Εξεταστική

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ξεκινάω αύριο. Άντε και καλή μου αρχή :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σημερα τελειωσαν οι πανελλαδικες,σ'εμας αρχιζουν οι πανεξεταστικες!Αλλα επειδη εχουμε και στοχους εμεις,θα βαλω ρητρα σε ολα τα μαθηματα:να με κοψουν αμα γραψω κατω απο 5!χαχα πλακα κανω,αντε και καλη αρχη να χουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω βγαλει 2 φορες την υλη της γεωγραφιας. Αυριο το πρωι θα κανω και μια γρηγορη τριτη επαναληψη. Μετα απο πολλη προσπαθεια εχω καταλαβει τι ειναι το ημερολογιακο οριο, η γραφικη και κλασματικη κλιμακα και οι μορφολογικες τομες και μπορω να λυσω αρκετες ασκησεις πανω σ'αυτα. Τωρα αν με κοψει, τι να πω... Παντως εκανα οτι μπορουσα, δεν παιζει να εχω προετοιμαστει καλυτερα για αλλο μαθημα στη ζωη μου!!

Υ.Γ: Στο πρωτο μαθηματα τα πηγα αρκετα καλα για το διαβασμα που ΔΕΝ εριξα:P!! Παντως σιγουρα περναω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την μισώ την εξεταστική. ΤΗΝ ΜΙΣΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πάει και το 3ο μάθημα! Μετά ξανά 12 και 13 πάλι!

Υ.Γ. Και εγώ περιμένω πρόοδο 2 μήνες και σειρές ασκήσεων από τον Μάρτη! Λέει την Παρασκευή θα τα βγάλει, άντε να δούμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Νομίζω ότι...


ΠΕΡΑΣΑ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ Ι :clapup: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μια ψιλοαπογοητευση τη νιωθω. Απ'ολες τις ομαδες ειχα τα πιο ευκολα θεματα και για κατι παραλειψεις (οχι λαθη!!), υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να εχω κοπει... Αν βαθμολογουσε καποιος φυσιολογικος καθηγητης παιζει να περνουσα με αρκετα πανω απο 5, αλλα αυτη αν εχεις απαντησει αριστα σε ολα τα σκελη μιας ασκησης και εχεις κανει λαθος ενα, ειναι ικανη να σου κοψει ολη την ασκηση!! Και ειναι κριμα ρε πουστη μου, το ειχα ξεσκισει το μαθημα...

Τεσπα, το αφηνουμε πισω και παμε στα επομενα. Δεν ειναι ουτε το πρωτο, ουτε το τελευταιο μαθημα που παει για Σεπτεμβρη:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω σε 1 εβδομάδα και δεν έχω στρωθεί σοβαρά να διαβάσω.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γράφω αύριο διδασκαλία της δεύτερης ξένης γλώσσας και δεν ξέρω πού παν τα τέσσερα. Ελπίζω να βάλει κάτι από αυτά που κάναμε στις διαλέξεις γιατί αλλιώς έχω ήδη κοπεί. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Φυσικη ή εχω κοπει οριακα ή το περασα δεν ξερω καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Εγώ αρχίζω σε 1 εβδομάδα και δεν έχω στρωθεί σοβαρά να διαβάσω.... :P

Γράφω αύριο διδασκαλία της δεύτερης ξένης γλώσσας και δεν ξέρω πού παν τα τέσσερα. Ελπίζω να βάλει κάτι από αυτά που κάναμε στις διαλέξεις γιατί αλλιώς έχω ήδη κοπεί. :whistle:

Φυσικη ή εχω κοπει οριακα ή το περασα δεν ξερω καθολου...
Φοιτητάρες μου!... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σ' αυτή τη σχολή που κάνουν κατ' ελάχιστο μια βδομάδα να βάλουν μια σφραγίδα στο βιβλιάριο, αρχίζω και σκέφτομαι ότι θα έχω ήδη δώσει μάθημα το Σεπτέμβρη μέχρι να βγει αν το χρωστάω τελικά. :stunned:

Περιμένω κι ένα βαθμό προόδου, άντε να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Φοιτητάρες μου!... :P

Άι ρε!!! :)

Εντωμεταξύ, έχουμε ένα μάθημα πληροφορικής (στοιχεία υπολογιστικων πληροφοριακων συστηματων) και είχαμε απαλλακτική εργαστηριακή εξέταση στην οποία πήρα 8 και δεν ξερω αν είναι καλύτερο να κατοχυρώσω το 8 η να το δώσω κανονικά (θεωρητικά) στην εξεταστική του Ιουνίου για να το βελτιώσω, με κίνδυνο βέβαια να πάρω λιγότερο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Exc,μιλαμε για Φυσικη,οχι ο,τι κι ο,τι,τουλαχιστον ειχα διαβασει πολυ καλα.Δεν πειραζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Άι ρε!!! :)

Εντωμεταξύ, έχουμε ένα μάθημα πληροφορικής (στοιχεία υπολογιστικων πληροφοριακων συστηματων) και είχαμε απαλλακτική εργαστηριακή εξέταση στην οποία πήρα 8 και δεν ξερω αν είναι καλύτερο να κατοχυρώσω το 8 η να το δώσω κανονικά (θεωρητικά) στην εξεταστική του Ιουνίου για να το βελτιώσω, με κίνδυνο βέβαια να πάρω λιγότερο :/

Είναι δύσκολο το μάθημα, εντάξει; :pfff:
Άντε να καταργήσουν τον φραπέ μπας και αρχίσετε το διάβασμα! :P

@Chris1993: Άσε το με το 8, εκτός και αν είσαι σίγουρος ότι θα το περάσεις με 10.

Exc,μιλαμε για Φυσικη,οχι ο,τι κι ο,τι,τουλαχιστον ειχα διαβασει πολυ καλα.Δεν πειραζει.
Φυσική, ε; Απαπά σκιάχτηκα!... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν πίνω καφέ, αγαπητέ. :teasing:


Exc,μιλαμε για Φυσικη,οχι ο,τι κι ο,τι,τουλαχιστον ειχα διαβασει πολυ καλα.Δεν πειραζει.
Ο exc αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική).
Τρελό επιχείρημα του έδωσες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Δεν πίνω καφέ, αγαπητέ. :teasing:

Επιτέλους ένας άνθρωπος που με καταλαβαίνει!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Άντε να καταργήσουν τον φραπέ μπας και αρχίσετε το διάβασμα! :P

@Chris1993: Άσε το με το 8, εκτός και αν είσαι σίγουρος ότι θα το περάσεις με 10.


Φυσική, ε; Απαπά σκιάχτηκα!... :P
Εσενα ειναι το αντικειμενο σου,εμας παλι...

το βασανο μας (ή ενα απο τα πολλα!)χαχα

Δεν πίνω καφέ, αγαπητέ. :teasing:




Τρελό επιχείρημα του έδωσες. :P

Εμα δεν μπορει να κατανοησει την απογνωση ε.νος πρωην θεωρητικου!Τελος παντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top