Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Σου παραθέτω το μεηλ..
Dear School Owner Thank you for registering your Cambridge ESOL candidates with the British Council for the May 2009 session.
Your studentsʼ FCE, CAE and CPE results will be available after 12.00 on Friday 31 July,
Mary Haroyianni
Exams Marketing Officer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Σου παραθέτω το μεηλ..
Dear School Owner Thank you for registering your Cambridge ESOL candidates with the British Council for the May 2009 session.
Your studentsʼ FCE, CAE and CPE results will be available after 12.00 on Friday 31 July,
Mary Haroyianni
Exams Marketing Officer
Οk,σας ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
και αυτο να διαβάσουν οι πιο πολλοι δεν θα το πιστέψουν..πάντως προσπαθώ να τους τα πω όπως είναι αλλά το αγχος τους έχει τρελάνει με μαι δόση δικαιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
τι εννοείς δεν μπορούσατε να μπείτε?
-----------------------------------------
να σαι καλά, καλά αποτελέσματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εννοώ ότι δεν μπορούσατε να δείτε τα δήθεν αποτελέσματα που είχαν βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilisgeo

Νεοφερμένος

Ο vassilisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε που θα βγουνε?? σε ποιο σιτε?? 2 μερες ψαχνω!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
προσωπικά δεν ανήκω στην κατηγορία που είπα δεν τα βλέπω και αν πας σε προηγούμενες σελίδες είπα ότι απλά τα ετοιμάζουν και ότι δεν υπάρχει επίσημη ανακοινωση
-----------------------------------------
σορρη που βγηκα off topic με το ecpe απλά ενημέρωσα, μην τα ακούσω κιόλας..
-----------------------------------------
cpe εννοω..
-----------------------------------------
ποιο διπλωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
συγγνώμη τότε..απλά ήταν 2 καθηγητές που δεν μπορούσαν προφανώς να τα δούνε..
και είχε γίνει ένα μπάχαλο...
γι αυτό το ανέφερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilisgeo

Νεοφερμένος

Ο vassilisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
το ECCE... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ξέρω που αναφέρεσε...δεν με πρόσβαλε το μηνυμα σου απλά ξέρω τον αγώνα των παιδιών και σέβαομαι την αγωνία τους-απλά έχουν ειπωθεί πολλά αυτα που αναφέρω πάντως τα χω πει με ονόματα και όχι μπαρούφες και αερολογίες..σεβασμός για τα παιδιά..πάνταααα
-----------------------------------------
αν πας σε προηγουμενες σελίδες 388 και κατώ έχω αναφέρει την δική μου εκδοχη για τα αποτελέσματα και τις συζητήσεις μου με υφιστάμενα πρόσωπα της HAU δεν μπορώ να πώ κάτι άλλο γιατι θα ξεκινήσουν όλοι τον κύκλο τους..ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
συμφωνώ μαζί σας...
ειδικά για τα παιδιά που αγχώνονται..τ ακριβή λόγια που στήριζονται στην ορθότητα είναι πολύ σημαντικά..

ελπίζω να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο..
και θα παρακαλούσα να ζητηθεί έστω μια ΣΥΓΓΝΩΜΗ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilisgeo

Νεοφερμένος

Ο vassilisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξέρω που αναφέρεσε...δεν με πρόσβαλε το μηνυμα σου απλά ξέρω τον αγώνα των παιδιών και σέβαομαι την αγωνία τους-απλά έχουν ειπωθεί πολλά αυτα που αναφέρω πάντως τα χω πει με ονόματα και όχι μπαρούφες και αερολογίες..σεβασμός για τα παιδιά..πάνταααα
-----------------------------------------
αν πας σε προηγουμενες σελίδες 388 και κατώ έχω αναφέρει την δική μου εκδοχη για τα αποτελέσματα και τις συζητήσεις μου με υφιστάμενα πρόσωπα της HAU δεν μπορώ να πώ κάτι άλλο γιατι θα ξεκινήσουν όλοι τον κύκλο τους..ευχαριστώ


