Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
τ 2103680020 κ τ 2103680000 μ ειπαν τελος της επομενης βδομαδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω σας λεω οτι ολοι λενε μαλικιες σορρυ κιολας. στην αθηνα μου ειπαν 2 τη μεθεπομενη βδομαδα και ενας τελη επομενης και στη θεσσαλονικη μεσα αυγουστου. καλα με δουλευουν??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
εχεις δικιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εγω σας λεω οτι ολοι λενε μαλικιες σορρυ κιολας. στην αθηνα μου ειπαν 2 τη μεθεπομενη βδομαδα και ενας τελη επομενης και στη θεσσαλονικη μεσα αυγουστου. καλα με δουλευουν??????
Δεν νομίζω να σε δουλέυουν, απλά δεν ξέρουν ούτε αυτοί πότε θα είναι έτοιμα όλα για να δημοσιεύσουν τα αποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μολις πηρα τηλ στο τμημα αθηνας κ μου ειπε ενας κυριουλης μεσα στην επομενη βδομαδα και τα δυο! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
μολις πηρα τηλ στο τμημα αθηνας κ μου ειπε ενας κυριουλης μεσα στην επομενη βδομαδα και τα δυο! :mad:
εγω βλεπω να βγαινουν μαζι με του fce
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
μολις βγουν ανοιγουμε καινουργιο τπικ γιατι αυτο εφτασε 443 σελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι θα βγουν δευτερα-τριτη ecce και πεμπτη-παρασκευη ecpe..........μπορει και τεταρτη! δηλαδη 29.07.......ΥΠΟΜΟΝΗ! ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!
-----------------------------------------
Σε 4 μερουλες πιστευω τα παιδια του ecpe θα εχουμε results..!!! και τα παιδια του ecce σε 2 μερουλες!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι θα βγουν δευτερα-τριτη ecce και πεμπτη-παρασκευη ecpe..........μπορει και τεταρτη! δηλαδη 29.07.......ΥΠΟΜΟΝΗ! ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ![/quot
εσυ εχεις κολλησει με τις 29!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
κατι μου λεει οτι θα βγουν δευτερα-τριτη ecce και πεμπτη-παρασκευη ecpe..........μπορει και τεταρτη! δηλαδη 29.07.......ΥΠΟΜΟΝΗ! ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!
-----------------------------------------
Σε 4 μερουλες πιστευω τα παιδια του ecpe θα εχουμε results..!!! και τα παιδια του ecce σε 2 μερουλες!:no1:
μακαρι, γιατι δεν παει αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
το ξερω οτι δεν το κανουν επιτηδες αλλα ειναι τοσο ηλιθιοι που ουτε καν συνεννοούνται να λενε τα ιδια. λες και ειμαστε χαζα. παντως δε πιστεύω τιποτα απ αυτα που εχω ακουσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
το ξερω οτι δεν το κανουν επιτηδες αλλα ειναι τοσο ηλιθιοι που ουτε καν συνεννοούνται να λενε τα ιδια. λες και ειμαστε χαζα. παντως δε πιστεύω τιποτα απ αυτα που εχω ακουσει.
και τι πιστευεις ποτε θα βγουν?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
:bye:Ειλικρινά θα ήθελα να μάθω αν πιστεύετε ότι θα βγει κάτι με το να παίρνουμε όλη την ώρα τηλέφωνο στην Ένωση. Θα τουσ πιέσουμε? Εδώ και 150 σελίδεσ όλοι λέμε πώσ μα απάντησαν και τί μασ είπαν όταν τουσ τηλεφωνήσαμε. Δηλαδή έλεος! Αν εσάς σας έπαιρναν τηλ. 1500 άΤομα την ημέρα θα μπορούσατε να δουλέψετε? Και στο κάτω κάτω τη δουλειά τους κάνουν οι άνθρωποι. Ότι ξέρουν μας λένε. Θα ήταν σίγουρα καλύτερο για εκείνους να μας έδιναν τα αποτελέσματα νωρίτερα και να έβρισκαν την ησυχία τους, παρά να απαντούσαν σε χιλιάδες τηλεφωνήματα καθημερινά για τον ίδιο λόγο. Παιδιά, έχω και εγώ ειλικρινά το ίδιο άγχος, αλλά καλό θα ήταν να σκεφτόμαστε και λίγο και αυτούς τους ανθρώπους. Όντως έχουν αργήσει πολύ τα αποτελέσματα αλλά με το να μιζεριάζουμε και να μιλάμε συνέχεια για το ίδιο πράγμα είναι ανούσιο. Ας ανοίξουμε ένα καινούργιο θέμα για βιβλία, καλοκαιρινούς προορισμούς ή κάτι άλλο, και ας πετάει κάποιος που και που κανένα νέο!!!! (:-))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια, παιζει ν βγουν κυριακη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιδια, παιζει ν βγουν κυριακη?
Μπα... Από την άλλη εβδομάδα λένε όλοι στην ΕΑΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
τα φροντιστηρια και οι καθηγητες ξερουν τα αποτελεσματα του ecce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τα φροντιστηρια και οι καθηγητες ξερουν τα αποτελεσματα του ecce?
Όχι... Μόλις βγουν τα αποτελέσματα για τους καθηγητές, μην ανησυχείς, θα μπει ο κ CON και η κα Black Adder και θα μας πουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};457129:
Όχι... Μόλις βγουν τα αποτελέσματα για τους καθηγητές, μην ανησυχείς, θα μπει ο κ CON και η κα Black Adder και θα μας πουν!


Μετά απο μια μερα θα τα εχουμε και οι μαθητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μετά απο μια μερα θα τα εχουμε και οι μαθητές
Σίγουρα μετά από μία μόνο μέρα; Ωραία! Αλλά αφού οι περισσότεροι θα ενημερωθούμε από το φροντιστήριό μας/καθηγητή μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top