Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν αναφερεται τιποτα για το ecpe πια...?! ποτε θα βγει αυτο..!??:( πηρε κανεις τηλεφωνο ή εστειλε email???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Γιατι ρε γμτ να βγαινουν πρωτα για τους καθηγητες?????εεε??γιατι??αμαν δηλαδη!!!!!!αραγε η καθηγητρια μου τι ωρα θα τα δει?????????
πφφφφφφ...το βλεπω να τα μαθαινω την Τριτη:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γιατι ρε γμτ να βγαινουν πρωτα για τους καθηγητες?????εεε??γιατι??αμαν δηλαδη!!!!!!αραγε η καθηγητρια μου τι ωρα θα τα δει?????????
πφφφφφφ...το βλεπω να τα μαθαινω την Τριτη:'(:'(:'(


Κοντός ψαλμός αλιλουγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια αυριο στις 8 ολοι εδω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
george τσαντίστηκα γιατί από τη μία είπες αυτό και απ'την άλλη το προσπέρασες τόσο γρήγορα και ξαναέλεγες για το πότε θα βγουν..εεε άνθρωπος είμαι..μου άναψαν τα λαμπάκια...
τέλος πάντων..εγώ έδωσα ecpe για τρίτη φορα:P
την πρώτη είχα 2 bordeline fail στο cgvr και listening και την δεύτερη 1 στο gcvr..
ας ελπίσουμε ότι τώρα θα το πάρω..
αλλα πάλι καλά πήρα το κρατικό... και δεν θα στεναχωρηθώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια σε μια ωρα περιπου θα εχουμε 27.07!!! η ημερα των ecceοπαιδων! μα δεν καταλαβαινω το προβλημα σας...πχ εμενα το φροντηστηριο μου ειναι 50 μετρα απο το σπιτι μου....στη γειτονια μου δηλαδη....οποτε μολις μαθω οτι βγηκαν τα αποτελεσματα θα παω κατευθειαν να ρωτησω! βασικα το σπιτι της ειναι ακριβως διπλα απο το φροντιστηριο και ειναι ευκολο...θα ειναι σιγουρα εκει...αλλα αν δεν ισχυουν αυτες οι ''ιδανικες συνθηκες'' και για σας ας παρετε τηλ στο φροντηστηριο να μαθετε αν περασατε! γτ λετε συνεχεια ''για ρε γμτ να μην βγουν κ για τους μαθητες!''...???
-----------------------------------------
ποπο δε θελω να σας αγχωσω αλλα αν ημουν σιγουρος οτι αυριο το πρωι βγαινουν τα αποτελεσματα μου...δεν νομιζω να κοιμομουν!!!!!!:jumpy:εσεις πως νιωθετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γιώργο..το πρόβλημα και για μένα αλλάκαι για κάποια άλλα παιδιά είναι ότι τα φρο την έχουν κάνει για διακοπές..
εγώ πέρυσι τους είχα διαλύσει στα τηλ για να μπορέσει να μπει καποιος στον ορφέα να μου πει ότι τελικά δεν πέρασα...
αφου τώρα λέω να μην τους πάρω καθόλου..
να περιμένω πότε θα με θυμηθούν οι ίδιοι...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τεολ κανενα νεο για το ecpe??????!!!!!! please tell me! δεν μπορω αλλο αυτη την αγωνια! 1 αυγουστου ξεκιναω φροντηστηρια και δε θελω να ειμαι ακομα με το αγχος του ''ποτε θα βγουν!''.....:(
-----------------------------------------
γιώργο..το πρόβλημα και για μένα αλλάκαι για κάποια άλλα παιδιά είναι ότι τα φρο την έχουν κάνει για διακοπές..
εγώ πέρυσι τους είχα διαλύσει στα τηλ για να μπορέσει να μπει καποιος στον ορφέα να μου πει ότι τελικά δεν πέρασα...
αφου τώρα λέω να μην τους πάρω καθόλου..
να περιμένω πότε θα με θυμηθούν οι ίδιοι...:'(
οντως πολυ σπαστικο.....τωρα που ξερουν οτι βγαινουν τα αποτελεσματα βρισκουν να κανουν τις διακοπουλες τους κιαυτοι!?? ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια κανενα νεο για το ECPE!
Πιστευουμε τελη βδομαδας-αρχες της αλλης.
Και λοιπον.
Τα αποτελεσματα θα ειναι διαθεσιμα αυριο για τα φροντιστηρια ΚΑΙ ΣΕ οσους υποψηφιους εδωσαν μεμονωμενα.Δηλ. εκαναν μονοι τους την αιτηση στην HAU.
Αν ειστε υποψηφιος απο φροντ. θα τα μαθετε απο κει αυριο.
Αν δωσετε μεμονωμενος στο results.hau.gr θα τα μαθετε αυριο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Teo γεια σου, να σε ενημερώσω οτι πήραμε μηνυμα απ την hau οτι θα ναι μόνο για τα φροντιστήρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μονο για τα φροντιστηρια εεε?
Παραξενο γιατι τον Δεκεμβριο βγηκαν ταυτοχρονα!
Ααα ΟΚ τοτε!

