Εξεταστική

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ο άλλος με έβαλε 2,5 στα 5 στο εργαστήριο ενώ τα είχα απαντήσει όλα !!

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, νομίζω ότι οι απαντήσεις σου πρέπει να είναι και σωστές για να πάρεις όλες τις μονάδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, νομίζω ότι οι απαντήσεις σου πρέπει να είναι και σωστές για να πάρεις όλες τις μονάδες :P
ήταν σωστές προφανώς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παθο.Φυ. ...

Απλά γαμ...αι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε 4.30 ώρες δίνω Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη...νιώθω πιο αδιάβαστος από ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σε 4.30 ώρες δίνω Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη...νιώθω πιο αδιάβαστος από ποτέ!

Τράβα για ύπνο ρει :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σε 4.30 ώρες δίνω Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη...νιώθω πιο αδιάβαστος από ποτέ!

*ψυθιριστή φωνή*μεταξύ μας.....πάμε για σεπτέμβρη *ψιθυριστή φωνή* :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΔΙΝΩΩΩΩΩΩ~ ΦΕΥΓΩΩΩ~
καλή επιτυχία σε όσους γράφουν σήμερις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ο ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ!

Δεν μπορείς να φας τετράγωνη πίτσα?

Όχι. Γιατί νομίζεις τους έψηνα τους άλλους στο λύκειο για κατάληψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑ!



Όχι. Γιατί νομίζεις τους έψηνα τους άλλους στο λύκειο για κατάληψη;
είμαστε οι 2 από τους 11 ρε!! Θα πάω στον Μόσιαλο σε λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ;ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Γιατί θα πας στον Μόσιαλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:P ψάχνουμε τους αλλους 9



ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ;ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Γιατί θα πας στον Μόσιαλο;
για να κλαφτεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τρεις εβδομαδες? Ωραιοι ειστε αραλικι!
Εμεις γιατι μολις τελειωνει η εξεταστικη ξεκιναμε κατευθειαν?:hmm:
Η εξεταστικη του Πτδε τελειωνει στις 8/2 για ολυς.Μετα μας αφηνουν 10 μερες κενο,αρα παμε στις 18/2.Ομως εβαλαν ειδικη εξεταστικη για οσους βρισκονται στο 9ο ή μεγαλυτερο εξαμηνο,για να παρουν πτυχιο,οποτε εχουμε μια βδομαδα επιπλεον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν γίνονται μαθηματα παράλληλα με την ειδική εξεταστική; Είσαι σίγουρος; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμεις τελειωσαμε την πεμπτη και σημερα δηλωσαμε μαθηματα για το δευτερο εξαμηνο , τα οποια ηταν .... μην πω τι ηταν αυτα που ειδα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δεν γίνονται μαθηματα παράλληλα με την ειδική εξεταστική; Είσαι σίγουρος; :/:
Σιγουρος ειμαι,αφου βγηκε και ανακοινωση,ξεκιναμε 25/2.Ξινο μου βγηκε βεβαια,αφου πηρα 6,5 σε ευκολο σχετικα μαθημα,αλλα αμα θελει ο εγκεφαλος να σου παιξει παιχνιδια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τέλεια η μέρα σήμεραααααααα! Ό,τι πρέπει για περπάτημα, καφέ και αραλίκι στον ήλιο! :'(
Άντε να έρθει η Παρασκευή! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
3 μαθήματα βγήκαν,πέρασα τα 2. Με 8 το ένα και 9 το άλλο. Στη γλώσσα κόπηκα με 4,με την ηλίθια που έχουμε. :devil:
Aλλά δεν πειράζει,είμαι ευχαριστημένη. :D Τα άλλα είναι Αγγλικά που τα έχω περάσει και 1 που άφησα για Σεπτέμβρη.
Όλα good. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top