Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο site των φροντιστηριων δεν είναι πάντως τωρα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:(εσεις που πειρατε στη Hau σας ειπαν μονο την δευτερα ή και ωρα?γιατι αν δεν σας ειπαν ισως να βγουν και μετα τις 12 αρα σε λιγο...

Athinaki, αποκλείεται σε λίγο..Είπαμε, η μακακία έχει και τα όρια της...Ακόμη και η HAU...Αύριο περίπου κατα τις 9 μου φαίνεται...Υπομονή ρε παιδιά 9 ώρες είναι..Κοιμηθείτε, φάτε γερό πρωινό και μετά αν αξιωθούν οι καθγητές σας ίσως σας πάρουν και τηλέφωνο...Αλλιώς υπομόνα άλλο λίγο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
νομίζω αρκετά αργότερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
αληθεια ποτε στελνουν στους φροντιστριουχους αυτα τα χαρτια με την αναλυττικη βαθμολογια των μαθητων>? την ιδια μερα?

2-3 μερες μετα την ανακοινωση τα λαμβανουν τα αποτελεσματα μεσω ταχυδρομειου οι φροντιστηριουχοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
δεν αντέχω αλλο...τα νεύρα μου μέσα με αυτα τα κωλαποτελέσμτα...α νευρίασα και να μν το εχω παρει δεν με πειραζει καθόλου αμα πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αληθεια ποτε στελνουν στους φροντιστριουχους αυτα τα χαρτια με την αναλυττικη βαθμολογια των μαθητων>? την ιδια μερα?


μετα απο αρκετο καιρο..... μπορει και μετα κ απο ενα μηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ecpe θα βγει οπως είδε ειπώθηκε...μετά το Cambridge και οχι ταυτόχρονα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Athinaki, αποκλείεται σε λίγο..Είπαμε, η μακακία έχει και τα όρια της...Ακόμη και η HAU...Αύριο περίπου κατα τις 9 μου φαίνεται...Υπομονή ρε παιδιά 9 ώρες είναι..Κοιμηθείτε, φάτε γερό πρωινό και μετά αν αξιωθούν οι καθγητές σας ίσως σας πάρουν και τηλέφωνο...Αλλιώς υπομόνα άλλο λίγο...:P

Και αν δεν παρουν οι καθηγητες καιρος να παρουμε εμεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αναλυτική βαθμολογία τι ακριβώς εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
2-3 μερες μετα την ανακοινωση τα λαμβανουν τα αποτελεσματα μεσω ταχυδρομειου οι φροντιστηριουχοι...


αλη8εια??? εγω νομιζα μετα απο εβδομαδες:hmm::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eννοει εκεινο το χαρτι που εχει σουμα ολους τους μαθητες με τα αποτελεσματα τους...
-----------------------------------------
αλη8εια??? εγω νομιζα μετα απο εβδομαδες:hmm::s

Οχι ρε συ!
Βαρια μετα απο 1 βδομαδα τα λαμβανουν...
Οπως και οι υποψηφιοι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μι του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ρε εσεις..αύριο θα μπέιτε απο τις 8μιση η να μν μπω ουτε και εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν εννοείτε Low Pass, High Pass κλπ. έρχονται μετά από λίγες μέρες με ταχυδρομείο στα χέρια των φροντιστηρίων(Και ναι, τα φροντιστήρια έχουν χέρια...xD..) αλλά οι απαντήσεις και αυτά παραμένουν απόκρυφα........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω θα προσπαθησω παντως...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
παιδια ηρεμια και εαν δεν βγουν και για μας αυριο(το πιο πιθανο εως σιγουρο (να μην βγουν)) θα βγουν Τριτη Τεταρτη.....υπομονη...οσο που τα μαθαινουν πρωτα οι καθηγητες σκεφτειται πως εαν ηταν οποιοδιποτε αλλο τεστ παλι εκοινοι θα τα μαθαιναν πρωτοι αφου εκεινοι τα διωρθωνουν....επιπλεον και αυτοι αγωνιουν για εμας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους, καλο βράδυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ααα ΟΚ!
Τεσπα παω για υπνο.
Πιστευω αυριο να ξυπνησω νωρις!
Καλα αποτελεσματα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top