Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τεολ με τι ποσοστα περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ξερεισ ποτε 8α μπορω να ξερω τα sections?
-----------------------------------------
πεδια το bf τι ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τεολ με τι ποσοστα περασες?

Κοιτα κανα δυο σελίδες πισω και το γραφω!
Τωρα δεν με βαζει Online για να τα δω!

ξερεισ ποτε 8α μπορω να ξερω τα sections?
-----------------------------------------
πεδια το bf τι ειναι?

Για τα sections ή απο την καθηγητρια σου ή σε 1-2 μερες απο το results.hau.gr.

Το BF-->Border Line Fail--> 50-64%!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lihoo

Νεοφερμένος

Ο ΤΖΩΡΤΖΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
α ειναι κατω απο το lowpass δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Να τα αποτελεσματα μου ξανά...

Exam Results


Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: P
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Nαι κατω απο το LP ειναι!
Τo LP-->65-79%!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
το πηρα..>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LILIAN ELLI

Νεοφερμένος

Η LILIAN ELLI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα παιδια και πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους πέρασαν και καλή δύνανη σε όσους ήταν λίγο άτυχοι.Εγώ έδωσα E.C.P.E και περιμένω μαζί σας αποτελέσματα!Η αλήθεια είναι οτι στην ένωση είναι λίγο ανοργάνωτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ρε παιδια οι τυποι ειναι πασιβλακες:nono:
μας βγζουν την πιστη στις εξετασεις που οι περισσοτεροι ειναι ασχετοι και αν ρωτησεις κατι δε προκειτε να σε διαφωτισουν (ειδικα στο cambridge)
μας βγαζουν τη πιστη να δουμε και ενα αποτελεσμα εεεεεεε***********!!!!575876904*&:nono::nono:πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια με πηρε τηλ η διευθυντρια του φροντ και μου ειπε οτι περασα...νιιιιιιιιιι...αλλα δεν ηξερε αναλυτικη βαθμολογια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καλημερα παιδια.Δν καταλαβα τι εγινε.τελικα βγηκαν τα αποτελεσματα γιατι μπαινω στο hau.gr και βαζω τον κωδικο και περιμενω.Μηπω πρεπει να παρω στο σχολειο την καθηγητρια μου να μου πει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
το πηρα..>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Congratulations!!!:D:no1:;):xixi:

καλημέρα παιδια και πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους πέρασαν και καλή δύνανη σε όσους ήταν λίγο άτυχοι.Εγώ έδωσα E.C.P.E και περιμένω μαζί σας αποτελέσματα!Η αλήθεια είναι οτι στην ένωση είναι λίγο ανοργάνωτοι.

Kαλα σου αποτελεσματα!:no1:

ρε παιδια οι τυποι ειναι πασιβλακες:nono:
μας βγζουν την πιστη στις εξετασεις που οι περισσοτεροι ειναι ασχετοι και αν ρωτησεις κατι δε προκειτε να σε διαφωτισουν (ειδικα στο cambridge)
μας βγαζουν τη πιστη να δουμε και ενα αποτελεσμα εεεεεεε***********!!!!575876904*&:nono::nono:πια

Εμενα μου λές...
Τα χω φαει στην μουρη και πέρσι με αυτούς...

παιδια με πηρε τηλ η διευθυντρια του φροντ και μου ειπε οτι περασα...νιιιιιιιιιι...αλλα δεν ηξερε αναλυτικη βαθμολογια.....

Congratulations και σε σένα!!!;):D:no1::xixi:
-----------------------------------------
Καλημερα παιδια.Δν καταλαβα τι εγινε.τελικα βγηκαν τα αποτελεσματα γιατι μπαινω στο hau.gr και βαζω τον κωδικο και περιμενω.Μηπω πρεπει να παρω στο σχολειο την καθηγητρια μου να μου πει???

Aν εδωσες ECCE και μσω φροντιστηριου ναι θα πάρεις τηλεφωνο στην καθηγητρια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!!!και ενω με εχει φαει αγωνια λεω να μην παρω ακομα τον καθηγητη **** τη διακριτικοτητα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δηλαδη εγω που κανω ιδιαιτερα και εκανα εγω την αιτηση ,να περιμενω τα αποτελεσματα απο αυριο- μεθαυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι φιλε μου Μιλτο εσυ θα μπεις σημερα στο results.hau.gr και θα δεις σημερα τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
κοιμομουν η καημενη μια χαρα.... κ χτυπαει το τηλ... με ξυπναει κ λευ οριστε??? ελα χρισα τα αποτελεσματα βγηκαν...περασεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παιδια πηδουσα απ την χαρα μου!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αν εισα για ΕCCE νομιζω μπορεις να τα δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μπαινω συναιχεια και μ βγαζει μια λευκη σελιδα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!!!και ενω με εχει φαει αγωνια λεω να μην παρω ακομα τον καθηγητη **** τη διακριτικοτητα μου


παρε.... σιγα μην κοιματε τετοια ωρα... καλα καλα εμεις δεν κοιμομαστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Υπομονη καποια ωρα γιατι μαλλον πεφτει συνεχεια ο σερβερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
κοιμομουν η καημενη μια χαρα.... κ χτυπαει το τηλ... με ξυπναει κ λευ οριστε??? ελα χρισα τα αποτελεσματα βγηκαν...περασεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παιδια πηδουσα απ την χαρα μου!!!!!!!! :)
looooool και γω ετσι ονειρευομαι να γινει αλλα ειμαι απαισιοδοξος και γιαυτο ανυσηχω πιο πολυ:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top