Εξεταστική

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
άααααααααααααααααντε γεια!!! επιτέλους τελειώσαμε!!!

καλό καλοκαίρι!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εμείς έχουμε τελειώσει την εξεταστική εδώ και ένα μήνα περίπου και έχουν βγει μόνο δύο μαθήματα :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:confused:Οι βαθμοί δεν έχουν βγει, αλλά το πρόγραμμα εξεταστικής για το Σεπτέμβρη είναι έτοιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
:confused:Οι βαθμοί δεν έχουν βγει, αλλά το πρόγραμμα εξεταστικής για το Σεπτέμβρη είναι έτοιμο!
Α και σε εμάς βγήκε μαζί με του Ιουνίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμάς για κάποιο λόγο βγήκε πρόγραμμα Σεπτέμβρη πριν από 25 μέρες!!
Κι εξεταστική δίναμε 2-19 Ιουνίου και ο τελευταίος βαθμός βγήκε 1η Ιουλίου..Αρκετά καλά αυτή τη φορά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βγήκε το 4ο μάθημα και το πέρασα με 8,5 :)
Περίμενα 9 αλλά δεν πειράζει! Μένουμε ακόμα στο 8,47 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
μεχρι στιγμης ενα 7,5 ενα 6 ενα 8 ενα 5 και ενα 3.|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
βγηκε μαθημα σημερα το περασα με 5.ειμαι παρα πολυ χαρουενος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμείς περιμένουμε δύο μαθήματα ακόμα...Γιατί μας ταλαιπωρούν τόσο; Όχι τίποτα άλλο,να ξέρω αν κόπηκα στην ιστορία για να προλάβω να διαβάσω για Σεπτέμβριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
τελικα με τα προφορικα το ενα μαθημα το εκανα 10 και το αλλο 9. Οποτε συνολικα εχω 3 10αρια, 1 εννια και 1 επτα. Ικανοποιητικα πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ένα τελευταίο μάθημα περιμένω, το οποίο δώσαμε στις 25/6 (τελευταία ημέρα της εξεταστικής). Λογικά είναι κομμένο, γιατί έχω βάλει ρήτρα, αλλά όσο να 'ναι μια αγωνία την έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Και οι τελευταιοι των μοϊκανων τελειωσαμε. Καλο καλοκαιρι και επισημως απο το οχυρο του φυσικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Είμαι να σκάσω.
Βγήκε ένα μάθημα που έδωσα τον Ιούνιο και δεν μου περάστηκε βαθμός κι αυτό σημαίνει πως:
α) πρέπει να καταφέρω να επικοινωνήσω με έναν καθηγητή που αγνοεί την ύπαρξη του EMAIL
β) πρέπει να καταφέρω να επικοινωνήσω Ιούλιο μήνα με μια γραμματεία που συνηθίζει να αποσυνδέει το τηλέφωνο

Παράλληλα δουλεύω 8ωρο κι έχω μια τελευταία εργασία μέχρι 20/7. Κι όλον τον Αύγουστο θα κάνω πτυχιακή.

Δεν αντέχω άλλες αναποδιές. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Είμαι να σκάσω.
Βγήκε ένα μάθημα που έδωσα τον Ιούνιο και δεν μου περάστηκε βαθμός κι αυτό σημαίνει πως:
α) πρέπει να καταφέρω να επικοινωνήσω με έναν καθηγητή που αγνοεί την ύπαρξη του EMAIL
β) πρέπει να καταφέρω να επικοινωνήσω Ιούλιο μήνα με μια γραμματεία που συνηθίζει να αποσυνδέει το τηλέφωνο

Παράλληλα δουλεύω 8ωρο κι έχω μια τελευταία εργασία μέχρι 20/7. Κι όλον τον Αύγουστο θα κάνω πτυχιακή.

