Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Τηλεφωνησε κανεις στη Hau???:P
μολις μαθετε ποσταρετε:P!


εγω και μου ειπε μια κυρια για το ecce τη δευτερα μετα τις 9 και για το ecpe την πρωτη βδομαδα του αυγουστου(αν αυτα που μου ειπε ειναι αληθεια δεν ξερω να το τηλ. παντως 2103680000)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω και μου ειπε μια κυρια για το ecce τη δευτερα μετα τις 9 και για το ecpe την πρωτη βδομαδα του αυγουστου(αν αυτα που μου ειπε ειναι αληθεια δεν ξερω να το τηλ. παντως 2103680000)
σημερα πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
εχω αγχος...θα παρω και εγώ μετα τηλ παρτε και εσεις,,,,,,γρηγορα...μακαρι δευτέρα μετά τις 9 να είναι αληθεια!
-----------------------------------------
ρεεεε στειλτε τιποτα....οτι να ναι!
-----------------------------------------
θα λεει final: PASS ή final: FAIL
-----------------------------------------

πως και εισαι τοσο σιγουρη?εχεις καμια εξτρα πληροφορηση?

ελα μου ντε αν ειναι πες την!
-----------------------------------------
Τα αποτελέσματα του ecpe θα βγουν την Πεμπτη 31/7 μετα τις 9 το πρωι και για εμάς του ecce την Δευτέρα 27/7 μετα τις 9 το πρωι!Κ-α-λ-η ε-π-ι-τ-υ-χ-ί-α!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τεο καλως ηρθες!!!
παιδια ειναι σιγουρο οτι το ecce θα βγει δευτερα 27.07......παντα οταν απτη hau δωσουν μια ημερομηνια και μαλιστα και ωρα ( μετα τις 9) παντα ισχυει....οποτε προετοιμαστειτε αυριο ψυχολογικα για επιτυχια ή (μη κακο) αποτυχια...!!! Για το ecpe τι λετε ρε παιδια...??? τελη της επομενης εβδομαδας δεν παιζει??? δηλαδη κατα τις 30...31 του μηνος..???:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα του ecpe θα βγουν την Πεμπτη 31/7 μετα τις 9 το πρωι και για εμάς του ecce την Δευτέρα 27/7 μετα τις 9 το πρωι!Κ-α-λ-η ε-π-ι-τ-υ-χ-ί-α!
Αλήθεια; Πήρες τηλέφωνο και στο είπαν ότι 31 θα βγουν του ECPE; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Επιτέλους! :thanks: για την πληροφόρηση! Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
τεο καλως ηρθες!!!
παιδια ειναι σιγουρο οτι το ecce θα βγει δευτερα 27.07......παντα οταν απτη hau δωσουν μια ημερομηνια και μαλιστα και ωρα ( μετα τις 9) παντα ισχυει....οποτε προετοιμαστειτε αυριο ψυχολογικα για επιτυχια ή (μη κακο) αποτυχια...!!! Για το ecpe τι λετε ρε παιδια...??? τελη της επομενης εβδομαδας δεν παιζει??? δηλαδη κατα τις 30...31 του μηνος..???:(
[/quotε
αν βγουν αυριο του ecce τοτε του ecpe κατα τη γνωμη μου θα βγουν 3 αυγουστου
-----------------------------------------
xrispis ειναι σιγουρο αυτο που λες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
99,9 της εκατο για ecce για ecpe μου τα μάσαγαν μου ελεγαν πέμπτη ,παρακσευη αλλα μπορεί και δευτέρα γιαυτο και εγω κρατησα τρην πεμπτη@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
xrispis δεν μας ειπες ειναι σιγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
εχω αγχος...θα παρω και εγώ μετα τηλ παρτε και εσεις,,,,,,γρηγορα...μακαρι δευτέρα μετά τις 9 να είναι αληθεια!
-----------------------------------------
ρεεεε στειλτε τιποτα....οτι να ναι!
-----------------------------------------


