Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειναι τόσο ηλίθιοι που δεν το εξηγείται!

Μα δεν καταλαβαινουν το αγχος των παιδιων?Τιποτα?
-----------------------------------------
παιδια πηρα τηλ μολις και μου ειπαν για ecpe πεμπτη..παρασκευη....ισως και δευτερα....! τι να πιστεψω τωρα? τα νευρα μου! εσεις του ecce μια χαρα ειστε..! στη χειροτερη περιπτωση την τεταρτη θα τα εχετε μαθει ΟΛΟΙ...:'(

Παρασκευή ίσως τα βγάλουν ή Δευτερα.Να ξεμπερδέψουν πρωτα με το ECCE καλα καλα και μετα να τα βγαλουν!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
βρε δεν πανε να χεστουν λεω γω...(σορρυ κιολας!)...αλλα μου εχουν σπασει τα νευρα...δεν ξσανασχολουμε....αμα το πηρα το πηρα...αλλιως θα το ξαναδωσω....οοοοοο!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Το σαββατο ξεκιναω φροντηστηριο και θελω να παω με τη χαρα του προφισενσι! οχι να χω ακομα αγχος..! στην περιπτωση βεβαια που βγουν και εχω κοπει δε ξερω πως θα παω....:( το καλο ειναι ομως οτι εδω και αρκετες ημερες βλεπω κατι ονειρα που ολα εξηγουνται ως επιτυχια! μακαρι να βγουν αληθινα!:D ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πες μου σε παρακαλω το τηλεφωνο που καλεσες!!
210 3680000
εγω με φροντηστηριο εδωσα και αφου πηρα 5 φορες επεσα σε μια κοπελα και την επεισα να μου τα πει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το σαββατο ξεκιναω φροντηστηριο και θελω να παω με τη χαρα του προφισενσι! οχι να χω ακομα αγχος..! στην περιπτωση βεβαια που βγουν και εχω κοπει δε ξερω πως θα παω....:( το καλο ειναι ομως οτι εδω και αρκετες ημερες βλεπω κατι ονειρα που ολα εξηγουνται ως επιτυχια! μακαρι να βγουν αληθινα!:D ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!:mad:


εμενα παλι τα ονειρα μου λενε εντελως το αντιθετο....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα ονειρα δεν εχουν λογικη εξήγηση....
Οτι λεει το υποσυνείδητο λένε.

Οπως και να χει παιδια βλεπω να εδωσαν πιο πολλοι ECPE παρα ΕCCE!
Μετρια πραγματα διακρινω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια πηρα τηλ μολις και μου ειπαν για ecpe πεμπτη..παρασκευη....ισως και δευτερα....! τι να πιστεψω τωρα? τα νευρα μου! εσεις του ecce μια χαρα ειστε..! στη χειροτερη περιπτωση την τεταρτη θα τα εχετε μαθει ΟΛΟΙ...:'(
εισαι σιγουρος για αυτο που λες για το ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Τα ονειρα δεν εχουν λογικη εξήγηση....
Οτι λεει το υποσυνείδητο λένε.

Οπως και να χει παιδια βλεπω να εδωσαν πιο πολλοι ECPE παρα ΕCCE!
Μετρια πραγματα διακρινω...
Ναι αλλα δεν βλεπω πχ οτι περασα...ή οτι δεν περασα...ή κατι που να αφορα στο ecpe σαυτο καθ αυτο! σημερα πχ ειδα οτι ειμουν σε ενα σουπερ μαρκετ...και ξαφνικα βρηκα ενα χρυσο μεταλλιο..!!!:Pλολ και το χρυσο και το μεταλλιο σημαινουν επιτυχια......τις προαλλες παλι εβλεπα ενα μεγαλο λουναπαρκ γεματο απο φωτα κοκκινα...(τα φωτα σημαινουν επιτυχια και το κοκκινο κατι συντομο..!!) ολα αυτα βεβαια συντομα με τους ονειροκριτες...:P λετε δηλαδη να ειναι απο το υποσεινηδητο και να μην ειναι τιποτα το σημαδιακο..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Αφου τα αποτελεσματα ECCE βγηκαν σημερα για τους καθηγητες και οι μαθητες τα βλεπουν την Τεταρτη, λογικα μεχρι τοτε θα τα ξερετε ολοι:no1:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tεταρτη ναι ειναι το οριστικό.
Δεν εχει παραπερα.
Και ετσι αν υποθεσουμε οτι Τεταρτη τελειωνουν με το ECCE απο Παρασκευη-Δευτερα θα περιλάβουν το ECPE...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
:papas::crazy:Τεο απο το στομα σου και στου θεου τ' αυτι:D:P!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση...Τα παιδιά που έχουν δώσει μέσω φροντιστηρίου αν πάρουν τηλέφωνο στη HAU θα μάθουν τα αποτελέσματα??????????:hmm:
Σε μενα ειπε περασες και της λεω εγω αληθεια?? ...Δηλαδη το πηρα και μου λεει ναι αρα ειναι σε τη ανθρωπο θα τυχεις και αν εχει καλο χαρακτηρα και δεν σε κοροιδευει!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Σε μενα ειπε περασες και της λεω εγω αληθεια?? ...Δηλαδη το πηρα και μου λεει ναι αρα ειναι σε τη ανθρωπο θα τυχεις και αν εχει καλο χαρακτηρα και δεν σε κοροιδευει!:lol:
ενας που εδωσε ecpe μπορει να παρει τηλ και να ρωτησει για τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μπαα για ECPE απο την αλλη βδομαδα...!Αλλα τι θα σου χρειαστει;:P!!!Η ρωτας για τον Ανδρεα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι.
Αφου "υποτιθεται" πως δεν τα εχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Μπαα για ECPE απο την αλλη βδομαδα...!Αλλα τι θα σου χρειαστει;:P!!!Η ρωτας για τον Ανδρεα;
εδινε η ξαδερφη μου και με πρηζει...ποιος ειναι ο αντρεας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Δικιο Τεο!!!:no1::P↑!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
γιατι ν μην εβγαιναν ολα μαζι?!!!!!! και του ecce και του ecpe!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εδινε η ξαδερφη μου και με πρηζει...ποιος ειναι ο αντρεας???
Σε καταλαβαινω...Ετσι κανω και εγω στον πατερα μου:P:lol:!!!
Οχι πλακα...Ο Glix ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top