαίω:lol::lol::lol:

Μακάρι να έχω αυτούς που είπες πληροφορική, αυτούς μπορούμε να τους διαλέξουμε εμείς ή τυχαία μπαίνουν όπως και στην πληροφορική του πρώτου εξαμήνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
κλαίω:lol::lol::lol:

Μακάρι να έχω αυτούς που είπες πληροφορική, αυτούς μπορούμε να τους διαλέξουμε εμείς ή τυχαία μπαίνουν όπως και στην πληροφορική του πρώτου εξαμήνου;

Aχ δεν θυμάμαι! :/: Αν ακούσεις ή δεις κάπου ότι έχεις Παπαδόπουλο-Πατρώνη να ενισχυθείς με θάρρος, υπομονή και αρκετή δύναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Χαχαχα ευτυχώς που χω και σενα και με κρατάς ενήμερη!!:D
Θα οπλιστώ με όλη μου τη θετική ενέργεια και θα μπουκάρω στο εργαστήριο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χαχαχα ευτυχώς που χω και σενα και με κρατάς ενήμερη!!:D
Θα οπλιστώ με όλη μου τη θετική ενέργεια και θα μπουκάρω στο εργαστήριο....:P

Να σκίσεις τη γάτα από την αρχή.:P Ο Παπαδόπουλος θέλει και λίγο τσαμπουκά (μην το τραβήξεις πολύ όμως), εμείς του την λέγαμε συχνά.
Εγώ δεν είχα κανένα πέρυσι για να με ενημερώσει και πήγα και έπεσα στους χειρότερους. :P Επιτελώ έργο φέτος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
κόπηκα με 4 :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
κόπηκα με 4 :down:

δε με χωνεύει ο καθηγητής :ropalo:

Καθηγητής που δεν πήγαινα στο μάθημά του με έκοψε με 4, επειδή έβαλα ρήτρα, χωρίς να εχω αρχικό βαθμό. Τον ρώταγα για πόσο ήταν το γραπτό μου και δεν απανταγε.

Εχω κάτι λιγότερο από 24 ώρες για να γράψω μια εργασία στη γαλλική λογοτεχνία (στα γαλλικα). Εχω κάνει μόνο το εξώφυλλο. Θα πεθάνω πάνω απ'το λαπτοπ σήμερα. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Καθηγητής που δεν πήγαινα στο μάθημά του με έκοψε με 4, επειδή έβαλα ρήτρα, χωρίς να εχω αρχικό βαθμό. Τον ρώταγα για πόσο ήταν το γραπτό μου και δεν απανταγε.

δεν ξέρω αν δε με χωνεύει, αλλά πολύ θα ήθελα να μάθω τι πήραν αυτοί που τους χωνεύει, που τον ''γλείφουν'' στα μαθήματα και δεν έχουν χάσει ούτε ένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καθηγητής που δεν πήγαινα στο μάθημά του με έκοψε με 4, επειδή έβαλα ρήτρα, χωρίς να εχω αρχικό βαθμό. Τον ρώταγα για πόσο ήταν το γραπτό μου και δεν απανταγε.

Εχω κάτι λιγότερο από 24 ώρες για να γράψω μια εργασία στη γαλλική λογοτεχνία (στα γαλλικα). Εχω κάνει μόνο το εξώφυλλο. Θα πεθάνω πάνω απ'το λαπτοπ σήμερα. *.*

:P να μην βάζεις ρήτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
δεν ξέρω αν δε με χωνεύει, αλλά πολύ θα ήθελα να μάθω τι πήραν αυτοί που τους χωνεύει, που τον ''γλείφουν'' στα μαθήματα και δεν έχουν χάσει ούτε ένα!

Εμένα χαλαρά, μου το είπε κατάμουτρα. Σε μας πάντως πήραν 9/10. ;)

:P να μην βάζεις ρήτρα

Και να πάρω 5 ή 6 επειδή δεν εχω τις ίδιες απόψεις με τον άλλον; Για τις πεποιθήσεις μας κρινόμαστε ή για τις γνώσεις ρε φόκο; Γιατί γαλλικα ξέρω, αλλά γλοιώδης δεν πρόκειται να γίνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εμένα χαλαρά, μου το είπε κατάμουτρα. Σε μας πάντως πήραν 9/10. ;)



Και να πάρω 5 ή 6 επειδή δεν εχω τις ίδιες απόψεις με τον άλλον; Για τις πεποιθήσεις μας κρινόμαστε ή για τις γνώσεις ρε φόκο; Γιατί γαλλικα ξέρω, αλλά γλοιώδης δεν πρόκειται να γίνω. :)

:P. Τι να πω εγω θέλω να τα περάσω πως και πως να παρω πτυχίο και ας είναι με 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Περασα το 1ο κριτηριο με 7, πολιτικες επιστημες με 9, εμεινα σε 2 μαθηματα και μενουν να ανακοινωθουν οι βαθμολογιες απο αλλα 4 μαθηματα:P

Η αδερφη μου κοπηκε στις πολιτικες επιστημες με 4 και ειχε κανει και εργασια:P;
Σε ποια μαθηματα κοπηκες;;
Τι σκατα ειναι το πρωτο κριτηριο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
σημερα εγραψα ψυχολογια σουπερ:clapup::clapup::clapup::clapup:πιστευω πανω απο 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Άλλο ένα μάθημα και τέρμα η εξεταστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
kai τωρα χημεια προτελευταιο μαθημα αντε να το περασουμε...ενα ακομη την τριτη και ΤΕΛΟΣ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Άλλο ένα μάθημα και τέρμα η εξεταστική

kai τωρα χημεια προτελευταιο μαθημα αντε να το περασουμε...ενα ακομη την τριτη και ΤΕΛΟΣ :D

Πραγματικά πόσο σας ζηλεύω!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top