Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
αχ μακαρι να βγουν και φετος με 3 μερες διαφορα! δηλαδη 27 ecce και 30 ecpe!!! εξαλλου και για πεμπτη ειπαν οτι ειναι πιθανη...!!!:D
Ναι, το βλέπω αρκετά πιθανό!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Λοιπόν για να μην λυποθημήσετε όταν δείτε τα αποτελέσματα κάντε τους εξής κανόνες:
1.Μην δείτε μόνοισας τα αποτελέσματα βάλτε κάποιον άλλον να τα δει και ύστερα να σας τα πει
2.Αν δεν γίνεται να τα βάλει κάποιο άλλο άτομο τα αποτελέσματα και τα βάλετε μόνοι σας πιο πρίν πάρτε ενα λεξοτανιλ να κάθεστε και να έχετε διπλα σας ένα ποτήρι νερό
3.Καλό κουράγιο....Τι να πω και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aντε καλό κουράγιο...:D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λοιπόν για να μην λυποθημήσετε όταν δείτε τα αποτελέσματα κάντε τους εξής κανόνες:
1.Μην δείτε μόνοισας τα αποτελέσματα βάλτε κάποιον άλλον να τα δει και ύστερα να σας τα πει
2.Αν δεν γίνεται να τα βάλει κάποιο άλλο άτομο τα αποτελέσματα και τα βάλετε μόνοι σας πιο πρίν πάρτε ενα λεξοτανιλ να κάθεστε και να έχετε διπλα σας ένα ποτήρι νερό
3.Καλό κουράγιο....Τι να πω και εγώ
Χαχα! Θα τα εφαρμόσω!
Τι να πω κι εγώ που έχω να κοιτάξω και τα δικά μου και μιας φίλης μου; Και θα πρέπει μετά να την πάρω τηλέφωνο και να της πω αν πέρασε; Και αν έχει περάσει εκείνη και όχι εγώ; Ή το αντίστροφο; Τι θα κάνω; Δεν θα μπορώ να φερθώ ανάλογα!:P
Υπομονή και καλό κουράγιο!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
thnx σας αποχαιρετω και εγω...δεν θα μπω αυριο....δεν εχει σημασια......δευτέρα μεσάνυχτα να δω τι έχετε γραψει,.....και την δευτέρα απο τις 8 εδω στο i-school για να δω τα αποτελέσματα στις 8:30 μαζι με εσάς καλο βράδυ και καλα αποτελέσματα..καντε και σεις το ίδιο;) και τα λεμε την δευτέρα...ξεκούραση και χαλάρωση αυριο....bb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια εγω νομιζω οτι οι περισσοτεροι απο εδω θα περασουμε!!και εαν δεν περασουμε!!τι να κανουμε??θα ξαναδωσουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αντε καια υριο θα μετρατε αντιστροφα τις ωρες για τα αποτελεσματα! εγω πιστευω οτι το 90% αυτων που εδωσαν θα εχει περασει απο δω....ολα τα ischoolοπαιδα ειναι ξεφτερια!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
σωστος....εγω δεν θα εχω περάσει...αλλα ποτε δεν ξέρεις....εγω θελω να εχω pass..αλλα μαλλον θα εχω fail....και fail να εχω..θα ξαναδώσω...θα στεναχωρηθω παρα πολυ...αλλα δεν βαριέσαι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παδια την δευτερα εδω απο τις 8 να τα δουμε μαζι τα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παδια την δευτερα εδω απο τις 8 να τα δουμε μαζι τα αποτελεσματα!
Αμέ! Θα μπω κι εγώ (αν ακούσω το ξυπνητήρι:P), κι ας μην έδωσα ECCE! Για συμπαράσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459918:
Αμέ! Θα μπω κι εγώ (αν ακούσω το ξυπνητήρι:P), κι ας μην έδωσα ECCE! Για συμπαράσταση!
μπραβο!ετσι ολοι ενωμενοι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αχ ναι! και γω! αν και ειμαι ecpeοπαιδο!:P θελω να δω χαρες επιτελους και οχι ''ποτε και ποτε θα βγουν!'':D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
αχ ναι! και γω! αν και ειμαι ecpeοπαιδο!:P θελω να δω χαρες επιτελους και οχι ''ποτε και ποτε θα βγουν!'':D
παντως εγω μαλλον δεν εχω περασει!!περιμενω το fce εκει τα πηγα καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παντως εγω μαλλον δεν εχω περασει!!περιμενω το fce εκει τα πηγα καλα!!
τι φοβασαι? listening? ελα καλε συμψυφιζονται κιολας! ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΕΡΑΣΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παντως εγω μαλλον δεν εχω περασει!!περιμενω το fce εκει τα πηγα καλα!!
Εάν πιστεύεις ότι έχεις πάρει το FCE, τότε σχεδόν σίγουρα θα έχεις πάρει και το ECCE! Υποτείθεται πως είναι πιο εύκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459927:
Εάν πιστεύεις ότι έχεις πάρει το FCE, τότε σχεδόν σίγουρα θα έχεις πάρει και το ECCE! Υποτείθεται πως είναι πιο εύκολο!
εμενα μου φανηκε πιο δυσκολο το μισιγκαν!!
-----------------------------------------
τι φοβασαι? listening? ελα καλε συμψυφιζονται κιολας! ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΕΡΑΣΕΣ!
listening και GVR!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εμενα μου φανηκε πιο δυσκολο το μισιγκαν!!
Εντάξει, υπάρχουν και άνθρωποι που το θεωρούν πιο δύσκολο... Κι εγώ πέρυσι, στο Advanced δεν έδωσα κανένα, αλλά κάναμε Cambridge, όπως και στο Lower, και όταν τύχαινε καμιά φορά να κάνουμε ακουστικό Michigan, έλεγα ότι το Cambridge είναι πολύ πιο εύκολο... Φέτος που έκανα αποκλειστικά Michigan, το συνήθισα και τα πήγαινα μια χαρά στα ακουστικά... Μου φαίνονταν εύκολα τελικά (εκτός από αυτά την ημέρα που δίναμε!:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459934:
Εντάξει, υπάρχουν και άνθρωποι που το θεωρούν πιο δύσκολο... Κι εγώ πέρυσι, στο Advanced δεν έδωσα κανένα, αλλά κάναμε Cambridge, όπως και στο Lower, και όταν τύχαινε καμιά φορά να κάνουμε ακουστικό Michigan, έλεγα ότι το Cambridge είναι πολύ πιο εύκολο... Φέτος που έκανα αποκλειστικά Michigan, το συνήθισα και τα πήγαινα μια χαρά στα ακουστικά... Μου φαίνονταν εύκολα τελικά (εκτός από αυτά την ημέρα που δίναμε!:P).
και εγω αυτο επαθα πηγα εκει και κολλησα!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
και εγω αυτο επαθα πηγα εκει και κολλησα!!!:mad:
Ρε παιδια οντως! ελεος δηλαδη! στο φροντηστηριο χτυπουσα απανοτα 43 και 44 και σαυτο στις εξετασεις παρακαλω ναχω πιασει ενα 26/50--->Βorderfail (στα αλλα 3 περασα σιγουρα) οποτε και να περασω! Ημαρτον!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top