Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
επειδή είναι δύσκολο να εξηγήσω πως λειτουργεί το σύστημα για τους φροντιστηριούχους, αυτό που μπορώ να πω είναι ότι επεξεργάζονται μόνο τα αποτελέσματα του ecce αυτή τη στιγμή. Θέλω να πιστεύω ότι μετά τις 12 θα ανοίξουν τη σελίδα να τα δούμε. Αν γίνει θα το μάθετε. Πάντως με το ecpe δε φαίνεται να έχουν ασχοληθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
η κα8ηγιτρια μου ειναι μελος του ΗΑU
τοτε αφου ειναι μελοσ της hau ειναι σιγουρο..αρα παιδια περιμανουμε με αγωνια αλλη μιση ωρα περιπου....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
το παιδι ειπε....ΟΛΩΝ !!! και ecpe δηλαδη! βρε λες?:jumpy:
μπορει να εννοουσε ολων απο αυτουσ που εδωσαν ecce
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μαλλον μου ειπε ειναι επιτηριτρια....ολα μαζι 8α βγουν μαλλον και ναι ηγ μετα τισ 12 η οταν ανοιξουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε Takhs εισαι σιγουρος για αυτο που λες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
επειδή είναι δύσκολο να εξηγήσω πως λειτουργεί το σύστημα για τους φροντιστηριούχους, αυτό που μπορώ να πω είναι ότι επεξεργάζονται μόνο τα αποτελέσματα του ecce αυτή τη στιγμή. Θέλω να πιστεύω ότι μετά τις 12 θα ανοίξουν τη σελίδα να τα δούμε. Αν γίνει θα το μάθετε. Πάντως με το ecpe δε φαίνεται να έχουν ασχοληθεί.
εσεις στο φροντηστηριο σας ειχατε και παιδια που εδιναν ecpe??? στον ορφεα ειναι στο finished πλεον ή ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ελπιζω.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μαλλον μου ειπε ειναι επιτηριτρια....ολα μαζι 8α βγουν μαλλον και ναι ηγ μετα τισ 12 η οταν ανοιξουν
ολα μαζι εννοεις ecce και ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takhs375

Νεοφερμένος

Ο Takhs375 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ναι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά ελάτε να τα πούμε στο μσν να μην φτάσουμε πάλι τις 500 και μας μαλώνουν..αν θέλετε κάντε με αντ LiLoOkOzz@hotmail.com να κάνουμε κοινή να τα πούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
μην πεσετε ολοι μαζι να τ δειτε τ αποτελεσμτα κ πεσει ο σερβερ....να περιμενετε,,ενασ ενασ με σειρα...εγω παντωσ θα με πρωτη...χαχαχαχα....!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ενα τεταρτο εμεινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ναι είχα. confirmed και finished είναι μόνο οι 13 του ecce. μπήκα και με κωδικούς μαθητών μου. για το ecce λέει not published yet, για το ecpe student not found.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Aς κοιτάξει μόνο ένας στην αρχή για να μην μπλοκάρει!!!!και μετά βούρρρρρρ ΟΛΟΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια λετε να τα δουμε σε ενα τεταρτο??...εχω πολυ αγχος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Ναι είχα. confirmed και finished είναι μόνο οι 13 του ecce. μπήκα και με κωδικούς μαθητών μου. για το ecce λέει not published yet, για το ecpe student not found.
του ecpe ειναι στο confirmed?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top