Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
αφου θα σταματισουν κι ολας για σαββατοκυριακο....λιγη υπομονη ακομη.....(κατα πεμπτη το κοβω να τα βλεπουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια εγω νομίζω οτι απ την ελληνοαμερικανικη μας λενε οτι θελουν. πριν απο ενα λεπτο πηρα σε δυο διαφορετικα νουμερα (2103680000 και 2103680020 τα λεω για να μπορειτε να παιρνετε και σεις αν θελετε χωρις να τρεχετε στην ιστοσελιδα της hau) και ρωτησα για το ECPE και στο πρωτο μου ειπαν τελη ιουλιου δηλ. την αλλη βδομαδα ενω στο δευτερο αρχες αυγούστου. ελεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
καλημερα παιδια....μολις τωρα μπηκα και δε εχω διαβασει ολες τις σελιδες...να σας πω τελικα τα αποτελεσματα μπορουν να τα δουν μονο οι φροντιστηριουχοι ή ουτε αυτοι??
του ecce εννοω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λογικα οπου να ναι θα στειλουν χαρτι στους καθηγητες;)!!!
Τωρα ανεβαζουν και edexcel παντως...Ολα μαζι!

που μπορούμε να δουμε μονοι μας τα edexcel?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
που μπορούμε να δουμε μονοι μας τα edexcel?
Δεν εχω ιδεα!:D!!!Λογικα καπου στο palso.gr...
---Τα λεμε μετα!---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ το είπα...ούτε σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinAd

Νεοφερμένος

Η matinAd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
κυριε con μας απογοητευσατε


συγγνώμη κιόλας.. αλλα προτιμάς να σου πεί ο καθηγητής.."περιμέντε,όπου να ναι θα βγουν...σε 5 λεπτά...μετά σε 10...κτλπ κτλπ" μέχρι να φτάσει η άλλη εβδομάδα για να μην απογοητευτείς εσύ ή ο καθένας..

εε οκ..αυτή είναι η αλήθεια ρε παιδιά..τι να κάνουμε τώρα..
από δευτέρα θα αναρτηθούν κάποια στιγμή..
και του κειμπριτζ που γράψανε πιο νωρίς τα παιδιά...στισ 31 θα βγουν...
χαλαρώστε σας παρακαλώ πάρα πολύ όλοι...στις τελευταίες 200 σελίδες συζητάμε για το ότι θα βγουν στα επόμενα 5 λεπτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια απαντηστε σε αυτο που σας ρωτησα...δλδ εαν παρω τηλ την διευθυντρια του φροντ θα μου πει εαν περασα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδια απαντηστε σε αυτο που σας ρωτησα...δλδ εαν παρω τηλ την διευθυντρια του φροντ θα μου πει εαν περασα?

οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια απαντηστε σε αυτο που σας ρωτησα...δλδ εαν παρω τηλ την διευθυντρια του φροντ θα μου πει εαν περασα?

εγω θα σου ελεγα να παρεις ποτε δεν ξερεις. αλλα ακομα κι αν σου πει οτι δεν ξερει τα αποτελεσματα μπορει να σου πει ποτε θα βγουν (ε δε θα χει καμια πηγη στην ελληνοαμερικανική μπορει και να ξερει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy_twilight

Νεοφερμένος

Η sandy_twilight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Παρακολουθώ το θέμα τις τελευταιες μερες κ επειδη εδωσα κ εγω το ecpe το μαη κ αγωνιω για τα αποτελεσματα ειπα ν συμμετεχω..!
απ οτι καταλαβα δν εχουμε καταληξει σε καποια συγκεκριμενη ημερομηνια κ αυτοι στη hau λενε ο,τι θελουν:mad:
εγω εστειλα προχθες το βραδυ email κ ακομα περιμενω ν μ απαντησουν..εχει συμβει κ σε σας το ιδιο ? (το εστειλα στ ελληνικα btw)
πφφφ..παντως δν αντεχω αλλο ν περιμενω...εχει καταντησει κουραστικο..απορω γτ αργουν τοσο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εμενα στ φροντηστηριο μου..μου ειπαν..αρχες αυγουστου..~~~!!!~~~
:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moonbeam

Νεοφερμένος

Η Moonbeam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια γειααα σημερα γραφτηκα..
εδωσα και γω ecpe (για δευτερη φορα) και εχω ψωφησει απο αγωνια..!!!
παντως δεν νομιζω για αρχες αυγουστου γιατι περσυ θυμαμαι ειχαν βγει καπου στις 27.. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Παιδια γειααα σημερα γραφτηκα..
εδωσα και γω ecpe (για δευτερη φορα) και εχω ψωφησει απο αγωνια..!!!
παντως δεν νομιζω για αρχες αυγουστου γιατι περσυ θυμαμαι ειχαν βγει καπου στις 27.. =/
καλως ορισες! 22 ειχαν βγει περσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τελικά πότε θα βγουν; Μείνετα λίγο ον τόπικ και μην λέτε ότι σας έρχεται. Αν κάποιος έχει πληροφορίες διασταυρωμένες ας το πει, αλλιώς ας μην μιλήσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pkgate13

Νεοφερμένος

Ο pkgate13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τελικά πότε θα βγουν; Μείνετα λίγο ον τόπικ και μην λέτε ότι σας έρχεται. Αν κάποιος έχει πληροφορίες διασταυρωμένες ας το πει, αλλιώς ας μην μιλήσει καθόλου.

αφου θες κατι διαστσυρωμενο ακου. τηλεφωνησα στη hau τρεις φορες σε τρια διαφορετικα νουμερα για να δω αμ θα μου πουν το ιδιο. οι 2 μου ειπαν αρχες αυγουστου δηλ. τη μεθεπομενη βδομαδα και ο ενας τελη ιουλιου δηλ. την επομενη. τωρα αληθεια η ψεματα δεν ξερω αυτα μου ειπαν παντως.
τηλ. hau:2103680000
2103680020
2103680024
2103680025
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδιά, εντάξει, βλέπετε ότι ακόμα δεν είναι σίγουροι πότε θα τα βγάλουν. Έχουν καταλήξει στις επόμενες 2 εβδομάδες, και μάλλον την επόμενη θα βγουν του ECCE και την μεθεπόμενη του ECPE. Τα έχουμε πει άπειρες φορές και έχουμε πάρει τηλέφωνα άλλες τόσες.
Και μην ψάχνετε πότε βγήκαν πέρυσι για να καταλάβετε πότε θα βγουν φέτος, γιατί οι ημερομηνίες γραπτών και προφορικών ήταν διαφορετικές, πιο μετά, οπότε δεν βγαίνει τίποτα.
Τώρα ας περιμένουμε κάτι νεότερο που θα έχουν οι καθηγητές, που έχουν την ευχαρίστηση να μας ενημερώνουν, και ίσως και από κάποιο νέο που θα έχει κάποιος από εμάς, που δώσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top