Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τεο αν μπορούσα να σου στείλω το μην της hau να το διάβαζες...απλά μπορεί έγω να είμαι λάθος, απλά βασίζομαι στο σημερινο μηνυμα..σορρη αν σε κουράζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν ξερω παιδια τι να σας πω...
Δεν θελω να σας παρω στον λαιμο μου...
Παντως να ειστε ετοιμοι να ενοχλησετε τους φροντιστηριουχους σας....:)
-----------------------------------------
Τεο αν μπορούσα να σου στείλω το μην της hau να το διάβαζες...απλά μπορεί έγω να είμαι λάθος, απλά βασίζομαι στο σημερινο μηνυμα..σορρη αν σε κουράζω..

Δεν πειραζει βρε συ!
Σε πιστεύω...:D
Η ελπίδα πεθαίνει αλλωστε τελευταια.
Το πρωί θα ξέρουμε τι ισχύει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
αν τα μαθουν αυριο οι καθηγητες εμεις λογικα δεν θα τα μαθουμε την τριτη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λογικα Τριτη-Τεταρτη ναι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλα η δικια μου θα κοιμαται!!!!!!!!!ωραια:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ αυριο σας παρακαλω προσπαθηστε να μαθετε κατι νεοτερο για το ecpe!!!!!!!! μου το υποσχεστε??!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mα θα τους ξυπνήσετε ρε παιδια...
Τι καθηγητες ειναι...
Την δουλεια τους κανουν...
Πληρωνονται για αυτό....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ενταξει τοτε στην μια μερα θα κολλησουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μακάρι να μαι λάθος και να τα πάρουν όλοι άυριο, τι να πω, απλά έχω ακουσει τόσες μέρες διάφορα...οσο για το ecpe δεν σου πε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παντως λογικα εγω λεω....θα γίνει ταυτόχρονα οπως τον δεκέμγρη για να τα μαθουν και οι individuals....και αν τ βγάλουν σε αυτους και σε εμας που ειμαιστε απο φροντιδτηριο ετσι πιστευω...και για να το εκαναν τον Δεκεμβρη ετσι θα το κανουν απο εδω και περα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ αυριο σας παρακαλω προσπαθηστε να μαθετε κατι νεοτερο για το ecpe!!!!!!!! μου το υποσχεστε??!:):P

Στο υποσχομαστε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι αυριο θα τα δουμε ολοι.....αφου και τισ αλλες χρονιες παντα ετσι γινεται...αυτοι μου φαινεται λενε οτι τους κατεβει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μακάρι να μαι λάθος και να τα πάρουν όλοι άυριο, τι να πω, απλά έχω ακουσει τόσες μέρες διάφορα...οσο για το ecpe δεν σου πε?

Για το ECPE μου πε αρχες Αυγούστου και κατα πασα πιθανοτητα στις αρχες της πρωτης βδομαδας χωρις να ναι και απολυτα σιγουρη.;)

παντως λογικα εγω λεω....θα γίνει ταυτόχρονα οπως τον δεκέμγρη για να τα μαθουν και οι individuals....και αν τ βγάλουν σε αυτους και σε εμας που ειμαιστε απο φροντιδτηριο ετσι πιστευω...και για να το εκαναν τον Δεκεμβρη ετσι θα το κανουν απο εδω και περα!

Και γω ετσι πιστευω...
Ειδωμεν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια παντως εστω ενα δυο παιδια αυριο δεν θα μας πουν αν εμειναν ή κοπηκαν??? δηλαδη εστω μερικα παιδια δεν θα ερθουν σε επαφη με τους καθηγητες τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι αυριο θα τα δουμε ολοι.....αφου και τισ αλλες χρονιες παντα ετσι γινεται...αυτοι μου φαινεται λενε οτι τους κατεβει....
Πάντα έτσι γίνεται...??Και τι?Φέτος που έδωσα εγώ θ' αλλάξει??Ε όχι!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια υπομονη και θα δούμε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια μην αγχωνεστε στην μια μερα θα κολλησουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
υπαρχει πιθανοτητα να βγουν κατα τις 12 τα αποτελεσματα? εφοσον τυπικα πλεον εχουμε 27.07? κυριε CON κατα τις 12 θα μπειτε να δειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
ρε παιδια μην αγχωνεστε στην μια μερα θα κολλησουμε!!!
Θα κολλήσουμε γιατί την Τετάρτη φεύγω και θέλω να μάθω αν έχω περάσει πριν φύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χαλαρά χαλαρά παιδιά...
τέλος πάντων..εγώ λέω να σας καληνυχτίσω γιατί αύριο γράφω στο φροντιστήριο μου έκθεση(μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ) κ πρέπει να ξυπνήσω νωρίς νωρίς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top