Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ναι δεν λεω το αντιθετο...απλα ειναι η γνωμη μου



οπως που ειχες κανει ολοκληρο θεμα οτι θα βγουν σημερα..
χαχαχα θυμηθηκα...ναι τοτε ηταν που ειχα ρωτησει στο τηλεφωνο αν μπορει να βγουν αυτη την πεμπτη επειδη συνηθως βγαινουν πεμπτη και μου ειπε ισως ναι! και γω το πηρα σιγουρο τοτε επειδη ημουν απελπισμενος!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Λέγοντας έγκυρες πηγές την καθηγήτριά μου που τηλεφώνησε σε γνωστό της μέσα στη hau.Μην τα σκαλίζεται,και πέρυσι το ίδιο μπάχαλο γινόταν και δεν βγήκε τίποτα.Απλά περιμένουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dubudeli

Νεοφερμένος

Ο dubudeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
παιδια πηγα να δω τα αποτελεσματα στο γνωστο site και δεν μου εβγαλε το σπαστικο <<student not found>> αλλα <<the results have not been published yet>> τι λετε?????καλο ειναι αυτο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
παιδια πηγα να δω τα αποτελεσματα στο γνωστο site και δεν μου εβγαλε το σπαστικο <<student not found>> αλλα <<the results have not been published yet>> τι λετε?????καλο ειναι αυτο?????

σε ολουσ αυτο βγαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aman1984

Νεοφερμένος

Ο aman1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια εγκυρες πηγες, σου πα- μου πες και τα λοιπα, αφηστε τα.
μη παιζετε με τα νευρα των αλλων,και μη κανετε σαν πιτσιρικια. που ειστε δηλαδη, αλλα οκ...μη το δειχνετε.
βρειτε κατι αλλο να κανετε αλλα μη πετατε οτι σας ερθει στο μυαλο
ειδικα ενα παληκαρι που του στειλε εμαιλ ο αγγλος και within και λοιπα....ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ρε παιδια εγκυρες πηγες, σου πα- μου πες και τα λοιπα, αφηστε τα.
μη παιζετε με τα νευρα των αλλων,και μη κανετε σαν πιτσιρικια. που ειστε δηλαδη, αλλα οκ...μη το δειχνετε.
βρειτε κατι αλλο να κανετε αλλα μη πετατε οτι σας ερθει στο μυαλο
ειδικα ενα παληκαρι που του στειλε εμαιλ ο αγγλος και within και λοιπα....ελεος
Αν δεν ήταν έγκυρο αυτό που είπα δεν θα το λεγα.Και εγώ έχω το ίδιο άγχος με όλους.Από το πρωί βλέπω ότι γίνεται το ίδιο με πέρυσι,πράγμα που αυξάνει το άγχος με τισ άκυρες πληροφορίες.Είπα να γράψω για να καλυτερέψει η κατάσταση.Τώρα αν εσείς θέλετε να τα περιμένετε σήμερα,περιμένετέ τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Λέγοντας έγκυρες πηγές την καθηγήτριά μου που τηλεφώνησε σε γνωστό της μέσα στη hau.Μην τα σκαλίζεται,και πέρυσι το ίδιο μπάχαλο γινόταν και δεν βγήκε τίποτα.Απλά περιμένουμε
χμμμ...ναι...αυτη ξερεις η ''εγκυρη πηγη'' δν μου λεει και πολλα...ειναι σαν να πηρα και γω πχ εναν στη hau που τυχαινει να ειναι θειος μου! ποια η διαφορα απο ενα αλλο παιδι που πηρε παλι στη hau αλλα του μιλησε καποιος που δε γνωριζει..??γιατι να του πει ψεμματα δηλαδη? στη hau εχουμε πει χιλιαδες φορες οτι δεν ξερουν τι τους γινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
χαχαχα θυμηθηκα...ναι τοτε ηταν που ειχα ρωτησει στο τηλεφωνο αν μπορει να βγουν αυτη την πεμπτη επειδη συνηθως βγαινουν πεμπτη και μου ειπε ισως ναι! και γω το πηρα σιγουρο τοτε επειδη ημουν απελπισμενος!:lol:

ναι μας ειχες κανει να ελπιζουμε...
και δεν θα θελα να τ κανεις παλι γιατι ειχα πολυ αγχος αυτες τις μερες...απλως δεν θελω να το νιωσω παλι γιατι δεν ξερω κι εγω τι θα παθω...οποτε συγγωμη αν σε προσέβαλα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παντως το'χουμε κουρασει πολυ το θεμα...ο καθενας πεταει και μια διαφορετικη ημερομηνια...και ειδικα μερικοι ειναι και σιγουροι...λοιπον οπωσ ολα δειχνουν πρπει ν'αφησουμε προβλεψεις και ''εγκυρες πηγε'' κατα μερος...το σιγουρο ειναι οτι δεν θα μας ξεχασουν...οταν ειναι θα τα μαθουμε...να ειστε σιγουροι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γραπτα:hotel amalia
προφορικα:στη λεοντιο ανω πατησια

Αχ κρίμα γιατί και γω στην Αθήνα έδωσα..Αλλά Γλυφάδα..Και προφορικά στο φροντιστήριο μου... Παράξενο...Πως τα πήγες πιστεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
λοιπον αμα μπειτε στον ορφεα λεει οτι δεν εχουν δημοσιευτει ακομα.........υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EmOcOrE

Νεοφερμένος

Ο EmOcOrE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καληνύχτα...Για το 3ήμερο δεν νομίζω να μπω γιατί παω εκτός Αθηνών...Θ ενημερωθώ όμως...Καλά αποτελέσματα, ανυπόμονοι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ελπίζω να έχουν βγει κατα τις 9.00......!Τα λέμε το πρωί!Καληνύχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
καληνυχτα......δυστυχως κ εγω φευγω....θα δουμε....πφφ....καλα αποτελέσματα.,....(οποτε βγουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nemesis37252

Νεοφερμένος

Η nemesis37252 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καληνυχτα παιδακια...τα λεμε αυριο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πλεον εχουμε 24....αυριο θα εχουμε 25.07 !!! Ελπιζω να βγουν οσο πιο συντομα γινεται παιδες του ecpe!!! καληνυχτα!!!:bye:
-----------------------------------------
ειχαμε δεν ειχαμε παντως το πηγαμε 432 σελιδες! αυριο θα παει 500 100%!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
σιγουρα!!!!!!!αντε καληνυχτα και απο μενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
παω κ εγω! καληνυχτα σε οσους εχουν μεινει μεσα..στν {~*1rèNe*~} δλδ κ στους 6 επισκεπτες..αντε κ απο αυριο με τ καλο αποτελεσματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
καλημερα...κανενα νεοτερο εχουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
σημερα παλι λεει οτι δεν εχουν δημοσιευτει τ αποτελεσματα ακομα. πιθανον μεχρι τ τελος της αλλης βδομαδας ν γνωριζουμε τ αποτελεσματα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top