Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
λοιπον παιδια ακουστε..πηρα τν πρωτη φορα κ απαντησε ενας αντρας..τ ειπα τι ηθελα να μαθω κ μ ειπε περιμενε να σε συνδεσω με ενα αλλο τμημα.αφου με συνδεσε ακοθγα ηχογραφημενες οδηγιες για 5 λεπτα..μετα αρχισε να λεει παλι τ ιδια..για κατι sites..τπτ τ σπουδαιο. κ τ εκλεισα. μετα πηρα τηλ παλι κ μου μιλησε μια κοπελα κ αφου ειπα παλι τ ιδια μου ειπε πως τ διαγωνισματα φευγουν απο κει 6 εβδομαδες μετα τν μερα που δωσαμε κ πως πρεπει να εποικηνωνησω με τν ελληνοαμερικανικη ενωση τσ ελλαδας για να μαθω αυτο που θελω. τν ρωτησα αν αυτη εχει καμια ιδεα κ μου ειπε πως δυστηχως δν ξερει κατι αλλα αν μπορουσε να μαθει θα μου το ελεγε. καλα παιδια πολυ εξυπηρετικοι ανθρωποι ομως..καμια σχεση με αυτους που απαντανε εδω. αα κ στ τελος μου ευχηθηκε κ καλα αποτελεσματα! αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ααα παιδια μην ανησυχειτε! εχω δωρεαν χρονο ομιλιας προς εξωτερικο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
ααα παιδια μην ανησυχειτε! εχω δωρεαν χρονο ομιλιας προς εξωτερικο :P:P:P


Πάντως συγχαρητηρια για το θάρρος σου. Με λίγα λόγια θα τα περιμένουμε η αυτή η την άλλη εβδομάδα ΗΡΕΜΗΣΤΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
λοιπον παιδια ακουστε..πηρα τν πρωτη φορα κ απαντησε ενας αντρας..τ ειπα τι ηθελα να μαθω κ μ ειπε περιμενε να σε συνδεσω με ενα αλλο τμημα.αφου με συνδεσε ακοθγα ηχογραφημενες οδηγιες για 5 λεπτα..μετα αρχισε να λεει παλι τ ιδια..για κατι sites..τπτ τ σπουδαιο. κ τ εκλεισα. μετα πηρα τηλ παλι κ μου μιλησε μια κοπελα κ αφου ειπα παλι τ ιδια μου ειπε πως τ διαγωνισματα φευγουν απο κει 6 εβδομαδες μετα τν μερα που δωσαμε κ πως πρεπει να εποικηνωνησω με τν ελληνοαμερικανικη ενωση τσ ελλαδας για να μαθω αυτο που θελω. τν ρωτησα αν αυτη εχει καμια ιδεα κ μου ειπε πως δυστηχως δν ξερει κατι αλλα αν μπορουσε να μαθει θα μου το ελεγε. καλα παιδια πολυ εξυπηρετικοι ανθρωποι ομως..καμια σχεση με αυτους που απαντανε εδω. αα κ στ τελος μου ευχηθηκε κ καλα αποτελεσματα! αυτα..

γτ δν την ρωτησεσ το τηλ τησ ελληνοαμερικανικησ ενωσησ???'η το εχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πάντως συγχαρητηρια για το θάρρος σου. Με λίγα λόγια θα τα περιμένουμε η αυτή η την άλλη εβδομάδα ΗΡΕΜΗΣΤΕ
Οκ, ευχαριστούμε Γεωργία που πήρες!

:bye:παιδιά, βγαίνω τώρα... Από το μεσημέρι μέσα είμαι και αγωνιώ για το ECPE... Καληνύχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Groups Summary Draft Groups: 0 View Pending Groups: 0 View Students in Process: 0 View Confirmed Students: 0 View Finished Students: 47
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Groups Summary Draft Groups: 0 View Pending Groups: 0 View Students in Process: 0 View Confirmed Students: 0 View Finished Students: 47
Και αυτό σημείνει ότι θα βγουν σε.......;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
με λιγα λογια δεν μαθαμε τιποτα απο το αμερικα! παιδια αν δεν βγουν αυριο μετα να τα περιμενουμε το συντομοτερο την δευτερα 27.07...............αφου σαββατοκυριακα δεν παιζει να τα βγαλουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
σας εστειλα με copy paste απ τον Ορφεα, απλά να ηρεμησετε γιατι ακομα ειναι σε επιπεδο επεξεργασιας. Αυτα γραφει στην σελιδα και τα αποτελέσματα θα γινουν συντομα γνωστα. Καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
σας εστειλα με copy paste απ τον Ορφεα, απλά να ηρεμησετε γιατι ακομα ειναι σε επιπεδο επεξεργασιας. Αυτα γραφει στην σελιδα και τα αποτελέσματα θα γινουν συντομα γνωστα. Καλη επιτυχια!!!

Aυριο νομιζω δεν υπαρχει πιθανοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
κυριε con τι εννοειτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
σας εστειλα με copy paste απ τον Ορφεα, απλά να ηρεμησετε γιατι ακομα ειναι σε επιπεδο επεξεργασιας. Αυτα γραφει στην σελιδα και τα αποτελέσματα θα γινουν συντομα γνωστα. Καλη επιτυχια!!!
Α, οκ! Ευχαριστούμε! Είπα κι εγώ! Πάω τώρα!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
οταν λετε συντομα μπορει και αυριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Groups Summary Draft Groups: 0 View Pending Groups: 0 View Students in Process: 0 View Confirmed Students: 0 View Finished Students: 47
αα ωραια! το πιασα! αλλα με τι συχνοτητα μεταφερονται οι students στο finished..? πχ 10 students / hour ??? συνολικα ποσα παιδια εδωσαν ecpe φετος? αυτο που μας δειξατε αφορα στο ecce ή το ecpe? ή και τα 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
πιστευω πως ναι, καιγονται όλοι πόσο μάλλον και οι καθηγητές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Groups Summary Draft Groups: 0 View Pending Groups: 0 View Students in Process: 0 View Confirmed Students: 0 View Finished Students: 47
δηλαδη αφου λεει finished students 47 εχουμε ακομα...πως σου το εβγαλε αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
πιστευω πως ναι, καιγονται όλοι πόσο μάλλον και οι καθηγητές!!!!
δηλαδη κατα τη γνωμη σας αυριο θα ξερουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αυτά τα 47 παιδιά ήταν του φροντιστηρίου σας και εχουν βγάλει τα αποτελέσματα τους δηλαδή????Υπάρχει πιθανότητα να τα δουμε αύριο??Μπερδεύτηκα τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
στο συνολικο ειναι 9 ECCE φέτος λόγο αλλάγής του συτήματος των προφορικών τα παιδιά αποφάσισαν να δώσουν Νοέμμβριο για να δουν πως θα εξελιχθούν τα προφορικα που τελικα δεν ήταν και τα καλύτερα....πιστευω να μην βγαινω off topic
-----------------------------------------
ecpe εννούσα τον Νοέμβριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top