Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδια δεν καταλαβα κατι...οταν ειναι να βγουν τα αποτελεσματα στελνουν μνμ στους φροντιστηριουχους??

Εδώ και χρόνια αυτή είναι η διαδικασία!! Μετά απο λίγες μέρες είναι διαθέσιμες και στους μαθητές με το Unique Personal Code(π.χ.983762).. Τα φροντιστήρια το μαθαίνουν μέσω του κωδικού που έχουν...Αν δεν το ξέρουν, πάπαλα τα αποτελέσματα...Μόνο από individuals..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
αααα...ωραια...αρα μαλλον θα μας ενημερωσουν αυτοι....τους λενε και τα αποτελεσματα στο μνμ ή μονο οτι εχουν βγει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μονο αν εχουν βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μόνο ότι εχουν βγεί νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
χεσε μέσα και κατουρα που λέμε δηλαδη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
α ρε ecceοπαιδα! μην παραπονιεστε! εσεις μια χαρα ειστε! ακομα και οι μεμονομενοι μεθαυριο θα ταχετε! τι να πουμε εμεις του προφισενσι που ειμαστε τερμα ξεκρεμαστοι και δεν ξερουμε τιποτα? δεν εχουμε κανενα νεο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αααα...ωραια...αρα μαλλον θα μας ενημερωσουν αυτοι....τους λενε και τα αποτελεσματα στο μνμ ή μονο οτι εχουν βγει??

Μόνο ότι έχουν βγεί ρε συ.. Από μήνυμα αποτελέσματα? Αν από ένα φροντιστήριο συμμετείχαν 100 παιδιά το μήνυμα θα ήταν 10 σελίδες..:lol:

Τι να πεις.. Ο καθένας με τον τρόπο του και το κουσούρι του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
:(εσεις που πειρατε στη Hau σας ειπαν μονο την δευτερα ή και ωρα?γιατι αν δεν σας ειπαν ισως να βγουν και μετα τις 12 αρα σε λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αααα...ωραια...αρα μαλλον θα μας ενημερωσουν αυτοι....τους λενε και τα αποτελεσματα στο μνμ ή μονο οτι εχουν βγει??


εχω την εντυπωση οτι μονο οτι εχουν βγει.... πφφφ... η κα8ηγητρια μουν ξυπναει γυρω στισ 11.30...ποιοσ περιμενει ωσ τοτε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Οι Proficiencάδες(μέσα σε αυτούς και γω) θα περιμένουν αρκετά...3 με 7 Αυγούστου σύμφωνα με την κυρία στο τηλέφωνο.. Αν βγούν για φροντιστήρια, θα σας πώ όμως για να ξέρετε πότε να περιμένετε περίπου γιατί με αυτούς...αιντε χάιντε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι μονο οτι εχουν βγει.... πφφφ... η κα8ηγητρια μουν ξυπναει γυρω στισ 11.30...ποιοσ περιμενει ωσ τοτε..!
χαχαχα! εμαθες και την καθημερινη της ρουτινα? ποτε ξυπναει..τρωει..πλενεται...κλτ?? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε ακόμα χειρότερη κατάσταση..η καθηγήτρια μου δεν έχει ιντερνετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τεο είδες τι σου λεγα? η πολιτική τους δεν άλλαξε καθόλου..όπως πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε καλα κουραγια!
Οσο για το ECPE μαλλον σε καμια βδομαδουλα θα βγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εδώ και χρόνια αυτή είναι η διαδικασία!! Μετά απο λίγες μέρες είναι διαθέσιμες και στους μαθητές με το Unique Personal Code(π.χ.983762).. Τα φροντιστήρια το μαθαίνουν μέσω του κωδικού που έχουν...Αν δεν το ξέρουν, πάπαλα τα αποτελέσματα...Μόνο από individuals..
Αυτή η βλάκεια,να μην τα μαθαίνουμε μαζί με το φροντιστήριο γιατί ισχυεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
οχι αυγουστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! :jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω αν τελικα δεν ειναι και για τους μαθητες αυριο..θα παρω τηλ την διευθυντρια του φροντ η οποια δεν εει ιντερνετ και θα τησ πω να μου πει τον κωδικο να μπω εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τεο είδες τι σου λεγα? η πολιτική τους δεν άλλαξε καθόλου..όπως πάντα..

Πφφφφ...
Τι να κανουμε...
Δεν θα πεσουμε και να πεθανουμε κιολας...
Αν και εγω εχω μια μικρη ελπίδα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χαχαχα! εμαθες και την καθημερινη της ρουτινα? ποτε ξυπναει..τρωει..πλενεται...κλτ?? :lol:


εεε ναι τοσα χρονια κα8ηγητρια τη εχω.... να μην τα μα8ω???:lol: ομωσ αν εχουν βγει τωρα δεν 8α το ξερουμε.... πρεπει να μας ενημερωσει ενας κα8ηγητης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε ακόμα χειρότερη κατάσταση..η καθηγήτρια μου δεν έχει ιντερνετ!
αληθεια ποτε στελνουν στους φροντιστριουχους αυτα τα χαρτια με την αναλυττικη βαθμολογια των μαθητων>? την ιδια μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top