Εξεταστική

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εμα δεν μπορει να κατανοησει την απογνωση ε.νος πρωην θεωρητικου!Τελος παντων.
Όχι, ρε συ, αλήθεια σε καταλαβαίνω...
Άσε... Και εγώ δίνω Φυσική σε αυτήν την εξεταστική...
Εντάξει, έξι... Whatever... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σ' αυτή τη σχολή που κάνουν κατ' ελάχιστο μια βδομάδα να βάλουν μια σφραγίδα στο βιβλιάριο, αρχίζω και σκέφτομαι ότι θα έχω ήδη δώσει μάθημα το Σεπτέμβρη μέχρι να βγει αν το χρωστάω τελικά. :stunned:

Περιμένω κι ένα βαθμό προόδου, άντε να δούμε.
Μην παιζεις με τον πονο μου Βαγγελινα!! Εχω δωσει μαθημα στις 2 Φεβρουαριου για το χειμερινο εξαμηνο και ακομα περιμενω τα αποτελεσματα:/...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ξεκινάω αύριο. Συγκοινωνιακή Τεχνική... μπλε φαλλοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τετάρτη..Κυτταρική Βιολογία:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ιστορία της Ιατρικής την Πέμπτη.










Καλά, σκάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αγγλικά την Πέμπτη (κι εγώ). :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα την άλλη Τρίτη. :whistle: Τυπικά έχουμε τελειώσει γιατί έχουμε κάνει της παναγιάς τα μάτια σε αυτό το μάθημα, εργασίες, διδασκαλίας, ξανά εργασίες, αλλά μας ήθελε και προφορικά για κάποιο λόγο. Κουβεντούλα μας βλέπω να πιάνουμε.

Ζηλέψτε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα την άλλη Τρίτη. :whistle: Τυπικά έχουμε τελειώσει γιατί έχουμε κάνει της παναγιάς τα μάτια σε αυτό το μάθημα, εργασίες, διδασκαλίας, ξανά εργασίες, αλλά μας ήθελε και προφορικά για κάποιο λόγο. Κουβεντούλα μας βλέπω να πιάνουμε.

Ζηλέψτε. :redface:

τα σαλια μου ετρεξαν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχρονη Ελληνικη Ιστορια την Τεταρτη και συγκεκριμενα ολα τα κοινωνικα-πολιτικα-οικονομικα γεγονοτα απο το 1920-1950.


Μου εχει βγει η πιστη στο διαβασμα και ακομα δεν εχω τελειωσει... Μακαρι να περασω τουλαχιστον και να μην παει χαμμενος τοσος κοπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εισαγωγή Στην Οικονομική Ανάλυση ΙΙ,τη Τετάρτη.


Ωραίο μαθηματάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Διακριτα Μαθηματικα σε 2,5 ωρες . Κατι μου λεει οτι θα γινει βιασμος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
γραψαμε χτες το πρωτο!! :D

κανα 6-7 υπολογιζω σε ενα μαθημα με μεσο ορο γραπτων το 4 (Μοριακη Βιολογια 1) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μορφολογια φυτου την πεμπτη...ετοιμαζομαστε για σφαγη!! :clapup: γενικα αυτη η εξεταστικη ηταν χαλια... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μορφολογια φυτου την πεμπτη...ετοιμαζομαστε για σφαγη!! :clapup: γενικα αυτη η εξεταστικη ηταν χαλια... :/:
όοοοοοοοοοοοοοχι άλλα φυτάαααααα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Άντε πάνε και τα Διακριτά. Ελπίζω να τα πέρασα δε θέλω να τα ξαναδιαβάσω.
Αύριο το προτελευταίο. :D Άντε να πάμε Αθήνα. :D

γενικα αυτη η εξεταστικη ηταν χαλια... :/:

Αυτό ξαναπέστο, :P Λίγο οι ζέστες λίγο η κούραση του προηγούμενου εξαμήνου. Άσε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μορφολογια φυτου την πεμπτη...ετοιμαζομαστε για σφαγη!! :clapup: γενικα αυτη η εξεταστικη ηταν χαλια... :/:

Εμείς δώσαμε χθες φυσιολογία φυτού:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Καλα,ολοι εχετε αρχισει???μονο εγω αρχιζω στις 25??? :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παμε Παρασκευη για Μαθηματικα και τεεελλος!!!!!Ραντεβου παλι...μαλλον τον Σεπτεμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Καλα,ολοι εχετε αρχισει???μονο εγω αρχιζω στις 25??? :beating:

που να ξερες; (νομικη αθηνας σουςςςςςςςςςςςς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλα,ολοι εχετε αρχισει???μονο εγω αρχιζω στις 25??? :beating:
Στο πολυτεχνείο στην Κρήτη ξεκινάνε Ιούλιο:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top