Εξετάσεις MSU

Brie

Νεοφερμένος

Η Brie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αυτό το πτυχίο το έχει δώσει κανείς; Και το βασικότερο, το έχει περάσει κανείς;

Δεν μπορώ να καταλάβω, είναι κι αυτό του Michigan? Έχει δηλαδή δύο Proficiency το Michigan?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αυτό το πτυχίο το έχει δώσει κανείς; Και το βασικότερο, το έχει περάσει κανείς;

Δεν μπορώ να καταλάβω, είναι κι αυτό του Michigan? Έχει δηλαδή δύο Proficiency το Michigan?

Το έδωσα φέτος το Μάιο και το πέρασα. Είναι από το Michigan State University δηλαδή ένα άλλο πανεπιστήμιο στη πολιτεία του Michigan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
πηρες επάρκεια εσύ που το πήρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
πηρες επάρκεια εσύ που το πήρες?

Νομίζω πως δε δίνει επάρκεια. Αλήθεια ξέρει κανένας αν το edexcel δίνει επάρκεια γιατί η καθηγήτρια των αγγλικών που είχα έτσι είχε πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
To edexcel δεν δινει επαρκεια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
παιδια λοιπον υποβαλω καποιες ερωτησεις
1)ειναι αληθεια οτι το msu δεν εχει λεξιλογιο???
2)μεχρι ποτε πρεπει να δηλωσω αιτηση για το μαιο???
3)ειναι τοσο ευκολο οσο ακουγετε ή ολα αυτα ειναι φημες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
1)Το ΜSU ΔΕΝ εχει λεξιλογικο μερος αλλα εξεταζει το λεξιλογιο έμμεσα μεσα απο το Reading όπως και απο τα αλλα tasks.
2)Συνηθως εναμιση μηνα πριν τις εξετασεις κλεινουν οι αιτησεις συμμετοχης.Πιο αναλυτικα τον Φλεβαρη θα ξερουμε.
3)Εχει σχεδον το ιδιο επιπεδο με τα αλλα πιστοποιητικα.Μην πιστευεις σε φημες!;)

Ελπιζω να βοηθησα.Για οτιδηποτε αλλο μη διστάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
thanks νομιζω με καλυψες προς το παρον !!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Πωπω βρε παιδιά !Έχω αποφασίσει και εγώ να δώσω το MSU prof. τώρα το μάιο και με αυτά που γράφετε μου έχει γίνει η καρδία περιβόλι :(
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eli8059

Νεοφερμένος

Η eli8059 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ξέρει κανείϛ να μου πει πλιροφοριεϛ για αυτό το πτυχίo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Akislaz

Νεοφερμένος

Ο Akislaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εδωσα το πτυχιο τωρα το μαιο....μου φάνηκε δυσκολοτερο απο το κλασσικο μισιγκαν.....τελικά όμως το πήρα......απο την στιγμη που το αναγνωρίζει ο ασεπ ολα τα άλλα είναι περιττα.....πάντως μου φάνηκε δυσκολότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_vanni

Νεοφερμένος

Ο geo_vanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδια θα δωσει κανεις στις 10 δεκεμβριου??? αν ναι σε ποια πολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1986

Νεοφερμένος

Ο bill1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγώ θα δώσω στην αθήνα το celp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_vanni

Νεοφερμένος

Ο geo_vanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγώ θα δώσω στην αθήνα το celp

εδωσες? πως σου φανηκε γενικα? πως πιστευεις οτι τα πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bill1986

Νεοφερμένος

Ο bill1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα ,έδωσα ,ναι ...δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα εύκολο όπως λένε ,ειχε αρκετές δυσκολίες ...εσυ πως πήγες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_vanni

Νεοφερμένος

Ο geo_vanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καλησπέρα ,έδωσα ,ναι ...δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα εύκολο όπως λένε ,ειχε αρκετές δυσκολίες ...εσυ πως πήγες???

στην εκθεση εκανα χαζομαρα δυστυχως......στα υπολοιπα τα πηγα καλα......αλλα η εκθεση με προβληματιζει αρκετα.....θα δουμε τα αποτελεσματα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_vanni

Νεοφερμένος

Ο geo_vanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
παιδιά τα αποτελέσματα έχουν βγει για όσους δεν το ξέρουν.........καλά αποτελέσματα σε όλους εύχομαι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo_vanni

Νεοφερμένος

Ο geo_vanni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καλησπέρα ,έδωσα ,ναι ...δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα εύκολο όπως λένε ,ειχε αρκετές δυσκολίες ...εσυ πως πήγες???

βγήκαν τα αποτελέσματα αν δεν το ξέρεις......πως τα πήγες αν επιτρέπετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tetraperatos

Νεοφερμένος

Η tetraperatos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εδωσε κανεις CELP?Παντως απ'οτι ειδα,ειχε αρκετη συμμετοχη σε σχεση με αλλες χρονιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Grn

Νεοφερμένος

Ο Nikos Grn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα του πτυχίου. https://www.msu-exams.gr/swift.jsp?CMCCode=2006&extLang=



Εγώ πέρασα το CELP με 77 στα 100 :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top