Εξεταστική

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Την τρίτη θα διαπρέψουμε πάλι στη Φυσική. Δεν ξέρω αν μισώ το μάθημα ή τον καθηγητή που το κάνει βασικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Την τρίτη θα διαπρέψουμε πάλι στη Φυσική. Δεν ξέρω αν μισώ το μάθημα ή τον καθηγητή που το κάνει βασικά. :P

ελα βρε βλακειες διαβασε οσος χρονος σου μενει και ολα καλα αμαν αυτη η ηττοπαθεια σας δεν παλευεται ωρες ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μα διαβάζω! Αλλά δεεεεε το χω με την φυσική. Όσοι ειναι στο csd, μπορούν να καταλάβουν γιατί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εγω εχω ξεκινησει ηδη να διαβαζω και στο 1 απο τα 6 που δινω εχω κοπει μονο και μονο απο την σκεψη γα....το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το λοιπον, παω να παρω εναν διπλο freddo espresso, μια MILKA απ' τις μεγαλες, εναν καπνο γιατι μου 'χει τελειωσει και ξεκιναω διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το λοιπον, παω να τον ξεπεττσιασω για 45 φορα σε αυτην την εξεταστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Το λοιπον, παω να παρω εναν διπλο freddo espresso, μια MILKA απ' τις μεγαλες, εναν καπνο γιατι μου 'χει τελειωσει και ξεκιναω διαβασμα.
Εγω συναδελφε εχω διπλασιασει τους φραπεδες
Απο εναν,εχω παει στους 2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λογικα δίνω το πρώτο μάθημα στις 21/1. Βέβαια δεν ξέρω ακόμα ποιο είναι. Οπότε δεν ξέρω από πού να αρχίσω. Προς το παρόν λοιπόν διαβάζω μετά μανίας το Le rouge et le noir, του Stendhal, καθώς, ούσα βλαμμενη, το επέλεξα για την εργασία μου στην Γαλλική Λογοτεχνία, επειδή θυμόμουν ότι μ'άρεσε, και ήταν μικρό (500 σελίδες βιβλίο, παρτα ηλίθια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λογικα δίνω το πρώτο μάθημα στις 21/1. Βέβαια δεν ξέρω ακόμα ποιο είναι. Οπότε δεν ξέρω από πού να αρχίσω. Προς το παρόν λοιπόν διαβάζω μετά μανίας το Le rouge et le noir, του Stendhal, καθώς, ούσα βλαμμενη, το επέλεξα για την εργασία μου στην Γαλλική Λογοτεχνία, επειδή θυμόμουν ότι μ'άρεσε, και ήταν μικρό (500 σελίδες βιβλίο, παρτα ηλίθια).

ωραίο είναι :) :P

Διαβάζω βιολογία κυρίως και λιγο εισαγωγή στην κλινική ιατρική, την οποία δίνω την Τρίτη. :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
είναι απίστευτα τεράστια η ύλη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mας βάζουν 800 σελίδες ενώ ξέρουν ότι δεν βγαίνει σε 3 μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
4 μαθηματα δινω...το πρωτο 24/1 και το τελευταιο 12/2...δινω 3 ουσιστικα γτ το 1 λεω να μην παω καν να τ δωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Ακόμη πρόγραμμα δεν έχει βγεί αλλά ντάξει.
Τα βράδια μου "διασκεδάζω" με τον φοβερό και ανεπανάληπτο Brecht και την μέρα κάτι κουτσοπροσπαθώ
να καταλάβω απο γλωσσολογία.:sick:
Όλα ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ακόμη πρόγραμμα δεν έχει βγεί αλλά ντάξει.
Τα βράδια μου "διασκεδάζω" με τον φοβερό και ανεπανάληπτο Brecht και την μέρα κάτι κουτσοπροσπαθώ
να καταλάβω απο γλωσσολογία.:sick:
Όλα ωραία.

Ακόμα ;;;;; :eek:

Εγώ διαβάζω 6 το απόγευμα με 10 το βράδυ καθημερινά. Γράφουμε πρώτο μάθημα μικρο στις 22 και στις 23 αστικό, 29 άλγεβρα και μετά 14 φλεβάρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Νομίζω ότι γκρινιάζουμε και αγχωνόμαστε για την εξεταστική μας, επειδή θέλουμε όλο τον καιρό πριν να είμαστε αραχτοί και να διαβάζουμε μόνο τις μέρες που δίνουμε μαθήματα. Συγγενής που σπουδάζει στο πανεπιστήμιο του Εδιμβούργου, είχε εξεταστική πριν τα χριστούγεννα και έδωσε 8 (οκτώ) μαθήματα. Όλο τον προηγούμενο καιρό από το Σεπτέμβριο, είχε υποχρεωτική παρακολούθηση, εργαστήρια και κάθε βδομάδα εξεταζόταν σε 2-3 τεστ και είχε να παραδώσει 2-3 εργασίες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Νομίζω ότι γκρινιάζουμε και αγχωνόμαστε για την εξεταστική μας, επειδή θέλουμε όλο τον καιρό πριν να είμαστε αραχτοί και να διαβάζουμε μόνο τις μέρες που δίνουμε μαθήματα. Συγγενής που σπουδάζει στο πανεπιστήμιο του Εδιμβούργου, είχε εξεταστική πριν τα χριστούγεννα και έδωσε 8 (οκτώ) μαθήματα. Όλο τον προηγούμενο καιρό από το Σεπτέμβριο, είχε υποχρεωτική παρακολούθηση, εργαστήρια και κάθε βδομάδα εξεταζόταν σε 2-3 τεστ και είχε να παραδώσει 2-3 εργασίες.


Όντως. Ο αδερφός μου έδινε σε κάθε 6μηνο 8 μαθήματα και 2 εργασίες, όχι 10 σελίδες σα τις δικές μας σε κάθε εξάμηνο. :P
Συν ότι εκεί πρέπει να τα περάσεις τα μαθήματα αλλιώς αν χάσεις έτος σε πετάνε έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή είναι όλη η αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Dias 8 μαθηματα δεν είναι πολλά.

Δώσε 16 υποχρεωτικά μέσα σε 15 μέρες και μετά ελα να τα πούμε. :P

p.s. Εργασίες και παρακολούθηση έχουν κι εδώ σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Από τα 6 μαθήματα αν περάσω από 3 και πάνω θα είμαι ευχαριστημένη για το εξάμηνο. :/: Το ένα το έχω βγάλει όλο.
Αύριο και μεθαύριο θα βγάλω τουλάχιστον την μισή ύλη της ρώσικης γλώσσας (που δίνω την Δευτέρα πάλι καλά).
Αγγλικά το'χω. Πληροφορική το'χω.
Το μάθημα της Παρασκευής θα πάει λίγο άκλαφτο γιατί θα έχω 2-3 μέρες στη διάθεσή μου,
αλλά έχω δώσει εργασία εκεί. Κάτι θα κάνουμε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Νομίζω ότι γκρινιάζουμε και αγχωνόμαστε για την εξεταστική μας, επειδή θέλουμε όλο τον καιρό πριν να είμαστε αραχτοί και να διαβάζουμε μόνο τις μέρες που δίνουμε μαθήματα.

don't worry.αυτοι που αγχωνονται και απελπιζονται κυριως το κανουν επειδη αντιληφθηκαν το μεγαλο λαθος του να μην διαβαζουν ολον τον καιρο. καποιοι απο εμας που βρεθηκαμε σε αυτοι τη θεση θα σωφρονιστουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top