εεεεγω σε ευχαριστω θα ψαξω πιο κατω.. :):thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
δυστηχώς σε τέτοιες συζητήσεις με πολλά άτομα αυτο συμβαίνει...μπήκα στην συζήτηση προσωπικά μετά απο σκέψη, θα μπορούσα να μην ασχολήθώ για να δώσω ένα σωστό στίγμα για τα αποτελέσματα ..ο μοναδικός που τον είδα πάρα πολύ καλά ενημερωμένο και σοβαρο χωρις να αποκλείω άλλους είναι ο τεο..κάπως έτσι..πραγματικά μου έκανε πολυ θετική εντυπωση για την στάση του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
συμφωνώ....έδινε και ακόμα δίνει μόνο αξιόπιστες πληροφορίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
συγγνώμη που επιμένω ρε παίδες..αλλά επειδη νώθω ότι δουλευόμαστε.. ρε george γιατί μας δούλευες και μας έλεγες ότι είχαν του λόουερ..???
απάντησε μου σε παρακαλώ πολύ..
μέχρι και με την καθηγήτρια σου υποτίθεται ότι μίλησες...
προς τι ΤΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ψέματα??
παιδια ελεος! με τη κυρια μου συναντηθηκα κ απο κοντα σημερα κ τλκ αλλα κ αλλα! θεωρησε σιγουρο πως βγηκαν τα αποτελεσματα (επειδη ηταν 24 ιουλιου μαλλον..) του λοουερ και ετσι μου ειπε πως ''ναι του λοουερ βγηκανε!'' επισης μ ειχε προσθεσει και ενα ακυρο ''10 στους 12 εχουμε θα το δεις!'' εγω βεβαια καταλαβα οτι τα ειχε δει τα αποτελεσματα και θα μου τα δειξει οταν παω.......:s:s:s παιδια σορρυ αν σας τρομαξα αδικα αλλα η κυρια μου εχει αυτο το στυλ! θυμαμαι που στο λοουερ οταν περασα μου ειπε ελα βγηκαν! ολα high pass τα εχεις! (επειδη ημουν ο ''καλυτερος'' μαθητης της ταξης και το ''καμαρι'' της και μολις ηρθε το χαρτι ηταν εντελως αλλα κιαλλα! pass....low pass....high pass......!!!!!!) αξιοπιστια μηδεν! κιαλλοι μαθητες τοχουν πει παντως για τη συγκεκριμενη....anyway και παλι σορρυ! δεν προκειται να σας ξανααναφερω πληροφοριες που πηγαζουν απο αυτη την καθηγητρια μου!;) SORRY GUYS!!! Και σε σενα ματινad ενα ιδιαιτερο συγγνωμη γτ φαινεται να τσατιστηκες πολυ!.....:(και προς θεου δεν ηθελα να παιξω με τον πονο σας! τι κερδος θαχα? και γω στην ιδια αναμονη βρισκομαι τοο καιρο........
-----------------------------------------
εσυ matinAd τι εδωσες? ecce ή ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια, τελικα αύριο στις 9 τ πρωί βγαίνουν τ αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
ΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ναι αυριο στις 8:30 - 9:00!!!!!!!ολοι απο τις 8 στο i-shool:no1:και καλη σας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
δυστηχώς σε τέτοιες συζητήσεις με πολλά άτομα αυτο συμβαίνει...μπήκα στην συζήτηση προσωπικά μετά απο σκέψη, θα μπορούσα να μην ασχολήθώ για να δώσω ένα σωστό στίγμα για τα αποτελέσματα ..ο μοναδικός που τον είδα πάρα πολύ καλά ενημερωμένο και σοβαρο χωρις να αποκλείω άλλους είναι ο τεο..κάπως έτσι..πραγματικά μου έκανε πολυ θετική εντυπωση για την στάση του..


συμφωνώ....έδινε και ακόμα δίνει μόνο αξιόπιστες πληροφορίες...

Σας ευχαριστω για τα πολύ καλά σας λόγια!!:thanks::thanks::thanks:

Ναι αυριο στις 8:30 - 9:00!!!!!!!ολοι απο τις 8 στο i-shool:no1:και καλη σας επιτυχια!

Ναι τα αποτελεσματα απο αυριο νωρις το πρωι θα ειναι διαθεσιμα ΚΑΙ για τους μαθητές ΚΑΙ για τα φροντιστηρια.
Κατα τηνη ταπεινή γνωμη μου τα αποτελεσματα πρεπει να τα έχουν στα χέρια τους στην ΕΑΕ οπως μου μιλησε και η κ.Αλεξιου του Τμηματος Φροντιστηρων απλα γινεται ενας τελευταιος έλεγχος.Απο Δευτερα 8,30-9.00 θα ναι διαθεσιμα.

Για το ECPE οριστικη ημερομηνια δεν υπαρχει αλλα υποθετουμε οπως και τις αλλες χρονιες να βγει προς το τελος αυτής της βδομάδας αντε βαριά στις αρχες της άλλης.

Για τα FCE/CAE/CPE οπως μας παρεθεσε ο CON παραπάνω θα βγουν το πρωί της 31/07.Μην το δένετε κομπο για τις 12.00.Απο τις 10 πιστευω θα τα ανεβάσουν.Μην ξεχναμε πως τα αποτελεσματα θα σταλουν ηλεκτρονικα απο το Cambridge ESOL τα μεσανυχτα ωρα αγγλιας της 31/07.Δηλαδη 02.00 το ξημερωμα ωρα Ελλαδος θα ειναι διαθεσιμα ΜΟΝΟ για οσους εδωσαν μεσω HAS ή μεσω καποιου Closed Centre και εχουν τους ειδικους κωδικούς.;)Οι Αγγλοι πάντα είναι Αγγλοι!;)
Πολυ τυποποιημένη διαδικασία!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
ρε συ teol τ λες ν ειχες σ καθε ενοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top