Εξεταστική

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιδια υπαρχει γενικα η δυνατοτητα να βρουμε τα θεματα που εχουνε πεσει προηγουμενες χρονιες? για να δουμε γενικοτερα το ειδος των ασκησεων και εν μερει την φιλοσοφια των καθηγητων..

ψαξε σε κανα forum ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ σου.Εγω που το εψαξα λιγο βρηκα ενα πολυ καλο.Δεν νομιζω να βοηθησει πολυ το ischool...:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Ε δε φταεί ο καθηγητής άμα ο φοιτητής δεν μπορεί να πάρει τουλάχιστον το σωστό 5!!
Πέρα από την πλάκα τώρα, επειδή καλό το trolling αλλά διαβάζουνε το θέμα παιδιά που πρόκειται να μπούνε στο πανεπιστήμιο, ένα έχω να πω:

Σκοτώνεσαι στην κυριολεξία στις πανελλήνιες για να μπεις στην τριτοβάθμια, μετά ακούς να σου λένε ότι πρέπει να πεθάνεις για να πάρεις πτυχίο. Και μετά τι; Να ξαναπεθάνεις για να πάρεις μεταπτυχιακό; Και μετά τι; Να ξαναματαπεθάνεις για να πάρεις διδακτορικό; Και μετά; Να μαζεύεις τα κοκκαλάκια σου από τα αεροπλάνα πηγαίνοντας από τη μια χώρα στην άλλη. Αυτό ακούγεται απ' όλους! Ηρεμήστε!! Και άμα αφήσεις 3 μαθήματα από το Α εξάμηνο για το σεπτέμβριο δεν έγινε και τίποτα!!!!!
Αρχίζουμε και λέμε στα 18χρονα (ενίοτε και 17χρονα) ότι στη ζωή αυτή δε θα έχουνε δικαίωμα για τίποτα άλλο πέρα από το να διαβάζουνε για μια εξεταστική και ένα πτυχίο!!!
Ναι, το σύστημα είναι σάπιο, και εγώ μαζί σας, δε διαφωνώ αλλά λίγο αυτοσυγκράτηση δε βλάπτει.
Γεμίζουμε με άχρηστες πληροφορίες τα μυαλά παιδιών που δεν έχουνε μπει καν σε αμφιθέατρο, δεν έχουνε ιδέα πως λειτουργεί το δημόσιο πανεπίστημιο, τι σημαίνει εξεταστική και απλά θέλουνε να μπούνε σ' αυτό γιατί έτσι τους μάθαμε ότι πρέπει!!
Η δική μου η συμβουλή είναι ότι η ζωή περνάει σαν αέρας, τα χρόνια αυτά δεν ξανάρχονται, οπότε ναι, προτιμώ μέσα σ' αυτή τη σαπίλα της υποχρέωσης που ζούμε να αφήσω ένα μάθημα για το σεπτέμβρη ή για το πτυχίο έτσι ώστε να βγω για έναν καφέ με τους φίλους μου και να συζητήσουμε χαλαρά πέρα από τα καθημερινά πρέπει που μας έχουνε κατακλύσει το μυαλό και μας κάνανε ρομποτάκια σ' ένα παιχνίδι που οι υποχρεώσεις σταματάνε μόνο όταν σε σκεπάζουνε με το νεκροσέντονο.
Πολύ δραματικό το κάνα. Δε βαριέσαι.
Στο πανεπιστήμιο θα ξεχωρίσει αυτός που αγαπάει και όχι αυτός που διαβάζει όλη τη μέρα ξέρω γω. Αυτόν που τον ενδιαφέρει η επιστήμη του και θα τρέξει να ενημερώθει, όχι αυτός που θα περάσει όλα τα μαθήματα 10. Γιατί στη σχολή μου τουλάχιστον ξέρω παιδιά που θα περάσουν όλα τα μαθήματα με 10 μόνο και μόνο γιατί αυτό νομίζουν ότι είναι το σωστό. Αυτά τα παιδιά όμως δεν θα γίνουνε γιατροί γιατί πολύ απλά δεν τους αρέσει η επιστήμη. Τους αρέσει το διάβασμα και η αντικοινωνικότητα. Αυτό θέλουμε;

