Εξεταστική

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παλι καλα:D:clapup:

Στο τμημα Εμποριας και Διαφημισης Τει Αθηνας!
Καλό πτυχίο σου εύχομαι.Διάβαζε και μη χαλαρώνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Να εισαι καλα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ:D


Κ εσυ καλη επιτυχια με την εξεταστικη σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
1ο καλοκαίρι στην Αθήνα.
Αρχινάω 20 Ιούνη και τελιώνω στις 7/7.
Χαλαρό αρκετα αυτό το εξάμηνο,βιβλίο δεν έχω ανοίξει ακόμα, τώρα έχουμε και εμπειρία απτην εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου στο οποίο άρχισα το διάβασμα 3 μέρες πριν την εξεταστική.
6/6 στόχος και για αυτην την εξεταστική,απτο προηγούμενο δεν χρωστάω τίποτα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
γεια σας ! είμαι στο τμήμα επικοινωνίας κ μμε και ξεκίνησα δεύτερο εξάμηνο πολύ χάλια,δηλαδή κόπηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
1ο καλοκαίρι στην Αθήνα.
Αρχινάω 20 Ιούνη και τελιώνω στις 7/7.
Χαλαρό αρκετα αυτό το εξάμηνο,βιβλίο δεν έχω ανοίξει ακόμα, τώρα έχουμε και εμπειρία απτην εξεταστική του χειμερινού εξαμήνου στο οποίο άρχισα το διάβασμα 3 μέρες πριν την εξεταστική.
6/6 στόχος και για αυτην την εξεταστική,απτο προηγούμενο δεν χρωστάω τίποτα,




Γινονται αυτα τα πραγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ακομα δεν εχει αρχισει η εξεταστικη και ειμαι πτωμα... εχω αρχισει να διαβαζω εδω και 10 μερες αλλα εν τω μεταξυ τυχανε διαφορα και δε θα προλαβω να τελειωσω καν την υλη. Ετσι μου ερχεται να μην παω να το δωσω καν γιατι τσαμπα κοπος θα ειναι και να το περασω με κανα 5-6 θα ειναι.. αλλα δεν ειχα παει να δωσω κι ενα το προηγουμενο εξαμηνο οποτε δε θελω να μαζευονται.. το καλοκαιρι θελω απλα να μην κουνηθω ουτε χιλιοστο (εκτος απ τα μπανια στη θαλασσα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γινονται αυτα τα πραγματα?
Μια επανάληψη 2-3 ημερών για κάθε μάθημα αρκεί εφόσον έχεις παρακολουθήσει τα μαθήματα και έχεις κρατήσει σημειώσεις.

τόσο ανήκουστο και εξωπραγματικό σου φαίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Nαι, είναι ανήκουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εγω πλεον το εχω παρει αποφαση οτι παω για Οικονομικο ομως εξακολουθω να διαβαζω για την εξεταστικη στη σχολη που ειμαι τωρα...μιλαμε για βασανο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
οι μερες μου φαινονται αιωνας!!!! ...την εξεταστικη μ μεσα!!!! :book: ....κανει ζεστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Θα δώσω 5 μαθήματα παραπάνω απλά δεν μπορώ.Την ίδια μέρα γράφω βυζαντινή φιλολογία και βυζαντινή ιστορία Α όποτε το κάψιμο δεν το γλυτώνω.Επίσης δίνω αρχαία(οιδίποδα),κλασική αρχαιολογία Α και ιστορία τέχνης.Μόνο που τα έγραψα αγχώθηκα!

η ιστορία της τέχνης καίει πολύ κόσμο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
η ιστορία της τέχνης καίει πολύ κόσμο:/:
Τώωωρα την πέρασα με 9 και σε προφορικά.Τα υπόλοιπα άσε καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τώωωρα την πέρασα με 9 και σε προφορικά.Τα υπόλοιπα άσε καλύτερα :P

xαχαχαχαχαχ θέλουμε και εμείς προφορικά.σε νιώθω στα 2 πρώτα δεν πήγα καλά

δεν χρωστάω τίποτα από το πρώτο αν και από ότι φαίνεται θα ισοφαρίσω τώρα.από τα 6 μάλλον κόπηκα στο πρώτο η περνάω με 5,πέρασα το δεύτερο και έχω άλλα 4.το θέμα είναι ότι δεν παρακολουθούσα και μου φαίνονται όλα πολύ δύσκολα τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Πώς πάνε οι εξετάσεις; Μας φώτισε καθόλου το Αγ. Πνεύμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εμένα όχι, μάλλον με κουτσούλησε μπορώ να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Μια επανάληψη 2-3 ημερών για κάθε μάθημα αρκεί εφόσον έχεις παρακολουθήσει τα μαθήματα και έχεις κρατήσει σημειώσεις.
τόσο ανήκουστο και εξωπραγματικό σου φαίνεται;

