Εξεταστική

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Συναδελφε εγω αυριο ξεκιναω τη δευτερη εβδομαδα του δευτερου εξαμηνου...και απο τεταρτη εργαστηρια...:whistle:

Αντε μια χαρα,κ γω θελωω! Εν το μεταξυ η βλακεια θα ειναι οτι το καρναβαλι θα πεσει μεσα,και επειδη ειμαι και Ξανθη θα ερθουν πολλοι φιλοι,οποτε παει και το μαθημα που γραφουμε την Τριτη μετα την καθαρα.. :hmm: μν γινεται αυτο καθε χρονια μονο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To οικονομικό του Ρεθύμνου άρχισε και αυτό β εξάμηνο εδώ και 10 μέρες.Στο μεταξύ εμείς τελειώνουμε 29 την εξεταστική οπότε σκέψου πότε θα αρχίσει το Β εξάμηνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τελειώνω εξεταστική 19 Μαρτίου!!
Πας κόντρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Υγ. Τα έσβησα για τους προφανείς λόγους.

:offtopic:Ξερετε οταν ηταν να επιλεξω ως τελικο προορισμο την αθηνα και αυτη τη σχολη με πληροφορησαν οτι αυτο που θα μ εμενε θα ηταν η πικρα.
Και εγω ως ανιδεο πλασμα απαντησα:αλλο τοσο θα τους μεινει απο εμενα
ανιδεο και ατιμο πλασμα ημουν ΕΞΑΠΑΝΕΚΑΘΕΝ!!!!!!:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
:offtopic:Ξερετε οταν ηταν να επιλεξω ως τελικο προορισμο την αθηνα και αυτη τη σχολη με πληροφορησαν οτι αυτο που θα μ εμενε θα ηταν η πικρα.
Και εγω ως ανιδεο πλασμα απαντησα:αλλο τοσο θα τους μεινει απο εμενα
ανιδεο και ατιμο πλασμα ημουν ΕΞΑΠΑΝΕΚΑΘΕΝ!!!!!!:teasing:

Συνεχίζοντας το off topic σου: Τουλάχιστον εσύ είχες έγκυρες πηγές.

On topic: Καλή συνέχεια στους ελάχιστους από μας που ζούμε ακόμα δυνατές συγκινήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σήμερα, πιθανόν να έγινε μια ευχάριστη έκπληξη ... πήγα να δώσω το μάθημα που είχα αποφασίσει εξ αρχής ότι θα αφήσω για Σεπτέμβρη μιας και το διάβασα μέσα σε 3 μέρες..τελικά μπορεί να το περνάω και με 5 :D είχα κάτι φλασιές :P
Τελευταίο μάθημα την Τετάρτη...Βιοστατιστικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
@ Zucker
Νομίζω υπερβάλλεις. Σε γενικές γραμμές ο προγραμματισμός λείπει. Κατά τα λοιπά, το τμήμα είναι πολύ δυνατό. Προσωπικά, με σύστημα δεν είχα κανένα πρόβλημα, παρά τις δυνατές συγκινήσεις που απλόχερα πρόσφερε η σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τελειώνω εξεταστική 19 Μαρτίου!!
Πας κόντρα; :P

Πίκρα...Εσείς τα δίνετε πολύ αραιά να φανταστώ ε;Γιατί εμείς έχουμε 3 βδομάδες που δίνουμε 1 μάθημα και τις άλλες 2 που δίνουμε 2 αλλά το δεύτερο είναι αγγλικά ή χημεία επιλογς:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
@ Zucker
Νομίζω υπερβάλλεις. Σε γενικές γραμμές ο προγραμματισμός λείπει. Κατά τα λοιπά, το τμήμα είναι πολύ δυνατό. Προσωπικά, με σύστημα δεν είχα κανένα πρόβλημα, παρά τις δυνατές συγκινήσεις που απλόχερα πρόσφερε η σχολή.
Ναι, έτσι είναι.
Ήταν η πρόθεση αστεϊσμού που κατεύθυνε το σχόλιο.
Για να το θέσω σε ρεαλιστικότερη βάση συμφωνώ με την παρατήρησή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα του πρωτου μαθηματος...

Περασα θεματα βιολογιας με 8,5:)!!! Ειλικρινα δεν το πιστευω, ειμαι πολυ χαρουμενος...

Αντε, με το καλο να βγουν και τα επομενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε σήμερα τελευταίο μάθημα!!
Κώστα μπραβοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
τελειωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τελειωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :clapup::clapup::clapup::clapup:
Πως τα πηγες ρε? Εγω νομιζω κατι ξερω,αρκει να μην βαλει τιποτα τρελο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ένα έμεινε ! Αν δεν κάνω μια μαλακία σε κάθε μάθημα θα σκάσω. Έχει καταντήσει γελοίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Πως τα πηγες ρε? Εγω νομιζω κατι ξερω,αρκει να μην βαλει τιποτα τρελο:P

7 με 8 υπολογιζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τέλος η εξεταστική..λογικά το πέρασα το σημερινό!
Αλλά...στα Αγγλικα μου έβαλε 7:eek::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Σημερα εγραψα το τελευταιο ελπιζω για 5/5 ή 4/5 παιζει να κοπω σε 1
καλο κουραγιο σε οσους εμειναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τελικα,το μαθημα που ημουν σιγουρος οτι κοπηκα (εισαγωγη στη Γενικη Ψυχολογια)....
Το περασα με 6,5!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μονο τουμπες δεν εκανα!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αλλά...στα Αγγλικα μου έβαλε 7:eek::worry:
Στα Αγγλικά επιβάλλεται να βάζεις ρήτρα τουλάχιστον 9.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αγγλικα εγω πηρα 8 και αυτος που καθοταν πισω μου 9 παρ' ολο που πριν φυγουμε τα τσεκαραμε και ειχαμε ακριβως τα ιδια...θα ηθελα να ηξερα πως γινεται παντα κατι τετοιο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top