Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλημέρα! Σας παρακαλώ ενημ,ρώστε με αν έχουν βγει μόνο του ecce ή και του ecpe γιατί μου είναι αδύνατον να διαβάσω 100 σελίδεσ για να καταλάβω.. Πότε περιμένουμε του ecce? Ευχαριστώ!! Καλή εβδομάδα και συγχαρητήρια σε όλουσ!!

Του ECCE ειναι διαθέσιμα!
Του ECPE oχι ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χαχαχα εγω ψηφισα δε ξερω
ειμαι ανασφαλης σε τετοια θεματα αλλα συνηθως τα ακταφερνω
μακαρι να γινει ετσι
*του ecce βγηκαν φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Κόπηκα :( Οριακή μη επιτυχη επίδοση:( δυο BF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αν δωσω σε καποιον απο εσας τα στοιχεια μ υπαρχει περιπτωση να τα δειτε ?γτ εγω δν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χαχαχα ναι παζουμε μαζι για να λεμε καμμια μ....α να περναει η ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Που την βρισκει την διαθεση να παίζει πόκερ τετοιο καιρο?:P
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι εγω εχω αλλη απορια,που τη βρισκουν τετοια μερα την διαθεση οι καθηγητες να μην σηκωνουν τα τηλεφωνα τους??/:jumpy::'(:(:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Κόπηκα :( Οριακή μη επιτυχη επίδοση:( δυο BF


μην στενοχωριεσαι.... εδωσες κανενα αλλο πτυχιο???? αλλα νταξη... σε παιρνει να ξανα δωσεις παλι... κ εγω περσυ τα ιδια περασα... κοπηκα.....!!!!!!!!! αλλα ευτυχως φετοσ...:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αν δωσω σε καποιον απο εσας τα στοιχεια μ υπαρχει περιπτωση να τα δειτε ?γτ εγω δν.....
στειλε πμ
*τωρα το καλοκαιρι σμανια παιζουμε
δεν ειμαι εθισμενος αλλα εχει κανεις να μου δανεισει chips λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Κόπηκα :( Οριακή μη επιτυχη επίδοση:( δυο BF[/quot δεν πειραζει ρε σι ετσι και αλλιωσ εισαι μικροσ ακομα μη στεναχωριεσαι .................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αν δωσω σε καποιον απο εσας τα στοιχεια μ υπαρχει περιπτωση να τα δειτε ?γτ εγω δν.....

Αν και δεν ξέρω αν επιτρέπεται, μπορείς να τα δώσεις σε μένα και να κοιτάξω..Ξέρεις ποια στοιχεία χρειάζονται, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εχουν βγει τα αποτελεσματα του ecce;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χαχαχα εγω ψηφισα δε ξερω
ειμαι ανασφαλης σε τετοια θεματα αλλα συνηθως τα ακταφερνω
μακαρι να γινει ετσι
*του ecce βγηκαν φιλε



εγω ψηφισα ναι.... παρολου που ημουν 50-50 αν το πηρα.... ! και το πηρα.. αλλα για το cambridge διμαι σιγουρη πωσ τ πηρα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Παιδια εγω περασα:no1::no1:!!!κ μαλιστα με HP στο GVR!!!
Eυχομαι καλα αποτελεσματα κ σε εσας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια για κανα 2 ωρες ακομα ετσι θα ειναι η κατασταση!
Εχει μπουκώσει και εχει πεσει ο σερβερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια εγω περασα:no1::no1:!!!κ μαλιστα με HP στο GVR!!!
Eυχομαι καλα αποτελεσματα κ σε εσας!!!!


τελεια..>!:jumpy: αστερια ολοι εδω μεσα...! και σε οσους δεν περασαν δεν πειραζει... ας ξανα δωσουν... ! μην στενοχωριουνται και πολυ...δεν χα8ηκε κ ο κοσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia-maria

Νεοφερμένος

Η anastasia-maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια του ecpe ποτε βγαινουν?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μπορω να τα δωσω κι εγω σε καποιον για να κοιταξει γιατι εγω μπαινω και μου λεει Error: Could not connect to database. Please try again later.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δικιο εχει η Χρυσα απο πάνω.
Καταλαβαινω οσοι κοπηκατε αισθανεστε ασχημα.
Αλλα αυτην η αποτυχια δεν ειναι τιποτα μπροστα στις αποτυχιες της ζωής μας...:)

Παιδια και σε αλλον να δωσετε των κωδικο σας αν δεν ξεμπουκωσει ο σερβερ δεν θα δείτε αποτελεσματα.

Απλα περιμενετε λιγο.Γινεται χαμος.Ετσι μου παν απο την ΕΑΕ.

Αποτελεσματα ECPE αρχες της αλλης βδομάδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top