Δεν είσαι μελοδραματικός! Συμφωνώ σε αυτά που λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν εχω ματαδει πιο συντομη εξεταστικη και πιο απανθρωπο προγραμμα:mad:...
Ξεκιναμε 24/1 και τελειωνουμε 9/2!! Μαθηματα δινουμε 24/1, 26/1, 1/2, 2/2, 8/2 και 9/2...
Τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιι:/:!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν εχω ματαδει πιο συντομη εξεταστικη και πιο απανθρωπο προγραμμα:mad:...
Ξεκιναμε 24/1 και τελειωνουμε 9/2!! Μαθηματα δινουμε 24/1, 26/1, 1/2, 2/2, 8/2 και 9/2...
Τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιι:/:!!!!
ξεκιναω 10 τελειωνω 20;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Α, ειναι γενικο το κακο φετος:P!! Τι στο καλο παθανε??

Μόνο που ο Γιάννης ξεκινάει 10 Φλεβάρη, οπότε είναι μια χαρά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μόνο που ο Γιάννης ξεκινάει 10 Φλεβάρη, οπότε είναι μια χαρά!:P
ναι αλλα δινω καθε μερα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εμας δεν εχει βγει καν προγραμμα, εντελως στα τυφλα:'(...Και φοβαμαι οτι θα δινω τοσο κολλητα που αναθεμα αν θα προλαβω να κανω και καμια επαναληψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
12/1 με ??/9. Like a boss.

OK, question time πάνω σ' αυτό. Έστω ότι δε γράφεις όσο θες σε κάποιο μάθημα αλλά το περνάς. Τι γίνεται; Μπορείς να το ξαναδώσεις, δε μπορείς, πας για πανελλήνιες, τι; Μοιράστε τη γνώση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
12/1 με ??/9. Like a boss.

OK, question time πάνω σ' αυτό. Έστω ότι δε γράφεις όσο θες σε κάποιο μάθημα αλλά το περνάς. Τι γίνεται; Μπορείς να το ξαναδώσεις, δε μπορείς, πας για πανελλήνιες, τι; Μοιράστε τη γνώση.

Μπορείς να ζητήσεις ρήτρα από την αρχή - βέβαια δεν ξέρεις αν ο καθηγητής λειτουργεί βάσει αυτού του συστήματος. Επομένως, μπορείς να πας να μιλήσεις μαζί του και να του ζητήσεις να ξαναδώσεις. Πολλοί καθηγητές σε αφήνουν και κρατάνε το μεγαλύτερο βαθμό.
Νομίζω είναι ανάλογα τον καθηγητή!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εξαρτάται επίσης και από τον εσωτερικό κανονισμό της κάθε σχολής. Μπορεί να σου επιτρέπει να δώσεις για βελτίωση κάποια από τα μαθήματα (ή όλα, δεν το γνωρίζω). Για παράδειγμα σε εμάς, δεν υπάρχει η δυνατότητα για βελτίωση στα υποχρεωτικά, στα επιλογής μπορείς απλά να πάρεις ένα άλλο επιλογής και να πετάξεις αυτό με το μικρότερο βαθμό. Κοινώς πρέπει να το συζητήσεις με τη γραμματεία σου ή με έναν καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θα ρωτήσω και στη σχολή αν είναι τότε. +1 και στις δύο γιατί έτσι, είναι ωραία μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Θα ρωτήσω και στη σχολή αν είναι τότε. +1 και στις δύο γιατί έτσι, είναι ωραία μέρα.

Είναι, είναι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αυτο της ''δευτερης ευκαιριας'' δεν το ηξερα...καλο ακουγεται αν οντως ισχυει στους περισσοτερους καθηγητες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
αυτο της ''δευτερης ευκαιριας'' δεν το ηξερα...καλο ακουγεται αν οντως ισχυει στους περισσοτερους καθηγητες :)

