Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εχω χασει τον κωδικο μου.....μηπως μπορει κανενας να με βοηθησει??:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
και εγω αυτο ειχα παθει το νοεμβρη:lol:
μονο η καθηγητρια σου σε σωζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οχι επειδη λετε οτι ο τεολ μπαινει με δικο του κωδικο και τα βλεπει λεω μηπως μπορει να κανει κατι...επειδη δεν ειμαι σιγουρος αν το εχω παρει θελω να το φερω με ομορβο τροπο στους δικους μου!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ecce εδινες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
οχι επειδη λετε οτι ο τεολ μπαινει με δικο του κωδικο και τα βλεπει λεω μηπως μπορει να κανει κατι...επειδη δεν ειμαι σιγουρος αν το εχω παρει θελω να το φερω με ομορβο τροπο στους δικους μου!!:xixi:

Οχι αν θυμαμαι καλα ο Τεολ εχει τον κωδικο της καθηγητριας του,κ ετσι τα ειδε:P...τωρα αν κανω λαθοςς ας με διορθωσει καποιος please..
εμενα παντως μου τα ειπε η καθηγητρια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ecce εδινες??

ναι ecce εδινα....
-----------------------------------------
βασικα εγω θελω να δω πρωτα αν το πηρα και μετα να πω στην μανα μου να παρει και να ρωησει...με καταλαβαινετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
hello guys!Ειμαι νεο μελος στο site και ουσιαστικα γραφτηκα γιατι εχω και εγω τις αποριες μου για το συγκεκριμενο θεμα...:/
1α απο ολα,να πω οτι εδωσα και εγω ECPE φετος το μαιο,και εχω τεραστια αγωνια οπως και οι περισσοτεροι!Τωρα,οταν παω στη σελιδα του ορφεα,και βαζω τον κωδικο μου και τα σχετικα,μου λεει student not found...ειναι λογικο να βγαζει κατι τετοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bia94

Νεοφερμένος

Η Bia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια επδ τρ ξυπνησα,εγω πρμενα πως και πως να τα δω,και μπαινω και μου λεει τα ιδια,οτι δεν εχουν δημοσιευθει ακομα...μπορει καποιος να μου πει τ γντ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ναι..γιατί ακόμα δεν έχουν βγει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theogate77

Νεοφερμένος

Ο theogate77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια καλησπερα.μπορω να σας ρωτησω κατι? με 3 LP 1 BF περναει καποιος?ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω εδωσα σαν μεμονωμενος υποψηφιος.
Για αυτο ειδα και τα αποτελεσματα.
Το ίδιο πρεπει να ισχυει και για σας αν ειστε μεμονωμενοι...
-----------------------------------------
παιδια καλησπερα.μπορω να σας ρωτησω κατι? με 3 LP 1 BF περναει καποιος?ευχαριστω πολυ

Σε ECPE ναι.
Σε ECCE και ναι και οχι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
παιδια καλησπερα.μπορω να σας ρωτησω κατι? με 3 LP 1 BF περναει καποιος?ευχαριστω πολυ

ECPE περνας σύμφωνα με το νεο σύστημα βαθμολογησης, ecce δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@dn@n

Νεοφερμένος

Ο @dn@n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τεολ20 οταν λες μεμονωμενος υποψηφιος δηλαδη εκανες ιδιαιτερα αντι να πας φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
hello guys!Ειμαι νεο μελος στο site και ουσιαστικα γραφτηκα γιατι εχω και εγω τις αποριες μου για το συγκεκριμενο θεμα...:/
1α απο ολα,να πω οτι εδωσα και εγω ECPE φετος το μαιο,και εχω τεραστια αγωνια οπως και οι περισσοτεροι!Τωρα,οταν παω στη σελιδα του ορφεα,και βαζω τον κωδικο μου και τα σχετικα,μου λεει student not found...ειναι λογικο να βγαζει κατι τετοιο?
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ρε φιλε τεολ20 μηπως μπορεις να με βοηθησεις να μπω να δω τις βαθμολογιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον παιδια αν δεν εχετε κανει εντελως μονοι σας την αιτηση δεν μπορειτε να δειτε αποτελεσματα.Μονο οι φροντιστηριουχοι και οι μεμονωμένοι εχουν πρόσβαση αν και αυτος ειναι παντελως άδικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οποτε δεν μπορω εγω......βοηθειαααααα!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Moνο στην HAU μπορουν να σου πουν και απο το φροντιστηριο.
Κανεις αλλος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannioher

Νεοφερμένος

Ο giannioher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τι πρεπει να κανω για να μου πουν απο τη HAU...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top