Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
μη ρωτησετε πως πηρα το θαρρος! αλλα πηρα μολις τηλ την κυρια μου κ μου πε μολις βγηκαν του ECCE..!!!!! του ecpe λεει μαλλον αυριο μεθαυριο..!! (??)
μας δουλευεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.

Black Adder

Νεοφερμένος

Η Black Adder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Και σ'εμένα τιποτα. Θα δοκιμάσω αυριο στις 9. Εχουν μια παράδοση με αυτη την ωρα Παρασκευη πρωή (ειδικά σε διακοπές) καλό βράδυ (αν μπορούμε):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
μη ρωτησετε πως πηρα το θαρρος! αλλα πηρα μολις τηλ την κυρια μου κ μου πε μολις βγηκαν του ECCE..!!!!! του ecpe λεει μαλλον αυριο μεθαυριο..!! (??)
:jumpy:!!!Really?και γιατι τοτε δεν τα δείχνει?Μονο οι καθηγήτριές μας μπορούν να τα δουν προς το παρον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
και ειναι καλο αυτο???
Τ να σου πω??Δεν ξέρω...Μάλλον δν τα έχουν δημοσιεύσει ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Και σ'εμένα τιποτα. Θα δοκιμάσω αυριο στις 9. Εχουν μια παράδοση με αυτη την ωρα Παρασκευη πρωή (ειδικά σε διακοπές) καλό βράδυ (αν μπορούμε):)
balck adder.. αν ειναι δοκιμασε ακομα μια φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μη ρωτησετε πως πηρα το θαρρος! αλλα πηρα μολις τηλ την κυρια μου κ μου πε μολις βγηκαν του ECCE..!!!!! του ecpe λεει μαλλον αυριο μεθαυριο..!! (??)
μακαρι να βγουνε αυριο μεθαυριο τ δικα μας..αν κ δυσκολο μου φαινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
:jumpy:!!!Really?και γιατι τοτε δεν τα δείχνει?Μονο οι καθηγήτριές μας μπορούν να τα δουν προς το παρον?
ναι! ηταν πολυ χαρουμενη γιατι περασαν 10 απ τα 12 παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
το ecpe δλδ αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα δεν εχουν βγει για τους φροντιστηριουχους..οτι σας εχω πει μέχρι τώρα είναι ακριβως οπως ισχύει..εσεις δεν έχετε προσβαση τωρα οτι σας έχω πει δεν είναι αναληθείες.
-----------------------------------------
Πιστευω ότι αυριο στις 10 11 ή στις 3 το μεσημέρι όλα τα χρονια έτσι βγαίνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ναι! ηταν πολυ χαρουμενη γιατι περασαν 10 απ τα 12 παιδια!
Το πήρες ρε θηρίο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Δε μπορώ να περιμένω ως το πρωί...!!Θα σκάσω...!!:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΕΣ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ναι! ηταν πολυ χαρουμενη γιατι περασαν 10 απ τα 12 παιδια!
σιγουρα?αυτη τα ειδε στο internet??μα και οι καθηγητες που ειναι εδω λενε οτι δεν βγαζει τπτ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα δεν εχουν βγει για τους φροντιστηριουχους..οτι σας εχω πει μέχρι τώρα είναι ακριβως οπως ισχύει..εσεις δεν έχετε προσβαση τωρα οτι σας έχω πει δεν είναι αναληθείες.
-----------------------------------------
Πιστευω ότι αυριο στις 10 11 ή στις 3 το μεσημέρι όλα τα χρονια έτσι βγαίνουν..

Εμεις με τους προσωπικους μας κωδικους ποτε μπορουμε να τα δουμε:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Adder

Νεοφερμένος

Η Black Adder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Το είδα ξανά. Τίποτα! :( Δέν ξέρω τι είδε η καθηγήτρια σου, George
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
πωωω δν μπορω αλλο...εχουμε μπερδεψει τα μπουδια μασ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Θα τα δείτε τα αποτελέσματα σας ατομικά μια με 2 μέρες αργότερα αλλά μπορεί φέτος να τα χουν ταυτόχρονα ειναι πιθανόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΘΑ ΣΚΑΣΩΩΩΩ
ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥ Η ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ!ΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top