Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
και εγω αυτο επαθα πηγα εκει και κολλησα!!!:mad:
Ναι, γ@μώτο! Και δεν είναι μόνο το Ακουστικό, είναι όλα τα sections! Και ειδικά τα Προφορικά! Καμιά σχέση με τις επιδόσεις μου στο φροντιστήριο... Εντάξει, ό,τι έγινε, έγινε. Αφού πιστεύεις ότι έχεις πάρει το FCE, μια χαρά! Τέλειο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Αγχωθείτε εσείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
την προηγουμενη φορα που κοπηκα με bf listening στο gcvr ειχα παςς....δηλαδη το ελαχιστο 96! μπορει και 100! ακομα και 107! χαχα μα πως γινεται αφου κατα μεσο ορο στο φρο επαιρνα 85...? μια φορα μονο ειχα παρει 96................στα 30 τεστ ξερω γω! τις υπολοιπες φορες 80....83....85......87......να σας πω την αληθεια στη ταξη βαριομουν και τα εκανα οσο πιο γρηγορα μπορουσα! ειδικα τα κειμενα σχεδιν στην τυχη! ενω εκει τα ξεσκισα..:P
για ecpe λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια τωρα εγω θα σας χαιρετησω!μπορει να ξαναμπω μετα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
την προηγουμενη φορα που κοπηκα με bf listening στο gcvr ειχα παςς....δηλαδη το ελαχιστο 96! μπορει και 100! ακομα και 107! χαχα μα πως γινεται αφου κατα μεσο ορο στο φρο επαιρνα 85...? μια φορα μονο ειχα παρει 96................στα 30 τεστ ξερω γω! τις υπολοιπες φορες 80....83....85......87......να σας πω την αληθεια στη ταξη βαριομουν και τα εκανα οσο πιο γρηγορα μπορουσα! ειδικα τα κειμενα σχεδιν στην τυχη! ενω εκει τα ξεσκισα..:P
για ecpe λεω
A, εγώ τα περισσότερα τα έκανα προσεκτικά, γιατί μας τα έβαζαν για το σπίτι... Και έπιανα από 63% μέχρι και 74% καμιά φορά. Ακουστικά έπαιρνα από 60% περίπου μέχρι και 86%! Και τώρα θα με έχουν κόψει σίγουρα Listening...
Κι εγώ βγαίνω. Ίσως να τα πούμε μετά ή αύριο σίγουρα. Καληνύχτα και υπομονή!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
την κανω και γω! αυριο μπορει και να μην μπω! και να μπω κατευθειαν την ημερα της μεγαλης ανακοινωσης!:D :bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
κυριε con απο την hau μας ειπαν την δευτερα στις 9!εσεις ξερετε τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
την προηγουμενη φορα που κοπηκα με bf listening στο gcvr ειχα παςς....δηλαδη το ελαχιστο 96! μπορει και 100! ακομα και 107! χαχα μα πως γινεται αφου κατα μεσο ορο στο φρο επαιρνα 85...? μια φορα μονο ειχα παρει 96................στα 30 τεστ ξερω γω! τις υπολοιπες φορες 80....83....85......87......να σας πω την αληθεια στη ταξη βαριομουν και τα εκανα οσο πιο γρηγορα μπορουσα! ειδικα τα κειμενα σχεδιν στην τυχη! ενω εκει τα ξεσκισα..:P
για ecpe λεω
εγω τη 1η φορα ειχα hp σε ολα και bf στο ακουστικο και εκει δεν ειχα πιασει ποτε κατω απο 45/50 ενω gcvr επιανα παντα απο 80 μεχρι maximum 92...στα 120 !αντε πες τωρα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
την προηγουμενη φορα που κοπηκα με bf listening στο gcvr ειχα παςς....δηλαδη το ελαχιστο 96! μπορει και 100! ακομα και 107! χαχα μα πως γινεται αφου κατα μεσο ορο στο φρο επαιρνα 85...? μια φορα μονο ειχα παρει 96................στα 30 τεστ ξερω γω! τις υπολοιπες φορες 80....83....85......87......να σας πω την αληθεια στη ταξη βαριομουν και τα εκανα οσο πιο γρηγορα μπορουσα! ειδικα τα κειμενα σχεδιν στην τυχη! ενω εκει τα ξεσκισα..:P
για ecpe λεω


και εγώ στην τάξη τα έκανα στην τύχη . και έπιανα 70+στο gvr.

