Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
gime υπαρχει περιπτωση για σημερα???


μπαα...τζαμπα ανγχωθηκαμε γμτ..!!!!αφου ειπαν απ τν αλλη βδομαδα καταλαβα....:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια τζαμπα αγχωθηκαμε!!1:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πηρα και εγω τηλ...μονο ecce μου είπαν το ecpe θα βγει πιο μετα με διαφορα 3-5 ημερών......τουσ ρωτησα αν υπαρχει περιπτωση για σημερα και μου είπαν υπάρχει και αυτη η περίπτωση αλλα το πιο πιθανο ειναι την αλλη βδομαδα....
τοτε να μην απελπιζονται τα παιδια του ecce! εγω ειμαι σιγουρος οτι σημερα θα βγουν τoυ ecce....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ρώτησα για σήμερα ή το σαββατοκύριακο αλλά δεν ήξερε να μου πει. Μου είπε ότι όταν κάτι είναι οριστικό θα μου στείλουν e-mail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τα αποτελεσματα του ecce βγηκαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
τοτε να μην απελπιζονται τα παιδια του ecce! εγω ειμαι σιγουρος οτι σημερα θα βγουν τoυ ecce....
και εγω αυτο πιστευω
-----------------------------------------
ρώτησα για σήμερα ή το σαββατοκύριακο αλλά δεν ήξερε να μου πει. Μου είπε ότι όταν κάτι είναι οριστικό θα μου στείλουν e-mail.
δηλαδη υπαρχουν ελπιδες για σημερα???:jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
τα αποτελεσματα του ecce βγηκαν;
οχι δυστυχως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.

EVA11

Νεοφερμένος

Η EVA11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρώτησα για σήμερα ή το σαββατοκύριακο αλλά δεν ήξερε να μου πει. Μου είπε ότι όταν κάτι είναι οριστικό θα μου στείλουν e-mail.
αυτα οσον αφορα το ECPE ή ECCE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
κυριε con εσεις τι πιστευετε θα βγουν σημερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πηρα τηλεφωνο.Αρχικα ρωτησα για το ecpe και μου ειπαν σιγουρα οχι σημερα,μπορει την αλλη εβδομαδα.Ρωτησα και για εσας το ecce και μου ειπαν και αυτό την αλλην εβδομαδα(απο την αρχη της εβδομαδας οπως δευτερα,τριτη) και ρωτησα αν υπάρχει περιπτωση να βγουν σημερα,το ecce ή το ΣΚ.Μου ειπαν οτι δεν ξερουν,αλλά είναι δυσκολο να βγουν σημερα,και συνηθως μου ειπαν δεν βγαινουν ΣΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
παιζει σημερα να τα βγααλουν κατα της 12.... εεε αφου κανουν και δοκιμες... αλλιως το αργοτερο την δευτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδια του ecce καλα αποτελεσματα να εχετε και υπομονη θα βγουν συντομα!Οσο για εμας τους υπολοιπους του ecpe κουραγιο!!:Pκαι μενα με εχει φαει η αγωνια αλλα δεν εχει νοημα να καθεστε και να ασχολειστε τοσες ωρες με το θεμα..το ecpe βγαινει αρχες αυγουστου οποτε χαλαρωστε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ακούστε με προσεκτικα σε αυτο που θα πω για να ξεδιαλύνει το τοπιο...Πήρε τηλέφωνο η συνεταιρος μου και της είπε η κυρία Αλεξιου (ξαναπαραθέτω το όνομα για να μην λέμε ότι θέλει ο καθένας) Αλεξιου = υπεύθυνη στο τμήμα εξετάσεων ότι τα αποτελέσματα δεν θα ανακοινωθούν σήμερα την άλλη εβδομάδα για το ecce και ότι έχει βγει και λέει ότι θέλει ο καθένας, τα αποτελέσματα θα καταχωρηθούν διεξοδικά. Να πάρει ένας γονιός τηλέφωνο και να την ζητήσει για αν τυχον με αμφιβάλλεται..
-----------------------------------------
σας εδωσα ονόματα και τι ακριβώς είπαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ακούστε με προσεκτικα σε αυτο που θα πω για να ξεδιαλύνει το τοπιο...Πήρε τηλέφωνο η συνεταιρος μου και της είπε η κυρία Αλεξιου (ξαναπαραθέτω το όνομα για να μην λέμε ότι θέλει ο καθένας) Αλεξιου = υπεύθυνη στο τμήμα εξετάσεων ότι τα αποτελέσματα δεν θα ανακοινωθούν σήμερα την άλλη εβδομάδα για το ecce και ότι έχει βγει και λέει ότι θέλει ο καθένας, τα αποτελέσματα θα καταχωρηθούν διεξοδικά. Να πάρει ένας γονιός τηλέφωνο και να την ζητήσει για αν τυχον με αμφιβάλλεται..
κυριε con μας απογοητευσατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
και γω το ίδιο τα περίμενα πως και πως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
τα αποτελέσματα θα καταχωρηθούν διεξοδικά
δηλαδη γιατι είμαι και άσχετος και δεν καταλαβαίω...εξηγήστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
τα αποτελέσματα δεν μπαινουν τσακ μπαμ στο συστημα αλλά επεξεργάζονται και τοποθετούνται σταδιακά για την αποφυγή κάποιας λάθος καταχώρησης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια το within 5 days που πηγε???οεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
τεολ20 whre are you?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanispal

Νεοφερμένος

Ο phanispal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχ, έχετε πολλή πλάκα... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top