Δεν αντέχω άλλες αναποδιές. :(

και εγω φιλη μου ειμουν ατυχος μια φορα.ειχα δωσει ενα μαθημα στο οποιο ειχα παρει 10(με ειχε συμπαθησει και ο καθηγητης του μαθηματος να φανταστεις) και πηγα με χαρα να παρω καρτελα και βλεπω δεν υπηρχε το μαθημα γτ λεει δεν το δηλωσα στην γραμματεια.μπινελικια απειρα χωρις αποτελεσμα το μαθημα δεν περαστηκε οταν το δηλωσα και εφτασα 2 χρονια μετα ακομα να το χρωσταω.τι να πει κανεις.σου ευχομαι να βρεις ακρη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Και οι τελευταιοι των μοϊκανων τελειωσαμε. Καλο καλοκαιρι και επισημως απο το οχυρο του φυσικου.
Ναι, καλά! Κάποιοι θα μείνουν εκεί και την άλλη βδομάδα να φυλάνε Hotgates.
Βγήκε ένα μάθημα που έδωσα τον Ιούνιο και δεν μου περάστηκε βαθμός...
Έχω ακούσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις. Η λύση που συνήθως δίνεται, είναι σε συνεννόηση με τον καθηγητή, να σταλεί ο βαθμός στην επόμενη εξεταστική.
ειχα δωσει ενα μαθημα στο οποιο ειχα παρει 10(με ειχε συμπαθησει και ο καθηγητης του μαθηματος να φανταστεις) και πηγα με χαρα να παρω καρτελα και βλεπω δεν υπηρχε το μαθημα γτ λεει δεν το δηλωσα στην γραμματεια.μπινελικια απειρα χωρις αποτελεσμα το μαθημα δεν περαστηκε οταν το δηλωσα και εφτασα 2 χρονια μετα ακομα να το χρωσταω.τι να πει κανεις.
Δεν σκέφτηκες να βρεις τον καθηγητή (που σε είχε συμπαθήσει κιόλας) να γίνει αυτό που έγραψα παραπάνω; Αααα, και σε ποια από τις σχολές σου συνέβη αυτό;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Ναι, καλά! Κάποιοι θα μείνουν εκεί και την άλλη βδομάδα να φυλάνε Hotgates.
Έχω ακούσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις. Η λύση που συνήθως δίνεται, είναι σε συνεννόηση με τον καθηγητή, να σταλεί ο βαθμός στην επόμενη εξεταστική.
Δεν σκέφτηκες να βρεις τον καθηγητή (που σε είχε συμπαθήσει κιόλας) να γίνει αυτό που έγραψα παραπάνω; Αααα, και σε ποια από τις σχολές σου συνέβη αυτό;


δεν μετατιθεται φιλε μου ο βαθμος στο επομενο εξαμηνο.πως λενε τη φραση.αν απομακρυνθεις απο το ταμειο οποιοδηποτε λαθος δεν αναγνωριζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
δεν μετατιθεται φιλε μου ο βαθμος στο επομενο εξαμηνο.πως λενε τη φραση.αν απομακρυνθεις απο το ταμειο οποιοδηποτε λαθος δεν αναγνωριζεται
Αν θέλει ο καθηγητής, ποιος θα τον ελέγξει; Πώς λέει η παροιμία; Αν θέλει η νύφη κι ο γαμπρός, τύφλα να 'χει ο πεθερός.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Έχω ακούσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις. Η λύση που συνήθως δίνεται, είναι σε συνεννόηση με τον καθηγητή, να σταλεί ο βαθμός στην επόμενη εξεταστική.

Δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω τόσο γιατί το μάθημα εξετάζεται τέλη Σεπτέμβρη κι εγώ μέσα στο πρώτο δεκαήμερο πρέπει να έχω όλους τους βαθμούς περασμένους για να καταθέσω πτυχιακή.

Νίκο μη στεναχωριέσαι, για όλους έχει ο Θεός. Όποιος χάνει στους βαθμούς κερδίζει στην αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ναι, καλά! Κάποιοι θα μείνουν εκεί και την άλλη βδομάδα να φυλάνε Hotgates.

Εισαι απο τους ατυχους που τους πηρε η μπαλα τα μαθηματα λογω δημοψηφισματος;
(ΥΓ... Αυτη η μηχανικη2 εχει φαει φετος απειρες ακυρωσεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
μεχρι ποτε γινετε αναβαθμολογηση ρε παιδια στα πανεπιστημια??δηλαδη να σαι πτυχιω και να θες να αλλαξεις το βαθμο σε ενα μαθημα πρωτου ετους πχ.μεχρι ποτε γινεται??οποιος ξερει ας απαντησει γρηγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top