Αλλα στις εξετάσεις φοβάμαι listening και gvr(κείμενα τα εχω και τα 35/35 σιγουρα σωστα) . φοβάμαι οτι εχω

Listening BF
Gvr LP
Writing P or HP
Oral HP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγω τη 1η φορα ειχα hp σε ολα και bf στο ακουστικο και εκει δεν ειχα πιασει ποτε κατω απο 45/50 ενω gcvr επιανα παντα απο 80 μεχρι maximum 92...στα 120 !αντε πες τωρα!:mad:
Ο χειροτερος τροπος να μεινεις!!!:nono::(!!!
Παντως βλεπω εδω και πολλες σελιδες λετε οτι για ECCE θα βγουν περιπου τη Δευτερα...Για ECPE ισχυει τιποτα τετοιο:D;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ο χειροτερος τροπος να μεινεις!!!:nono::(!!!
Παντως βλεπω εδω και πολλες σελιδες λετε οτι για ECCE θα βγουν περιπου τη Δευτερα...Για ECPE ισχυει τιποτα τετοιο:D;;;


Εcpe περιμενε τα απο 30/07-4/08
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Τώρα δε μιλάτε ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Καλύτερα που δε μιλάμε!Σ'άρεσε ο χαμός που γινόταν πριν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
συγγνώμη που επιμένω ρε παίδες..αλλά επειδη νώθω ότι δουλευόμαστε.. ρε george γιατί μας δούλευες και μας έλεγες ότι είχαν του λόουερ..???
απάντησε μου σε παρακαλώ πολύ..
μέχρι και με την καθηγήτρια σου υποτίθεται ότι μίλησες...
προς τι ΤΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ψέματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
η καθηγήτρια η συγκεκριμένη πρέπει να είναι στον κόσμο του disney που του είπε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα και ότι πέρασαν 10 στους 12...έλεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
η καθηγήτρια η συγκεκριμένη πρέπει να είναι στον κόσμο του disney που του είπε ότι βγήκαν τα αποτελέσματα και ότι πέρασαν 10 στους 12...έλεος..



ή παιζει με την αγωνία των παιδιών ο γιώργος??
γιατί όσο και να θέλει η καθηγήτρια δεν είναι χαζή να λέει τα δικά της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
υπάρχουν και τέτοιες ασυνείδητες καθηγήτριες, εγω προσωπικά που ειπα ακριβώς ότι συζήτησα με ανθρώπους της HAU πέρασαν στο ντούκου, και ο καθένας άκουγε αυτά που τον συμφεραν..διαβάζω πράγματα εξωπραγματικά.. μόνο τον βρεττανικο συμβούλιο μας έχει δώσει ημερομηνια και προχτες και την ώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
υπάρχουν και τέτοιες ασυνείδητες καθηγήτριες, εγω προσωπικά που ειπα ακριβώς ότι συζήτησα με ανθρώπους της HAU πέρασαν στο ντούκου, και ο καθένας άκουγε αυτά που τον συμφεραν..διαβάζω πράγματα εξωπραγματικά.. μόνο τον βρεττανικο συμβούλιο μας έχει δώσει ημερομηνια και προχτες και την ώρα..
δηλαδη τι ωρα βγαινουν του CPE ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilisgeo

Νεοφερμένος

Ο vassilisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
που θα βγουν τα αποτελεσματα??:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
απλά νιώθω ότι το θέμα είχε καταντήσει λίγο αηδία..
και τσαντίστηκα πάααααααααααρα πολύ όταν είπε ψέμματα ότι είχαν βγει τα αποτελέσματα κ δεν ζήτησε ένα συγγνωμη(έστω και αν έφταιγε η καθηγήτρια του..που δεν νομίζω..γιατί όλη η ιστορία εμένα δεν μου φάνηκε τόσο πειστική) απ' τα παιδιά που αγχώθηκαν και απογοητέυτηκαν..
και άπο σας τους καθηγητές που δεν μπορούσατε να μπείτε...
το θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top