Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
να σαι καλά!!!απλά με ένα απλό pass τι να καταλάβεις αν δεν δείς και ποσοστά?
Οντως!Αλλα και με το HP τι να πεις;;;!Μπορει να πηρα και 100%:P!Ειχα πολυ αγχος και εγω τοτε...Ε οσο να 'ναι ημουν μολις 6η δημοτικου και ειχα σκασει απο το αγχος!!!:scared::D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kely

Νεοφερμένος

Η kely αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Οντως!Αλλα και με το HP τι να πεις;;;!Μπορει να πηρα και 100%:P!Ειχα πολυ αγχος και εγω τοτε...Ε οσο να 'ναι ημουν μολις 6η δημοτικου και ειχα σκασει απο το αγχος!!!:D!

παιδί θαύμα δηλ....!εγώ σπούδαζα και το είχα παρατήσει αλλά με το που τελείωσα την σχολή είπα να το ξανα δώσω. 6η δημοτικού?αυτα είναι..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ναι ξεμπλεξα απο νωρις!Μπαα καλυτερα πες το σαν παιδι καθηγητη:P:D!!!Αν και επιμενω ακομα σε καποιους οτι δεν ειχα εξτρα:nono:!Κανονικη ταξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Οντως!Αλλα και με το HP τι να πεις;;;!Μπορει να πηρα και 100%:P!Ειχα πολυ αγχος και εγω τοτε...Ε οσο να 'ναι ημουν μολις 6η δημοτικου και ειχα σκασει απο το αγχος!!!:scared::D!
και εγω το lower με hp το ειχα παρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
@ kos_maverik
αν μπορεις οταν δεις οτι οι μαθητες του ecpe πηγαν στο finished γραψτο στο forum...
ευχαριστω anyway..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ολα;;;Να το παιδι θαυμα:P:no1:!!!Ειχα hp gvr και speaking και p listening και εκθεση...
-----------------------------------------
Οταν ειναι tnsdms θα με ακουσεις απο εκει:P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ολα;;;Να το παιδι θαυμα:P:no1:!!!Ειχα hp gvr και speaking και p listening και εκθεση...
-----------------------------------------
Οταν ειναι tnsdms θα με ακουσεις απο εκει:P!!!
ναι και Α στο cambridge..αλλα ειχα διαβασει πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Παω τα λεμε το βραδυ!Παω να ξεσκασω στο πανηγυρι του διπλανου χωριου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosoikon

Νεοφερμένος

Ο nikosoikon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ποια αποτελεσματα βγηκαν? μπορει καποιος να μου πει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια εμενα δεν με πηραν απο το φροντηστηριο!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

wallar13

Νεοφερμένος

Ο wallar13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με το πως βλέπουμε τα αποτελέσματα για το Λόουερ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι θα μπεις στο results.hau.gr και θα πληκτρολογησεις τον προσωπικό σου κωδικό και την ημερομηνια γεννησης και βουαλα!

Καλα σου αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά εμένα μου λέει πως δεν έχουν βγει ακόμα τα αποτελέσματά μου!
Ποτε θα βγούνε δηλαδη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Την Τετάρτη!
Εκτος αν το μαθεις απο το φροντιστηριο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Την Τετάρτη!
Εκτος αν το μαθεις απο το φροντιστηριο σου...

Για Τετάρτη είναι σίγουρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Την Τετάρτη!
Εκτος αν το μαθεις απο το φροντιστηριο σου...


υπαρχει πιθανοτητα να βγουν αυριο?τι λες
παιρνω στο φροντιστηριο αλλα η διευθηντρια μου σιγουρα θα ειναι διακοπες τωρα:mad:

δεν ξερω το τηλεφωνο απο την καθηγητρια μου αυτη σιγουρα θα ξερει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
εμενα μια στο τηλ μου ειπε Πεμπτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
[FONT=&quot] Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε[/FONT][FONT=&quot] ότι τ[/FONT][FONT=&quot]ην Τετάρτη 29 Ιουλίου 2009, τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν στο site της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης και θα ταχυδρομηθούν σε όλους τους υποψήφιους.[/FONT]

Ελληνοαμερικανική Ένωση
Mασσαλίας 22, Αθήνα, Τ: (+30) 210.36.80.900, Φ: (+30) 210.36.33.174, E-mail: hau@hau.gr, Web: https://www.hau.gr


Developed by ORAMA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top