Εξεταστική

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αύριο πρώτο μάθημα! Δε θέλω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμάς τον Σεπτέμβρη θα πάνε πιο μετά, θα ξεκινήσουν μετά τις 10 Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εμείς ξεκινήσαμε σήμερα. γράψαμε προγραμματισμό εργαστήριο και είμαι σίγουρος ότι πέρασα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Eμείς που τελειώνουμε 20/07 δηλαδή τι να πούμε? :P
Καλά είστε μέχρι αρχές ιουλίου, μη παραπονιέστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ποτε ξεκινησατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Eμείς που τελειώνουμε 20/07 δηλαδή τι να πούμε? :P
Καλά είστε μέχρι αρχές ιουλίου, μη παραπονιέστε :P

Δεν είναι οι νορμάλ ημερομηνίες όμως...Είναι λόγω καταλήψεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
νομίζω πως το πέρασα το πρώτο μάθημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
^Και γωωωωωω.! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
black πως τα πηγες;
Αντε καλη αρχη σε ολους !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Παλι θα δωσω μαθημα χωρις να εχει βγει η υλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
black πως τα πηγες;
Αντε καλη αρχη σε ολους !

Πιστεύω πολύ καλά! Μόνο στο 4ο θέμα αυτοσχεδίασα (εκεί στην αναδρομή) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αυτη την εβδομαδα δινω 3/6 μαθηματα. Ξεκιναω αυριο την εξεταστικη μου με ενα επιλεγομενο και Τεταρτη και Παρασκευη δινω 2 απο τα πιο απαιτητικα μαθηματα του εξαμηνου. Για το αυριανο δεν εχω διαβασει τιποτα ακομα, αλλα πιστευω πως ενα γρηγορο περασμα θα προλαβω να το κανω. Της Τεταρτης το εχω ξεσκισει στο διαβασμα και της Παρασκευης παει κατευθειαν για κοψιμο... Τι να πω, κι ο Θεος βοηθος:p!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Το τελευταιο ξαναπες το συναδελφε!Ξεκινω Τεταρτη με Φυσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω 11 ιουνίου με ιστορία της τέχνης........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εξεταστική 5 με 22/6, νομίζω σύνολο 14 μαθήματα (11 εξετάζονται, τα 3 έχουν απαλλακτικές εργασίες), καλά να 'μαστε να δίνουμε!

Αύριο στις 8 το βράδυ δίνω το πρώτο. Πολιτική Επιστήμη ΙΙ, εξετάζεται προφορικά και δεν έχω καμία μα καμία διάθεση!

Α, βγήκε και ο βαθμός που περιμέναμε περίπου 3 μήνες, 8! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εξεταστική 5 με 22/6, νομίζω σύνολο 14 μαθήματα (11 εξετάζονται, τα 3 έχουν απαλλακτικές εργασίες), καλά να 'μαστε να δίνουμε!

Αύριο στις 8 το βράδυ δίνω το πρώτο. Πολιτική Επιστήμη ΙΙ, εξετάζεται προφορικά και δεν έχω καμία μα καμία διάθεση!

Α, βγήκε και ο βαθμός που περιμέναμε περίπου 3 μήνες, 8! :loltooth:

Η σχολή σου ήταν η πρώτη μου επιλογή πέρυσι και δυστυχώς δεν την έπιασα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε αύριο δίνω και την επόμενη πρόοδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το μ...ι της μ...ας τους! Πανεπιστήμιο σου λένε μετά!

Αύριο είμαι 10-9 στη σχολή και στις 12-1:15 δίνω εργαστήριο πληροφορικής και μετά 1-3 έχω μάθημα.

Να πάνε να απαυτοθούνε!

*Οι πανελλήνιες τελείωσαν και πρέπει να τρέξω να προλάβω τα κερατά μου τώρα!*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ήλπιζα πως θα περάσω ένα μάθημα που χρωστάνε πάρα πολλοί και με 6 κιόλας(λόγω του 7 της πρώτης προοδου), αλλά έβαλε πολύ απαιτητικά θέματα :( ελπίζω σε ένα 5, αν και πολύ δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εξεταστική 5 με 22/6, νομίζω σύνολο 14 μαθήματα (11 εξετάζονται, τα 3 έχουν απαλλακτικές εργασίες), καλά να 'μαστε να δίνουμε!

Αύριο στις 8 το βράδυ δίνω το πρώτο. Πολιτική Επιστήμη ΙΙ, εξετάζεται προφορικά και δεν έχω καμία μα καμία διάθεση!

Α, βγήκε και ο βαθμός που περιμέναμε περίπου 3 μήνες, 8! :loltooth:
Θα σκασω ρε πουστη μου, σε μας ακομα να βγει:P... 6:30 δινω το πρωτο μαθημα (Συγκριτικη Παιδαγωγικη ΙΙ) και τωρα βρισκομαι σε αγωνα δρομου. Δεν αντεχω αλλο:crazy::crazy::crazy:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top