Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Lily δοκίμασε και πάρε της θεσσαλονικής που ειναι ανοιχτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Γιατί δεν ρωτάτε για ποιο σίγουρες πηγές;


εγω εστειλα email...αλλα δεν μου απανταν.... το πρωι μαλλον...ελπιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Μπορεί!!!Πάντως ρε παιδιά εμένα δεν μου φαίνεται λογικό να τα βγάλουν Αύγουστο!Με τίποτα για την ακρίβεια!Αφού εμένα μου το είπε ο άνθρωπος σήμερα!!ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ!
αληθεια? δεν ειχα δει αυτο το post σου! wow! και για τα δυο? που πηρς τηλ και σου το ειπε αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
εγω εστειλα email...αλλα δεν μου απανταν.... το πρωι μαλλον...ελπιζω:P


Τηλέφωνο πάρε.. e-mail δεν απαντάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
βρε παιδια στ university of michigan λεω να παρουμε τηλ. εκει τωρα ειναι πρωι. ξαναδινω τν αριθμο..001 734 764-1817.
Τώρα εκεί είναι ή 2 ή 3 το μεσημέρι.... Λέτε να έχουν κλείσει; Αχ, παιδιά, εγώ ντρέπομαι! Εδώ ελληνικά δεν μπορώ:P, θα μπορέσω αγγλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Τηλέφωνο πάρε.. e-mail δεν απαντάνε


ουτε στο τηλ απαντουν...βγαινει τηλεφωνητης και μιλαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
θα παρει κανεις τηλ?????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ειρήνη προσπάθησε. Κρεμόμαστε απο πάνω σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή είμαι καλή κοπέλα θα πάρω και στην Θεσσ/νική και όσο για αυτό που ρωτήσατε πήρα στο κέντρο που έχουν στην Αθήνα γιατί στο αλλο εξεταστικό με έβαζαν αναμονή γιατί είχαν πολλές γραμμές.ΠΑΙΡΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΤΩΡΑ ΤΗΛ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ειρήνη προσπάθησε. Κρεμόμαστε απο πάνω σου
Α, όχι, με τίποτα! Εδώ δεν έχω πάρει τη HAU ποτέ! Βρήκες τον πιο ντροπαλό άνθρωπο στον πλανήτη! Και άσε που όταν μου απευθύνονται στα αγγλικά, εγώ παγώνω, κολλάω και δεν καταλαβαίνω τι μου λένε, τι πρέπει να πω... Άσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};455324:
Τώρα εκεί είναι ή 2 ή 3 το μεσημέρι.... Λέτε να έχουν κλείσει; Αχ, παιδιά, εγώ ντρέπομαι! Εδώ ελληνικά δεν μπορώ:P, θα μπορέσω αγγλικά;
ει..μη κανετε χαζομαρες και παρετε το μισιγκαν!ελεος πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
LiLoOkOzz ποτε σου το ειπαν οτι σημερα τα ανεβαζουν??? ποιος το πε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Το κέντρο της Θεσσ/νικης έχει κλείσει..θα έπαιρνα ευχαρίστως στην Αμερικη αλλά θα με σκοτώσουν για τον λογαριασμό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
οκ λοιπον. αφου δν περνει κανεις περνω εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
LiLoOkOzz ποτε σου το ειπαν οτι σημερα τα ανεβαζουν??? ποιος το πε?


Ένας κυριούλης στα κεντρικα
και ναι παρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula_94

Νεοφερμένος

Η dimitroula_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
παιδια εχουμε νεα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
LiLoOkOzz ποτε σου το ειπαν οτι σημερα τα ανεβαζουν??? ποιος το πε?


Καλέεεε το μεσημέρι κατα τις 5 είχα πάρει και μου το είπε ο άνθρωπος που απαντούσε στα τηλεφωνήματα!!!!!!!Και με το που του λέω για τον Ορφέα μου λέει
-Ανεβάζουμε τα αποτελέσματα στο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παιδια προσπαθηστε ν δειτε τ αποτελεσματα σας. δειχνει οτι ο διακομιστης φορτωνει. μαλλον θ ειναι σε εξελιξη η αναρτιση των αποτελεσματων. τ συνολικα αποτελεσματα (που θα εχουμε προσβαση κ μεις) θα βγουν τελη ιουλιου-αρχες αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παιδιά! Στο Orfeas μου ξαναβγάζει τώρα Student not found. Δεν μου βγάζει πια error!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μπραβο γεωργια παρε! ΟΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top