Εγω θα δοκιμασω και καλου κακου και αν ειναι ετσι ξανα υπομονη...

Bεβαια εμενα η Αλεξιου που της ειπα πως ειμαι individual μου πε Δευτερα.
Και ουτως ή αλλως και απο τα φροντιστηρια και τους μεμονωμενους αν βαλεις τον κωδικο στο results.hau.gr βγαζει το γνωστο: Your results have not been published yet.

Χμμμ

Strange....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δεν στην μπαίνω προς θεου, μη το πάρεις έτσι. Μια έρώτηση: τι ώρα μιλησες με την κυρία Αλεξιου και τι σου πε ακριβώς? πληροφοριακά.. αν θες μου λες φυσικά. Σ ευχαριστώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
δεν στην μπαίνω προς θεου, μη το πάρεις έτσι. Μια έρώτηση: τι ώρα μιλησες με την κυρία Αλεξιου και τι σου πε ακριβώς? πληροφοριακά.. αν θες μου λες φυσικά. Σ ευχαριστώ..

Kανενα προβλημα να σου πω...:no1:

Πηρα Παρασκευη μεσιμερι στο 2103680090 και μου πε αν ειμαι φροντιστηριουχος.Της ειπα όχι.Ειμαι individual.Και μου πε Δευτερα πρώι.
Απο κει και περα ξαναπηρα κι αλλες φορές στην HAU και μου πανε το γνωστό.
Μονο με την κ.Λιονουδακη δεν μιλησα αν και ηθελα για να το τσεκάρω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εμενα αντίθετα μου πε ότι μονο τα φροντιστήρια θα χουν προσβαση, και σήμερα που μας ενημέρωσαν το ίδιο μας έγραφαν, απλά ήθελα να στο πω, ευχομαι καλά αποτελέσματα και απλά πες μου αυριο αν ήμουν λάθος, αν μεμονωμένοι μπορούσαν να τα δουν. ώρα σου είπε? thanks a lot again..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
τελικα δεν καταλαβα αυριο εμεις θα μπορουμε να τα δουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οχι ωρα δεν μου πε...
Και μενα μου φαινεται περιεργο...
Οπως και να χει σε 9-10 ωρες θα ξερουμε.
Αλλα η Αλεξιου ειναι του τμηματος φροντιστηριουχων.
Μηπως εννοει τους μαθητες των φροντιστηριων και όχι τους Individuals-individuals?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
αντε αυριο θα μαθουμε....και εμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τελικα δεν καταλαβα αυριο εμεις θα μπορουμε να τα δουμε???

Aγνωστο ακομα...
Αν εδωσες μεσω φροντιστηριου μαλλον όχι...
Θα πρεπει να μιλησεις με την καθηγητρια σου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top