Ναι, γιατι στη δικη σου σχολη δε ξερω τι γινεται αλλα στη δικη μου ειναι ανηκουστο και εξωπραγματικο.

Τώωωρα την πέρασα με 9 και σε προφορικά.Τα υπόλοιπα άσε καλύτερα :P


Αυριο δινω ιστορια τεχνης, εχω τρελαθει στο διαβασμα και δε ξερω ποιο θα ειναι το αποτελεσμα! Κι εγω προφορικα το δινω. Με 9 πως το περασες? Πως διαβαζεις τα μαθηματα? Εγω πολυ παιδευομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής έχω περάσει ένα (Εφαρμογές Πληροφορικής) μόνο και μόνο απ'τα εργαστήρια με 10 (είναι το μάθημα δώρο της σχολής. Η συμμετοχή στα εργαστήρια φτάνει για να το περάσεις)
Δώσαμε Αντοχή Υλικών που λογικά περνάω και με αρκετά καλό βαθμό πιστεύω.
Μετά Fortran που με λίγη βοήθεια απ'τον καθηγητή (γενικά βοηθάει λένε) ίσως να το περάσω με 5.
Και χθες δώσαμε Μαθηματικά ΙΙ απ'τα οποία είμαι full ξενερωμένος. Όχι ότι δεν έγραψα καλά, αλλά σίγουρα δεν έγραψα για όσο ήξερα και ήθελα. Γιατί από κει που βγήκα απ'την αίθουσα και νόμιζα 9,5 ,από μ@λ@κ**ες έχω φτάσει το άριστα να είναι 8-8.5

Τώρα μου μένουν δύο θεωρητικά μαθήματα ( :wall: ) στα οποία δεν ξέρω τι θα καταφέρω. Το ένα είναι την Παρασκευή και δεν ξέρω καν τι θα προλάβω να διαβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Αυριο δινω ιστορια τεχνης, εχω τρελαθει στο διαβασμα και δε ξερω ποιο θα ειναι το αποτελεσμα! Κι εγω προφορικα το δινω. Με 9 πως το περασες? Πως διαβαζεις τα μαθηματα? Εγω πολυ παιδευομαι!
Δεν είναι ιδιαίτερα απαιτητική η Μαυρομιχάλη.Θεωρώ ότι είναι απο τα ευκολότερα μαθήματα το Μπαρόκ και απο τα πιο ευχάριστα που έχω δώσει μέχρι στιγμής.Είχα διαβάσει αρκετά πάντως είναι η αλήθεια και το είχα παρακολουθήσει.Τώρα για τρόπο διάβασματος αν είσαι ιστορικό πολλές αναγνώσεις,υπογραμμίσεις,πλαγιότιτλους και θές πάντα και τύχη να πέσουν θέματα που ξέρεις καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμένα πάντα μου άρεσε η Ιστορία της Τέχνης...Άσχετα αν ήταν το μόνο μου 6άρι στη σχολή...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Δεν είναι ιδιαίτερα απαιτητική η Μαυρομιχάλη.Θεωρώ ότι είναι απο τα ευκολότερα μαθήματα το Μπαρόκ και απο τα πιο ευχάριστα που έχω δώσει μέχρι στιγμής.Είχα διαβάσει αρκετά πάντως είναι η αλήθεια και το είχα παρακολουθήσει.Τώρα για τρόπο διάβασματος αν είσαι ιστορικό πολλές αναγνώσεις,υπογραμμίσεις,πλαγιότιτλους και θές πάντα και τύχη να πέσουν θέματα που ξέρεις καλύτερα.

Πόσο ενδιαφέρον ακούγεται!
Εμείς ξεκινήσαμε σήμερα και ήταν μάλλον μια ευχάριστη αρχή..:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top