Εξεταστικά κέντρα ειδικών μαθημάτων

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ξερει κανεις πως παμε στο 3ο ΓΕΛ Ν.Σμυρνης(οδος νικομηδειας 7-9) οπου εξεταζονται τα ιταλικα και στο 2ο ΓΕΛ Πειραια(οδος τζαβελλα και πυθαγορα 22,καστελα) στο οποιο εξεταζονται τα ισπανικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ξερει κανεις πως παμε στο 3ο ΓΕΛ Ν.Σμυρνης(οδος νικομηδειας 7-9) οπου εξεταζονται τα ιταλικα και στο 2ο ΓΕΛ Πειραια(οδος τζαβελλα και πυθαγορα 22,καστελα) στο οποιο εξεταζονται τα ισπανικα?
Υπάρχουν στο internet σελίδες που θα σε οδηγήσουν. Π.χ. το "drive me" https://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226
αλλά και άλλες. Γράφεις διεύθυνση και σου βγάζει χάρτη και συγκοινωνίες. Για την 1η διεύθυνση βρήκα πάς με το τραμ στάση Αιγαίου.
Πάντως καλού κακού (την έχω πατήσει σε εξετάσεις αγγλικών) κάνε από την παραμονή μια εξερεύνηση επι τόπου.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχει κανείς ιδέα που βλέπουμε το πού δίνουμε τα ειδικά μαθήματα;

Στο σαιτ του υπουργείου δεν το βρίσκω πουθενα και όταν τους παιρνω τηλ τους λέω τι θέλω, μου λέει περίμενε λίγο και είμαι 20 λεπτά με το τηλέφωνο στο χέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ποιο μαθημα σε ενδιαφερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχει κανείς ιδέα που βλέπουμε το πού δίνουμε τα ειδικά μαθήματα;
Δεν είπαμε? Ο Γκούγκλης είναι φίλος μας:
https://www.alfavita.gr/ank_b/ank2_6_10_1611.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν συνήθως τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πότε βγαίνουν συνήθως τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων;
Πέρυσι βγήκαν 11/7 : https://www.edugate.gr/ek-ep/10-07-09-02 (ο Γκούγλης είναι φίλος μας).
Μάλιστα τα ειδικά μαθήματα βγαίνουν στο ίντερνετ (ενώ τα κανονικά ως τώρα ΜΟΝΟΝ στα σχολεία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Φετος θα βγουν στις 7 ιουλιου μαζι με τ υπολοιπα μαθηματα?εχουν ανακοινωσει τιποτα?Εγω παντως δεν βρηκα τιποτα(δεν πρεπει να με συμπαθει πολυ ο γκουγκλης:P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Φετος θα βγουν στις 7 ιουλιου μαζι με τ υπολοιπα μαθηματα?εχουν ανακοινωσει τιποτα?Εγω παντως δεν βρηκα τιποτα(δεν πρεπει να με συμπαθει πολυ ο γκουγκλης:P)!
Δεν νομίζω να έχει ανακοινωθεί κάτι. Πάντως: περυσι οι εξετάσεις των ειδικών τελείωσαν 4/7 και τα αποτελέσματα βγήκαν 11/7. Φέτος τελειώνουν 2/7, βγάλε εσύ συμπέρασμα.
(Υ.Γ. Εμένα νομίζω με αγαπάει. :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top