Εξεταστική

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
καλα αποτελέσματα παιδια, σε οσους και οσες τελειωσαν...!! Σε εμας το παιζουν ντιβες, 8 μαθηματα εχω δωσει σ'αυτο το εξαμηνο ( 7 σεμιναρια, και ενα ΥΕΠ), και για ουτε 1 δεν εχει βγει ακομα βαθμολογια...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
τελειωσα κι εγω, και τωρα περιμενω αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
καλα αποτελέσματα παιδια, σε οσους και οσες τελειωσαν...!! Σε εμας το παιζουν ντιβες, 8 μαθηματα εχω δωσει σ'αυτο το εξαμηνο ( 7 σεμιναρια, και ενα ΥΕΠ), και για ουτε 1 δεν εχει βγει ακομα βαθμολογια...!!

Και σ' εμας τιποτα απολυτως ακομα. Φεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δίνω αύριο το προτελευταίο μάθημα.


Δεν-θέλω-να-πάει-για-Σεπτέμβρη. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Εμείς στο Τει Αθήνας,ξεκινήσαμε μόλις προχθές... Έχουμε μέλλον ,μέχρι 22 Φεβρουαρίου.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε τελειώνω την Παρασκευή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Day #6 , 32 χιλιάδες κόλλες Α4 και 253 στυλό αργότερα :
επιμένω να βλέπω αριθμούς στον ύπνο μου:Ρ Άντε να δούμε πότε θα τελειώσει κι'αυτο.

Γράφουμε όλα τα μαθήματα στην πιο μεγάλη μας αίθουσα. Φροντίζω να κάθομαι μπροστά μπροστά γιατί όταν σηκώνονται να παραδώσουν γραπτά πίσω στη γαλαρία επικρατεί μουρμουροβαβούρα και με αποσυντονίζει...

επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα

Θα μάθεις την τέχνη και εσύ κάποτε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα επικρατεί μουρμουροβαβούρα

Θα μάθεις την τέχνη και εσύ κάποτε :Ρ
I quite like my silence, leave me alone :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν-θέλω-να-πάει-για-Σεπτέμβρη. :'(



Αυτά τα ευχάριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Αυτά τα ευχάριστα.

I feel your pain, sista. :(



αν και δεν είμαι τελείως σίγουρη αν έχω περάσει ή όχι.


Στο τρίτο υποερώτημα τα έκανα σαλάτα... :P Και στον συγκεκριμένο καθηγητή, υπάρχουν άτομα που έχουν δώσει 6 φορές... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ούτε εγώ είμαι τελείως σίγουρη, αλλά είναι να μην με πάρει από κάτω...

Καλά αποτελέσματα πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Σωπάστε, μωρέ! Όλα καλά θα πάνε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
επιτέλους τελείωσε η εξεταστική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandraki92

Νεοφερμένος

Η Sandraki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αυτή η εξεταστική ήταν τόσο μα τόσο βαρετή...πιστεύω πως τα πέντε από τα εφτά μαθήματα τα έχουμε....αλλά τα άλλα δύο?
Τι? Τον Σεπτέμβρη?? Διάβασμα καλοκαιριάτικα???
:( σνιφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτή η εξεταστική ήταν τόσο μα τόσο βαρετή...πιστεύω πως τα πέντε από τα εφτά μαθήματα τα έχουμε....αλλά τα άλλα δύο?
Τι? Τον Σεπτέμβρη?? Διάβασμα καλοκαιριάτικα???
:( σνιφ!

Εμείς που θα δώσουμε μάλλον 8-10 το Σεπτέμβρη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sandraki92

Νεοφερμένος

Η Sandraki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:( τι να πω...περαστικά;
Καλό κουράγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Omfg, now I'm feeling much much better.:worry:

Είδες; Υπάρχουν πάντα χειρότερα (για μένα ένας φίλος που θα δώσει 17 μάλλον :P ). :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είδες; Υπάρχουν πάντα χειρότερα (για μένα ένας φίλος που θα δώσει 17 μάλλον :P ). :D

Χαρά στην ψυχραιμία σου. Εγώ αν χρωστάω παραπάνω από 1 από το χειμερινό εξάμηνο δεν παίζει να τα δώσω τον Σεπτέμβρη, θα τα δώσω με την κανονική εξεταστική του Γενάρη (άλλωστε το επόμενο χειμερινό εξάμηνο δεν είναι ζόρι σε μας).
Δεν μπορώ με την ζέστη, με κουράζει 5 φορές παραπάνω και δεν μπορώ να χτυπάω πολλές ώρες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χαρά στην ψυχραιμία σου. Εγώ αν χρωστάω παραπάνω από 1 από το χειμερινό εξάμηνο δεν παίζει να τα δώσω τον Σεπτέμβρη, θα τα δώσω με την κανονική εξεταστική του Γενάρη (άλλωστε το επόμενο χειμερινό εξάμηνο δεν είναι ζόρι σε μας).
Δεν μπορώ με την ζέστη, με κουράζει 5 φορές παραπάνω και δεν μπορώ να χτυπάω πολλές ώρες.:redface:

Δυστυχώς "εμείς" αρχίζουμε διάβασμα από τέλη Ιουλίου. Θυμάμαι το καλοκαίρι που ήμουν στα Πυργαδίκια τον Αύγουστο, καθόμουν στο μπαλκόνι, διάβαζα και στα λίγα μέτρα είχα την θάλασσα. Το καλύτερο διάβασμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top