Αν αναφέρεσαι σε αυτό που είπα εγώ, δεν είναι θέμα καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν αναφέρεσαι σε αυτό που είπα εγώ, δεν είναι θέμα καθηγητή.
αναφερομαι σε αυτο που ειπωθηκε πως εαν περασεις ενα μαθημα μπορει να υπαρξει η δυνατοτητα να το ξαναδωσεις και ο καθηγητης να κρατησει τον καλυτερο βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ε δε φταεί ο καθηγητής άμα ο φοιτητής δεν μπορεί να πάρει τουλάχιστον το σωστό 5!!
Πέρα από την πλάκα τώρα, επειδή καλό το trolling αλλά διαβάζουνε το θέμα παιδιά που πρόκειται να μπούνε στο πανεπιστήμιο, ένα έχω να πω:

Σκοτώνεσαι στην κυριολεξία στις πανελλήνιες για να μπεις στην τριτοβάθμια, μετά ακούς να σου λένε ότι πρέπει να πεθάνεις για να πάρεις πτυχίο. Και μετά τι; Να ξαναπεθάνεις για να πάρεις μεταπτυχιακό; Και μετά τι; Να ξαναματαπεθάνεις για να πάρεις διδακτορικό; Και μετά; Να μαζεύεις τα κοκκαλάκια σου από τα αεροπλάνα πηγαίνοντας από τη μια χώρα στην άλλη. Αυτό ακούγεται απ' όλους! Ηρεμήστε!! Και άμα αφήσεις 3 μαθήματα από το Α εξάμηνο για το σεπτέμβριο δεν έγινε και τίποτα!!!!!
Αρχίζουμε και λέμε στα 18χρονα (ενίοτε και 17χρονα) ότι στη ζωή αυτή δε θα έχουνε δικαίωμα για τίποτα άλλο πέρα από το να διαβάζουνε για μια εξεταστική και ένα πτυχίο!!!
Ναι, το σύστημα είναι σάπιο, και εγώ μαζί σας, δε διαφωνώ αλλά λίγο αυτοσυγκράτηση δε βλάπτει.
Γεμίζουμε με άχρηστες πληροφορίες τα μυαλά παιδιών που δεν έχουνε μπει καν σε αμφιθέατρο, δεν έχουνε ιδέα πως λειτουργεί το δημόσιο πανεπίστημιο, τι σημαίνει εξεταστική και απλά θέλουνε να μπούνε σ' αυτό γιατί έτσι τους μάθαμε ότι πρέπει!!
Η δική μου η συμβουλή είναι ότι η ζωή περνάει σαν αέρας, τα χρόνια αυτά δεν ξανάρχονται, οπότε ναι, προτιμώ μέσα σ' αυτή τη σαπίλα της υποχρέωσης που ζούμε να αφήσω ένα μάθημα για το σεπτέμβρη ή για το πτυχίο έτσι ώστε να βγω για έναν καφέ με τους φίλους μου και να συζητήσουμε χαλαρά πέρα από τα καθημερινά πρέπει που μας έχουνε κατακλύσει το μυαλό και μας κάνανε ρομποτάκια σ' ένα παιχνίδι που οι υποχρεώσεις σταματάνε μόνο όταν σε σκεπάζουνε με το νεκροσέντονο.
Πολύ δραματικό το κάνα. Δε βαριέσαι.



Σ' αυτή τη ζωή ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Σίγουρα τα πράγματα δεν είναι τόσο δραματικά όσο παρουσιάζονται. Από κει και πέρα είναι τι στόχους βάζει ο καθένας. Αν στόχος σου είναι να τη βγάλεις όσο πιο χαλαρά γίνεται και τελειώνοντας να τσιμπήσεις καμιά θεσούλα σε ιδιωτικό/δημόσιο ή να κάνεις κάτι διαφορετικό απ' αυτό που σπούδασες και η φοιτητική σταθερά στα ν+2 καλή είναι. Αν από την άλλη πας για κάτι άλλο ( έρευνα) προφανώς δε θα θέλει την ίδια προσπάθεια. Κάποιοι δουλεύουν για να ζουν, και κάποιοι ζουν για να δουλεύουν, αυτή είναι η διαφορά.

