Εξεταστική

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
άντε μια μέρα έμεινε!!

1) βε βρεθουμε το απογευμα να λυσουμε καμια ασκηση π εχω αποριες? :redface:

2)ΘΕΛΩ ΤΟ ΦΛΑΣΑΚΙ ΜΟΥ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1) βε βρεθουμε το απογευμα να λυσουμε καμια ασκηση π εχω αποριες? :redface:

2)ΘΕΛΩ ΤΟ ΦΛΑΣΑΚΙ ΜΟΥ :mad:
ενώ εγώ τα έχω καταλάβει όλα..
δεν με χαλάει η πρόταση σου..να έρθω εγώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ενώ εγώ τα έχω καταλάβει όλα..
δεν με χαλάει η πρόταση σου..να έρθω εγώ?

οχι δεν υπαρχει καμια περιπτωση :p

νεο κτηριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
άντε να ρθει η Τετάρτη, να γράφουμε, να τελειώνουμε, να πάμε σπίτια μας καμιά βδομαδούλα....Όχι άλλο Γιάννενα πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Υπάρχουν και τα πιμί >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
άντε να ρθει η Τετάρτη, να γράφουμε, να τελειώνουμε, να πάμε σπίτια μας καμιά βδομαδούλα....Όχι άλλο Γιάννενα πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ;)
Στατιστική ε; Κι εγώ μαζί! :P Σήμερα ψάχναμε τον Φούλια (και τις τελευταίες 52654135213 εβδομάδες) και δεν τον βρίσκαμε. Ρωτήσαμε τον Καμαράτο και μας λέει "Ο κύριος Φούλιας έχει δικό του πρόγραμμα, έρχεται όποτε θέλει, δεν απαντάει σε τηλέφωνα/emails". Ετοιμάσου για μια δύσκολη Τετάρτη! Σε προετοιμάζω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Στατιστική ε; Κι εγώ μαζί! :P Σήμερα ψάχναμε τον Φούλια (και τις τελευταίες 52654135213 εβδομάδες) και δεν τον βρίσκαμε. Ρωτήσαμε τον Καμαράτο και μας λέει "Ο κύριος Φούλιας έχει δικό του πρόγραμμα, έρχεται όποτε θέλει, δεν απαντάει σε τηλέφωνα/emails". Ετοιμάσου για μια δύσκολη Τετάρτη! Σε προετοιμάζω. :redface:
Καλά αυτός ο άνθρωπος από μόνος του είναι μια ιστορία χωρίς τέλος...
Αυτή τη φορά να βρεθούμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Καλά αυτός ο άνθρωπος από μόνος του είναι μια ιστορία χωρίς τέλος...
Αυτή τη φορά να βρεθούμε:P

Εγώ έχω συνηθίσει πλέον. Κλάμα η υπόθεση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
δηλαδή δεν υπάρχει σωτηρία ούτε εδώ;;;;;
Θεέ μου:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
δηλαδή δεν υπάρχει σωτηρία ούτε εδώ;;;;;
Θεέ μου:eek:

Βασικά θα δεις... :P Αλλά, ειλικρινά τώρα, από τον Φούλια περίμενες να είναι νορμάλ; Που δεν έβαλε σύγγραμα στον Εύδοξο; Που ξεκινάει να μιλάει για το Χάος στη Φυσική και καταλήγει στο οικονομικό χάος; Που ακύρωσε μέσα στο μάθημα σωστή απάντηση φοιτητή επειδή έκανε ένα συντακτικό λάθος; Ειλικρινά τώρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Βασικά θα δεις... :P Αλλά, ειλικρινά τώρα, από τον Φούλια περίμενες να είναι νορμάλ; Που δεν έβαλε σύγγραμα στον Εύδοξο; Που ξεκινάει να μιλάει για το Χάος στη Φυσική και καταλήγει στο οικονομικό χάος; Που ακύρωσε μέσα στο μάθημα σωστή απάντηση φοιτητή επειδή έκανε ένα συντακτικό λάθος; Ειλικρινά τώρα... :P
εντάξει και σε μας έλεγε πολλές ασυναρτησίες, τζάμπα τον παρακολουθούσα, και ελπίζω να μην τον έχω στο εργαστήριο μηχανικής β εξάμηνο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εντάξει και σε μας έλεγε πολλές ασυναρτησίες, τζάμπα τον παρακολουθούσα, και ελπίζω να μην τον έχω στο εργαστήριο μηχανικής β εξάμηνο!!!!!

Αν τον παρακολουθούσες μέχρι τέλους, να ξέρεις ότι οι ασκήσεις που σας έδινε στο τέλος από αυτές βάζει.
Στο εργαστήριο τον είχε μία φίλη μου και της έβαλε 7! Γενικά σε εργασίες έβαζε βαθμούς και δεν τους έβαζε τεστάκια κάθε μέρα (όπως έπρεπε). Εγώ είχα Βλάχο και πραγματικά μας ξέσκιζε. Τα τεστάκια δύσκολα, αυστηρός με τις εργασίες και εν τέλει πήρα ένα 5,5 και ησύχασα. Ο καλύτερος είναι ο Παπανικολάου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Πήγα και δήλωσα στον Δούβαλη.. Γι αυτόν τι λένε;Βλάχο είχα και εγώ και πήρα 5.9, και μας μας ξέσκιζε η αλήθεια είναι πρώτο εξάμηνο, στατιστική....οπότε δεν τον προτίμησα μηχανική. Παπανικολάου δεν είχα ποτέ οπότε δεν....άσε που πήγαν όλοι και πλάκωσαν στις ώρες του...
Τις φωτό που έδωσε τις πήρα από ένα κορίτσι τις τελευταίες γτ μετά τα Χριστούγεννα δεν πήγα καν στο μάθημα του, αλλά δεν καταλαβαίνω γρι, ελπίζω τώρα που το διαβάζω αυτές τις μέρες να καταφέρω τίποτα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πήγα και δήλωσα στον Δούβαλη.. Γι αυτόν τι λένε;Βλάχο είχα και εγώ και πήρα 5.9, και μας μας ξέσκιζε η αλήθεια είναι πρώτο εξάμηνο, στατιστική....οπότε δεν τον προτίμησα μηχανική. Παπανικολάου δεν είχα ποτέ οπότε δεν....άσε που πήγαν όλοι και πλάκωσαν στις ώρες του...
Τις φωτό που έδωσε τις πήρα από ένα κορίτσι τις τελευταίες γτ μετά τα Χριστούγεννα δεν πήγα καν στο μάθημα του, αλλά δεν καταλαβαίνω γρι, ελπίζω τώρα που το διαβάζω αυτές τις μέρες να καταφέρω τίποτα:confused:

Tον Δούβαλη τον είχα στο 1ο 6μηνο στους Υπολογιστές, γλυκούλης είναι. Τώρα που είπα υπολογιστές στην C που θα κάνετε στο 2ο 6μηνο καλό είναι να αποφύγεις τον Παπαδόπουλο και τον κωλοΠατρώνη. Είναι είρωνες του κερατά. Εμένα με φώναζε ο 1ος Ευθαλία μόνο και μόνο για να μου τη σπάει. Με το ζόρι ένα 6. Ο Μάνθος και ο Κόκκας είναι πολύ καλοί.
Ναι! Από αυτές που δεν καταλαβαίνεις θα μπούνε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top