Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
8:30 το πρωιι????ετσι????γιατι μ ειπαν 9 και δν καταλαβα πρςι βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια αντε καλη επιτυχια σε ολους μας!! δεν πιστευω να μας δουλευουν παλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια λενε το πρωι αλλα αφου μιλησα με την κυρια Αλεξιου στην HAU μου ειπε πως τα αποτελεσματα ειναι ηδη ετοιμα απλα γινεται ενα επιβεβλημενος έλεγχος.
Τα αποτελεσματα απο ξημερωματα Δευτερας θα ειναι μαλλον στην βάση.
Αυτοι πρεπει να τα εχουν ανεβασει απλα εχουν βαλει ενα έιδος φραχτη για να μην μπορεις να τα δεις πριν την ωρα τους!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Λοιπον πήρα τηλεφωνο σημερα HAU και μου πανε οτι 31/07-3/08 θα τα βγαλουν!
Αν δεν το εχετε καταλαβει εχουν παει και οι μαθητες του ECPE στο Finished!:)
-----------------------------------------


Nαι Δευτερα μετα τις 8.30!:D:no1:

Καλα αποτελέσματα!!!;)
τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:και ποτε εκτιμας εσυ τεο να βγουν του ecpe? δεδομενου του οτι πηγαν finished? μεσα στη βδομαδα στανταρ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris13

Νεοφερμένος

Ο Sotiris13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπον πήρα τηλεφωνο σημερα HAU και μου πανε οτι 31/07-3/08 θα τα βγαλουν!
Αν δεν το εχετε καταλαβει εχουν παει και οι μαθητες του ECPE στο Finished!:)
-----------------------------------------


Nαι Δευτερα μετα τις 8.30!:D:no1:

Καλα αποτελέσματα!!!;)
I hope so!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα!
Πιστευω γυρω στις 31/07 με 04/08 και δεν εχω πεσει και πολυ εξω στις προβλεψεις μου.

Ειπα 24/07-28/07 για το ECCE και να βγαινει την Δευτέρα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
για ecce μιλαμε παντα η και για ecpe ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια λενε το πρωι αλλα αφου μιλησα με την κυρια Αλεξιου στην HAU μου ειπε πως τα αποτελεσματα ειναι ηδη ετοιμα απλα γινεται ενα επιβεβλημενος έλεγχος.
Τα αποτελεσματα απο ξημερωματα Δευτερας θα ειναι μαλλον στην βάση.
Αυτοι πρεπει να τα εχουν ανεβασει απλα εχουν βαλει ενα έιδος φραχτη για να μην μπορεις να τα δεις πριν την ωρα τους!:no1:
μπραβο ρε Τεο!!!μπηκες και κατευθειαν μας ειπες τα νεα και μας εφυγε το αγχος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για ECPE!
Αφου ECCE βγαινει την Δευτέρα πρωί-πρωί!:no1:
-----------------------------------------
μπραβο ρε Τεο!!!μπηκες και κατευθειαν μας ειπες τα νεα και μας εφυγε το αγχος!!

Τhx για το μπραβο σου!
Πειτε οτι αλλο θελετε γιατι σε 10' την κανω...:D
Διακοπες ειμαι αλλα δεν σας ξεχνάω...
Εμενα παλι με ξεχασατε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
για ecce μιλαμε παντα η και για ecpe ?
Και για τα 2. Το ECCE θα βγει την Δευτέρα και το ECPE ή την Παρασκευή που μας έρχεται ή την επόμενη Δευτέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τουλαχιστον να βγουν παρασκευη του ecpe!!!!!!!!!!!:( oχι δα και αυγουστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459877:
Και για τα 2. Το ECCE θα βγει την Δευτέρα και το ECPE ή την Παρασκευή που μας έρχεται ή την επόμενη Δευτέρα!

Aκριβως έτσι!:D
Πολυ πιθανών να βγει Παρασκευή!:no1:

Περσι 22/07 ECPE 25/07 ECCE

Φετος 27/07 ECCE 31/07(???) ECPE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τουλαχιστον να βγουν παρασκευη του ecpe!!!!!!!!!!!:( oχι δα και αυγουστο!
Ναι... Αν και νομίζω ότι την επόμενη εβδομάδα θα βγουν, Παρασκεύη δηλαδή... Πέρυσι βγήκαν με 3 μέρες διαφορά, φέτος γιατί να βγουν 1 εβδομάδα μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459881:
Ναι... Αν και νομίζω ότι την επόμενη εβδομάδα θα βγουν, Παρασκεύη δηλαδή... Πέρυσι βγήκαν με 2 μέρες διαφορά, φέτος γιατί να βγουν 1 εβδομάδα μετά;

Ακριβως έτσι!:D
Αρα υπομονη 5 μερές ακομη για το ECPE και 2 μερες για το ECCE?!:iagree::D:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
δηλαδη μεθαυριο θα ξερουμε τι εχουμε κανει πρωι-πρωι???αχ παναγια μου....φοβαμαι....εχω αγχος πολυ πολυ πολυ!!!!!:jumpy::'(:'(:'(:'(:'(:'(:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:;);););):thanks::thanks::thanks::nono::nono::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι ολα θα εχουν τελειωσει μεθαύριο πουρνο πουρνο!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


Σας αφηνω τωρα!!!
Γυρναω αυριο βράδι...:)
Τα λεμε τότε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
αχ μακαρι να βγουν και φετος με 3 μερες διαφορα! δηλαδη 27 ecce και 30 ecpe!!! εξαλλου και για πεμπτη ειπαν οτι ειναι πιθανη...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια μπαρει να σας ακουγεται παραξενο αλλα δεν εχω αγχος!μαλλον γιατι νομιζω οτι κοπηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ναι ολα θα εχουν τελειωσει μεθαύριο πουρνο πουρνο!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


Σας αφηνω τωρα!!!
Γυρναω αυριο βράδι...:)
Τα λεμε τότε!!!
Γεια και σε ευχαριστούμε πάααααρα πολύ!!!!!!!!! :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
:bye::bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oποτε και να βγουν ο καιρός πλησιάζει!!!:D

Καλα αποτελεσματα σε όλους...:no1:
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};459892:
Γεια και σε ευχαριστούμε πάααααρα πολύ!!!!!!!!! :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
:bye::bye::bye::bye::bye:

Παρακαλώ...;)

Καλα αποτελεσματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top