Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
αντε

GOOD LUCK ΣΕ ΟΛΟΥΣ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aρα Καλα επέμεινα!
Αφου οι τυποι ειναι αχρηστοι!
Ελεος δηλαδη!!!
Αρα σε 20 λεπτα μπορειτε τελειωνουν τα βασανα δυομιση μηνων!!!:jumpy:

Καλα αποτελεσματα!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Adder

Νεοφερμένος

Η Black Adder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
θα συμφωνήσω ότι δεν είναι σωστό αυτό-το ζησα πέρσι με ένα ιδιαίτερο που έδωσε μόνη της για να ναι κοντά στο σπίτι της και ήταν ψυχοφθόρο..2 μέρες αναμονη επιπλέον..

If you find this off-topic, sorry. I was able to register everybody through the school of foreign languages, even people who wanted to sit the exam in a different place. I just chose a different location for these ones. Also, the teachers who have private lessons can do that, as well, they have to call the HAU and get a code for their 'oikodidaskalio'. I believe it can be done. (:) my opinion)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια, μηπως φοβαστε λιγο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ναι αλλα ακουστε μπορει να βγουν και μετα τις ενιαμιση ......νομιζω καλα εσεις υπολογιστε ενιαμιση και θα δουμε αντε καλη επιτυχια παιδια!!!!!!!!! ααααα ερωτηση γιατι δεν εχουν πει τιποτα στο site τους???? η πχ στα news που εχουνε περιεργο εεεεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
If you find this off-topic, sorry. I was able to register everybody through the school of foreign languages, even people who wanted to sit the exam in a different place. I just chose a different location for these ones. Also, the teachers who have private lessons can do that, as well, they have to call the HAU and get a code for their 'oikodidaskalio'. I believe it can be done. (:) my opinion)

Και φυσικα μπορει να γίνει!;)
Ολοι οι καθηγητες που επιθυμουν λαμβανουν ενα κωδικο απο την HAU για να κανουν ακομα και Online Registration τους μαθητές τους!;)
-----------------------------------------
ναι αλλα ακουστε μπορει να βγουν και μετα τις ενιαμιση ......νομιζω καλα εσεις υπολογιστε ενιαμιση και θα δουμε αντε καλη επιτυχια παιδια!!!!!!!!! ααααα ερωτηση γιατι δεν εχουν πει τιποτα στο site τους???? η πχ στα news που εχουνε περιεργο εεεεε?

Με το που βγουν θα βαλουν ανακοινωση στην Homepage τους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ναι και εγω μολις πηρα τηλ και μου είπαν ταυτόχρονα~!!!!αντε σε λίγο ακόμη θα ξέρουμε...αχ εχω αγχος δν θα το εχω περάσει....φοβάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
και εγω το ιδιο.....:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω παιδια να δειτε ποσο τρέμω....
Ειμαστε ΤΟΣΟ κοντα στα αποτελεσματα...
Μολις λιγα λεπτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
μολις....στις 9 θα εχουν βγεί...ωχ αμαν.....!!!δεν αντέχω,,,,έχω πολύ αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Εγω παιδια να δειτε ποσο τρέμω....
Ειμαστε ΤΟΣΟ κοντα στα αποτελεσματα...
Μολις λιγα λεπτά...
Εδωσες φετος ECCE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Όλοι θα πάρουμε αποτελέσματα μου είπαν μόλις τώρα, οι φροντιστηριούχοι και οι μεμονωμένοι υποψήφιοι - όχι ομως οι υποψήφιοι που ειναι σε φροντιστήριο-δεν παίζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια μονο και κόπηκα στο ECCE και εχω ΚΠγ Γ1!
Θα τρελαθώ...:'(
-----------------------------------------
Όλοι θα πάρουμε αποτελέσματα μου είπαν μόλις τώρα, οι φροντιστηριούχοι και οι μεμονωμένοι υποψήφιοι - όχι ομως οι υποψήφιοι που ειναι σε φροντιστήριο-δεν παίζονται...

Και γω αυτό ακριβως εννοώ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
αλήθεια???δεν νομίζω...πιστέυω όλοι καθώς μεμονομένοι και απο τα φροντηστήρια είναι στο ιδιο site results.hau.gr... τι πιστεύετε εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
καλημερα καιαπο εμενα!!αντε σε 10 λεπτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα δειξει...
Σε 20 λεπτα θα ξερουμε...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Στην περιπτωση που δεν μπορουν να τα δουν οι μαθητες φροντιστηριου τι κανουμε?Σπαμε τα τηλεφωνα του καθηγητη μας???:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ναι........θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια παρτε τους καθηγητες σας με το που βγουν αν δεν μπορειτε να τα δείτε!
Δεν θα μας φαει το αγχος έτσι εε?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
αλήθεια???δεν νομίζω...πιστέυω όλοι καθώς μεμονομένοι και απο τα φροντηστήρια είναι στο ιδιο site results.hau.gr... τι πιστεύετε εσείς?
δεν ειναι ωραίο το υφος σου, αλλά και πάλι δικαιολογήσε-δεν ειμαι της hau αλλά οτι μας λένε λέμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top