Στο πανεπιστήμιο θα ξεχωρίσει αυτός που αγαπάει και όχι αυτός που διαβάζει όλη τη μέρα ξέρω γω. Αυτόν που τον ενδιαφέρει η επιστήμη του και θα τρέξει να ενημερώθει, όχι αυτός που θα περάσει όλα τα μαθήματα 10. Γιατί στη σχολή μου τουλάχιστον ξέρω παιδιά που θα περάσουν όλα τα μαθήματα με 10 μόνο και μόνο γιατί αυτό νομίζουν ότι είναι το σωστό. Αυτά τα παιδιά όμως δεν θα γίνουνε γιατροί γιατί πολύ απλά δεν τους αρέσει η επιστήμη. Τους αρέσει το διάβασμα και η αντικοινωνικότητα. Αυτό θέλουμε;

Δεν συμφωνώ, το ένα συνεπάγεται το άλλο. Απ' όσο φαντάζομαι τουλάχιστον το 10 σημαίνει κάτι παραπάνω απ' όσο το "ξεσκίζομαι από υποχρέωση". Για να ξεχωρίσεις σε κάτι από ένα επίπεδο και μετά πρέπει να σ' αρέσει κιόλας. Αυτό που λες στο τέλος ισχύει γιατί το λες με άλλη έννοια. Το "μου αρέσει η επιστήμη" δεν ταυτίζεται πάντα με το "μου αρέσει το επάγγελμα" ( και αντίστοιχα "καλός επιστήμονας =/= "καλός επαγγελματίας" )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι να περάσεις το μάθημα, αλλά να έχεις όσο καλύτερο βαθμό μπορείς. Και αν σε ένα εύκολο μάθημα, δεν μπαίνει πάνω από 8.5, τότε υπάρχει θέμα.
Σχόλιο με αφορμή το παραπάνω^:
Αν εξαιρέσεις κάποια εύκολα μαθήματα επιλογής και κάποια μαθήματα-''παλούκια'' που σχεδόν σε κάθε σχολή υπάρχουν 3-4, αυτά που ακόμα και με 5 να τα περάσεις νιώθεις ότι φεύγει ένα βάρος από πάνω σου, τα υπόλοιπα μαθήματα μπορούν να γίνουν εύκολα. Αρκεί να πιάσεις απ' την αρχή το νόημα του μαθήματος και να καταλάβεις τη φιλοσοφία του καθηγητή, δηλαδή σε ποιά σημεία της θεωρίας δίνει περισσότερη βάση και σε τι είδους ασκήσεις επικεντρώνεται. Αν βρείς και παλιά θέματα από μεγαλύτερους φοιτητές είσαι τζετ, ειδικά αν ο καθηγητής αρέσκεται στο να βάζει κατά καιρούς ίδια ή παρόμοια θέματα (π.χ. σε μάς η Φυσικοχημεία Ι έτσι περνιέται:P).
Πάντως οι εργασίες και οι (προαιρετικές) πρόοδοι δεν πρέπει να υποτιμούνται, πολλές φορές δίνουν σημαντικό bonus στον τελικό βαθμό.

Το πρόγραμμά μου:
16/1 - Iσοζύγια Mάζας & Eνέργειας (danger here)
18/1 - Eφαρμοσμένα Mαθηματικά I (aka Διαφορικές Εξισώσεις)
24/1 - Eργαστήριο (III) Οργανικής Χημείας, 9 π.μ. (+ Φυσική I, 1 μ.μ. χρωστούμενο, δύσκολη μέρα :/:)
31/1 - Oργανική Xημεία I
03/2 - Eφαρμοσμένη Θερμοδυναμική I (danger here)
08/2 - Φυσική Xημεία IΙ

Καλή χρονιά και καλό κουράγιο σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Συμφωνω με τον απο πανω για τις προοδους και τις εργασιες.Αν τους δωσεις εμφαση τοτε και το διαβασμα της εξεταστικης γινεται πολυ πιο ευκολο.Δηλαδη εκτος του βαθμολογικου bonus βοηθανε και την εξεταστικη μετεπειτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Συμφωνω με τον απο πανω για τις προοδους και τις εργασιες.Αν τους δωσεις εμφαση τοτε και το διαβασμα της εξεταστικης γινεται πολυ πιο ευκολο.Δηλαδη εκτος του βαθμολογικου bonus βοηθανε και την εξεταστικη μετεπειτα.

τι bonus λετε;;εμας ή περνας ή δεν περνας,δεν παιρνει τπτ για την συμμετοχη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top