Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προβλέπεται μεγάλο ξενύχτι σήμερα:/: Όσον αφορά τον Σεπτέμβρη που είδα ότι λέτε, θα είμαι αρκετά ικανοποιημένος αν έχω 2 από αυτό το εξάμηνο..άλλωστε το ένα το έκοψα ο ίδιος γιατί είναι αρκετά εύκολο ιγα να γράψω βαθμό! Απλά αρχίζω να φοβάμαι μήπως μείνουν 3..και τα άλλα 2 θα είναι αρκετά μεγάααααλα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ποτέ στην ζωη μου δε ξενυχτησα διαβάζοντας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ποτέ στην ζωη μου δε ξενυχτησα διαβάζοντας

α και εγω το ιδιο. Ακομα και οταν εδινα πανελληνιες θυμαμαι το αργοτερο μεχρι τις 12 ημουν στο κρεβατι...!! Δεν το μπορω το ξενυχτι, και ποσο μαλλον διαβαζοντας..!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
α και εγω το ιδιο. Ακομα και οταν εδινα πανελληνιες θυμαμαι το αργοτερο μεχρι τις 12 ημουν στο κρεβατι...!! Δεν το μπορω το ξενυχτι, και ποσο μαλλον διαβαζοντας..!!!:P

:P και εγω και εγω
Οποίος ξενυχταει διαβάζοντας είναι είτε φυτο είτε αδιάβαστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
:P και εγω και εγω
Οποίος ξενυχταει διαβάζοντας είναι είτε φυτο είτε αδιάβαστος

Και χαζός επίσης.
Εγώ ας πούμε είμαι χαζή. Δεν τα παίρνω βρε παιδί μου. Θέλω να διαβάζω μέχρι το τέλος μήπως και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Και χαζός επίσης.
Εγώ ας πούμε είμαι χαζή. Δεν τα παίρνω βρε παιδί μου. Θέλω να διαβάζω μέχρι το τέλος μήπως και...

:D όχι χάζος δεν είναι οι χάζοι δε πανε καν πανεπιστήμιο γιατι το θεωρούν άχρηστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ ένα λέω, όσοι δεν έχουν δει τον ήλιο να ανατέλει ενόσω διαβάζουν δεν ξέρουν τι θα πει λιώσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βιοχημείααααα........!!!!!!!!!!!
Το πρωί θα βγάλω 2 κεφάλαια από τα οποία θα πέσουν σίγουρα ερωτήσεις και το απόγευμα θα πάω να γράψω
:worry:

:P και εγω και εγω
Οποίος ξενυχταει διαβάζοντας είναι είτε φυτο είτε αδιάβαστος

δηλώνω ένοχη :redface: (νταξ, το παίρνω πίσω, μην υπερβάλλω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγώ ένα λέω, όσοι δεν έχουν δει τον ήλιο να ανατέλει ενόσω διαβάζουν δεν ξέρουν τι θα πει λιώσιμο
Και 'μεις το ίδιο λέμε!:clapup:
--για πάσης φύσεως ξενύχτια άνευ αιτίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Άντε να έρθει επιτέλους η Παρασκευή να ξεκινήσω!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Άντε να έρθει επιτέλους η Παρασκευή να ξεκινήσω!! :P

Αφού τελείωνετε σε 2 μήνες.... Και που να'ρθει η Παρασκευή, τι σκατά κουράγιο να πάρεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandraki92

Νεοφερμένος

Η Sandraki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Άντε να έρθει επιτέλους η Παρασκευή να ξεκινήσω!! :P

Άντε να έρθει επιτέλους η Παρασκευή να τελειώσω!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Άντε να έρθει επιτέλους η Παρασκευή να ξεκινήσω!! :P

Άντε να έρθει η Παρασκευή να τελειώσω! Να μην έχω τίποτα στο κεφάλι μου (για 3 μέρες, μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθήματα)!:confused::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αφού τελείωνετε σε 2 μήνες.... Και που να'ρθει η Παρασκευή, τι σκατά κουράγιο να πάρεις; :P

Δε θα ξαναδιαβάσω για μύες. Κάτι είναι και αυτό.
Ξέρεις τι είναι να έχεις έκφυσεις καταφύσεις από το 80% των μυών του σώματος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δε θα ξαναδιαβάσω για μύες. Κάτι είναι και αυτό.
Ξέρεις τι είναι να έχεις έκφυσεις καταφύσεις από το 80% των μυών του σώματος; :P

Τώρα σε νιώθω καλύτερα, γιατί είχα περάσει το ίδιο στην ανατομία 1! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Δε θα λάβει τη προσοχή που του αξίζει στο ανάλογο θρεντ.


Προς όλους τους ζωντανούς εκεί έξω:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δε θα λάβει τη προσοχή που του αξίζει στο ανάλογο θρεντ.


Προς όλους τους ζωντανούς εκεί έξω:
Αυτο το τραγουδι το εχω συνδιασει με ενα προσωπο που αγαπησα πολυ και απλα χαθηκε απο τη ζωη μου, χωρις να καταλαβω ποτε το γιατι. Περιεργο πραγμα η ζωη και οι ανθρωπινες σχεσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πληροφοριακά Συστήματα αύριο!!! :)
Προτελευταίο μάθημα -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Περασα το 1ο κριτηριο με 7, πολιτικες επιστημες με 9, εμεινα σε 2 μαθηματα και μενουν να ανακοινωθουν οι βαθμολογιες απο αλλα 4 μαθηματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
άντε μια μέρα έμεινε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top