Εξεταστική

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγώ αύριο!
κι όπως λένε και οι Γάλλοι.... MERDE!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
θα κάνουν απεργία λένε οι πανεπιστημιακοί πάει η άλλη βδομάδα και γράφω και μάθημα ΕΛΕΟΣ
Αντε να δουμε τι θα γινει και με αυτο. Κι εγω το ενα απο τα τρια το δινω την επομενη βδομαδα και τα αλλα δυο τη μεθεπομενη. Δυσκολα τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εγω δίνω 6 την παραεπόμενη τι να πω;;; μας καταστρέφουν αν το κάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Δεν είναι σίγουρο πως δεν θα γίνουν εξετάσεις, αν δεν βγάλει ανακοίνωση ο σύλλογος διδασκόντων
Αν δεν είναι μόνιμοι έχετε πολλές πιθανότητες να γράψετε κανονικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει μόνο με τον σύλλογο αλλά και με τον κάθε καθηγητή ξεχωριστά. Νομίζω το καλύτερο που έχει να κάνει κανένας για να είναι σίγουρος είναι να ρωτήσει τον ίδιο τον καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν αποφασίσει ο σύλλογος ΔΕΠ να κάνει απεργία, είναι πολύ σπάνιο να σπάσει από καθηγητή. Το έχω συζητήσει προσωπικά και έχω βρεθεί σε κουβέντα καθηγητών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
στις 14 το πρώτο..Αναλυτική Χημεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγώ έδωσα ήδη 2, αύριο άλλο ένα και 14 το τελευταίο(Αν γίνει εξέταση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αυριο δινω.
στο λιμοκοντορο εκεινο.
ουφ.θα πιασω τον ταυρο απο τα κερατα και ο θεος βοηθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
αυριο δινω.
στο λιμοκοντορο εκεινο.
ουφ.θα πιασω τον ταυρο απο τα κερατα και ο θεος βοηθος

Καλη επιτυχια, οικογενειακο μπαινουν βαθμοι και ας εχεις κανει λαθη, ΜΗΝ βαλεις ρητρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
βασικά δευτερα και τριτη σίγουρα δν θα γίνουν εξετάσεις αλλά μετά θα βγάζει ο καθένας καθηγητής αν κάνει ή όχι κάτι τέτοιο...αν την συνεχίσουν , το καλό που τους θέλω οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
βασικά δευτερα και τριτη σίγουρα δν θα γίνουν εξετάσεις αλλά μετά θα βγάζει ο καθένας καθηγητής αν κάνει ή όχι κάτι τέτοιο...αν την συνεχίσουν , το καλό που τους θέλω οχι

Εγω δινω Τεταρτη και με εχει φαει το αγχος...

Υ.Γ: Μολις συνειδητοποιησα πως πρεπει να αρχισω ΥΠΕΡεντατικο διαβασμα:P:redface:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Bαριεμαι.Δεν εχω ορεξη.Δε θελω να δινω τα ΔΥΣΚΟΛΑ μαθηματα που μενουν και ΔΕΝ ειναι της κατευθυνσης που διαλεξα ,αλλα απο αλλο πλανητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
περιμένω την τετάρτη να κάνουνε συνέλευση να δούμε αν θα γράψουμε την πέπμτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Oταν λες συνελευσεις? Αρχισαν οι συνελευσεις και δεν το καταλαβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Και εμεις εχουμε συνελευση καθηγητων την τεταρτη...ελπιζω να μην χασω το μαθημα της παρασκευης:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Η συνέλευση που θα κάνουν οι καθηγητές για να δούνε αν θα συνεχίσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δεν περιμενα πως θα το ελεγα αυτο, αλλα καλυτερα να εδινα "Αναλυτικη Γεωμετρια" παρα "Φιλοσοφια της Παιδειας".

Εχουν καει και τα τελευταια εγκεφαλικα κυτταρα που μου ειχαν απομεινει:crazy:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εχω την αισθηση πως τα πηγα αρκετα καλα σημερα. Βεβαια τα ιδια ελεγα και τον Ιουνιο και πηρα τα 3... στην κυριολεξια:p!! Θα δειξει...

Αλλα 2 μαθηματα και αντιο εξεταστικη Σεπτεμβριου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έδωσα εχτές.
Νομίζω το πέρασα, αν με έκοψαν οι σκύλες πάλι με 4 θα με έκοψαν. :mad:
Wait and see.

Πάμε για Βιοχημεία τώρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top