ελα μου ντε αν ειναι πες την!
-----------------------------------------
Τα αποτελέσματα του ecpe θα βγουν την Πεμπτη 31/7 μετα τις 9 το πρωι και για εμάς του ecce την Δευτέρα 27/7 μετα τις 9 το πρωι!Κ-α-λ-η ε-π-ι-τ-υ-χ-ί-α!
αφου πεμπτη ειναι 30! μηπως ενοεις 31 παρασκευη? ή πεμπτη 30 ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
τωρα ειδα την απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
99,9 της εκατο για ecce για ecpe μου τα μάσαγαν μου ελεγαν πέμπτη ,παρακσευη αλλα μπορεί και δευτέρα γιαυτο και εγω κρατησα τρην πεμπτη@
ααα οκ.....τεο τι πιστευεις πιο πιθανο ειναι πεμπτη παρασκευη ή να το τραβηξουν για αυγουστο πια?!
-----------------------------------------
αχ αχ αχ! γιατι οποτε ακουω οτι θα βγουν τη πεμπτη πχ αντι να χαρω αγχονομαι και σκεφτομαι συνεχεια οτι θα μαθω οτι εμειναααααα! κανονικα δε θα πρεπε να ανακουφιστω που σιγα σιγα γινονται ολο και πιο κατατοπιστικοι στη hau?? και οσο σκεφτομαι οτι καποια παιδια την τριτη μπορει να λενε μακαρι να μην εβγαιναν ποτε τα αποτελεσματα...(λογω αποτυχιας..) τρελενομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
99,9 της εκατο για ecce για ecpe μου τα μάσαγαν μου ελεγαν πέμπτη ,παρακσευη αλλα μπορεί και δευτέρα γιαυτο και εγω κρατησα τρην πεμπτη@
A, είπα κι εγώ... Έπρεπε να το πεις από την αρχή ότι σ'τα μάσαγαν και όχι να διαλέξεις μία από τις μέρες που σου είπαν και να μας την ανακοινώσεις. Πάντως το καλό είναι ότι κατέληξαν για το ECCE και ότι έχουν περιοριστεί σε 3 μέρες για το ECPE!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τεσπα...εγω ειμαι σιγουρος για το ecce τωρα οτι θα βγουν δευτερα και για ecpe που με ενδιαφερει κιολας σιγουρα μεσα στη βδομαδα! μπορει και τεταρτη! το αργοτερο παντως παρασκευη θα εχουν βγει........δεν νομιζω να το τραβηξουν τοσο πολυ πια! αλλωστε τοτε που σας εβγαζε του ecce ''your results have not been published yet'' εβγαζε και σε μενα (του ecpe) το ιδιο καποιες φορες...που σημαινει οτι τα ανεβαζουν στανταρ στον ορφεα πλεον......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τεσπα...εγω ειμαι σιγουρος για το ecce τωρα οτι θα βγουν δευτερα και για ecpe που με ενδιαφερει κιολας σιγουρα μεσα στη βδομαδα! μπορει και τεταρτη! το αργοτερο παντως παρασκευη θα εχουν βγει........δεν νομιζω να το τραβηξουν τοσο πολυ πια! αλλωστε τοτε που σας εβγαζε του ecce ''your results have not been published yet'' εβγαζε και σε μενα (του ecpe) το ιδιο καποιες φορες...που σημαινει οτι τα ανεβαζουν στανταρ στον ορφεα πλεον......
Ας το ελπίσουμε! Μήπως θυμάσαι σε πόσα άτομα του ECPE έβγαζε τότε Your results have not been published yet, αντί για Student not found; Εμένα μου έβγαλε μόνο το δεύτερο, και με τον δικό μου κωδικό και με μιας φίλης μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια ΤΕΟ is here για 20 λεπτα περιπου!
Ρωτηστε οτι θελετε γρηγορα γιατι ειμαι σε ΝΕΤ καφέ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris13

Νεοφερμένος

Ο Sotiris13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τελικά τη Δευτέρα βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδια ΤΕΟ is here για 20 λεπτα περιπου!
Ρωτηστε οτι θελετε γρηγορα γιατι ειμαι σε ΝΕΤ καφέ!:)
Εσύ τι νομίζεις να θέλουμε να ρωτήσουμε; Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα ECPE! Έχεις καμιά πιο σίγουρη απάντηση;
-----------------------------------------
Ρε παιδιά, τελικά τη Δευτέρα βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE???
Απ' ότι λένε όλοι, ναι, τη Δευτέρα, μετά τις 9 το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Παιδιά σε λιγότερο από 2 μέρες θα ξέρετε αν περάσατε η αν κοπήκατε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον πήρα τηλεφωνο σημερα HAU και μου πανε οτι 31/07-3/08 θα τα βγαλουν!
Αν δεν το εχετε καταλαβει εχουν παει και οι μαθητες του ECPE στο Finished!:)
-----------------------------------------
Ρε παιδιά, τελικά τη Δευτέρα βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE???

Nαι Δευτερα μετα τις 8.30!:D:no1:

Καλα αποτελέσματα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Λοιπον πήρα τηλεφωνο σημερα HAU και μου πανε οτι 31/07-3/08 θα τα βγαλουν!
Αν δεν το εχετε καταλαβει εχουν παει και οι μαθητες του ECPE στο Finished!:)


Ναι;;;; Ωχ... Με πιάνει το άγχος μου!!!!
Αφού έχουν πάει στο Finished, άρα θα βγουν πολύ σύντομα... (Πιστεύω την Παρασκευή...) :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
Ευχαριστούμε!!!!!:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top