Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Εγώ δεν σε πιστεύω για 4 λόγους.
1.Καθηγητής που μπήκε στο μεσημέρι μας είχε πει οτι είναι ανοιχτά εως τις 5 .
2.Πήρα εγω το μεσημέρι και μου είπαν οτι θα βγουν τα αποτελέσματα απο αύριο μέχρι τέλη Ιουλίου και σήμερα ανεβάζουν τα αποτελέσματα στον σέρβερ.
3.Αν ηταν να τα δημοσιεύσουν Αύγουστο δεν θα τα περνάγανε απο τώρα στην μνήμη του site.
4.Αν δούλευε εως τώρα το κέντρο του μίσιγκαν στην Θεσσ/νίκη θα είχε τελειώσει με τα αποτελέσματα και θα τα είχαν δημοσιεύσει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
τι γινεται..?εχουμε κανενα νεοτερο..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παντως παιδια τα αποτελεσματα μπορει να βγουν οποιαδηποτε ωρα...μπορει να το εχουν προγραμματισει για παραδειγμα ετσι το προγραμμα ωστε να ανοιγει το βραδυ...και αυτο εχει την λογικη να μην μπουν ολοι και πεσει ο σερβερ...δεν χρειζεται δηλαδη να αναιβαζει καποιος εκεινη την ωρα ή να βρισκεται εκει...αρκει να το εχει προγραμματισει ετσι...με αυτη την λογικη βεβαια μπορει και τωρα τα αποτελεσματα να ειναι ηδη αναιβασμενα!!!!!!

παντως δεν χρειαζεται να αγχωνεστε...μπειτε το βραδυ μια φρα πριν κοιμοιθητε και μετα αυριο παλι το πρωι...το αποτελεσμα δεν αλλαζει...

καλα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ακουσα μονο την τηλεφωνητριαπου ελεγε...τα γραφεια μας ειναι ανοιχτα απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ.....μετα το κλεισα....δεν ειχα ορεξη να μιλησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
μ ειπαν απλως αρχες αυγουστου κ για λοουερ κ για προφισενσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
λοιπον θα παρει κανεις τηλ ναι ή ου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ δεν σε πιστεύω για 3 λόγους.
1.Καθηγητής που μπήκε στο μεσημέρι μας είχε πει οτι είναι ανοιχτά εως τις 5 .
2.Πήρα εγω το μεσημέρι και μου είπαν οτι θα βγουν τα αποτελέσματα απο αύριο μέχρι τέλη Ιουλίου και σήμερα ανεβάζουν τα αποτελέσματα στον σέρβερ.
3.Αν ηταν να τα δημοσιεύσουν Αύγουστο δεν θα τα περνάγανε απο τώρα στην μνήμη του site.
4.Αν δούλευε εως τώρα το κέντρο του μίσιγκαν στην Θεσσ/νίκη θα είχε τελειώσει με τα αποτελέσματα και θα τα είχαν δημοσιεύσει κιόλας.
Είπες τέσσερις:P.
Συμφωνώ πάντως με τους 2 και 3. Για το 1 είπαμε ότι στη θεσ/νίκη είναι ανοιχτά μέχρι τις 20.00. Για το 4 πιστε'υω ότι "κουμάντο" στο ανέβασμα κάνει το παράρτημα στην Αθήνα, και όχι της Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Εγώ δεν σε πιστεύω για 4 λόγους.
1.Καθηγητής που μπήκε στο μεσημέρι μας είχε πει οτι είναι ανοιχτά εως τις 5 .
2.Πήρα εγω το μεσημέρι και μου είπαν οτι θα βγουν τα αποτελέσματα απο αύριο μέχρι τέλη Ιουλίου και σήμερα ανεβάζουν τα αποτελέσματα στον σέρβερ.
3.Αν ηταν να τα δημοσιεύσουν Αύγουστο δεν θα τα περνάγανε απο τώρα στην μνήμη του site.
4.Αν δούλευε εως τώρα το κέντρο του μίσιγκαν στην Θεσσ/νίκη θα είχε τελειώσει με τα αποτελέσματα και θα τα είχαν δημοσιεύσει κιόλας.
ελεος καλε ακομα δεν πιστευεις?! παρε τηλ και μονη σου να το ακουσεις! το λεει ο τηλεφωνητης...''..απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ..''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Τότε μας είπε λάθος ο CON??Οκ συγνώμη το παιδί που δεν το πίστεψα...Είμαι λίγο καχύποπτη.....Τότε κανονικά θα έχουν ανεβάσει κ άλλα άρα ακόμα πιο πιθανό αύριο να τα ξέρουμε τα results!!!Γιούπιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τωρα ειναι πολυ αργα να παρουμε τηλ...ειναι 22.10....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};455289:
Είπες τέσσερις:P.
Συμφωνώ πάντως με τους 2 και 3. Για το 1 είπαμε ότι στη θεσ/νίκη είναι ανοιχτά μέχρι τις 20.00. Για το 4 πιστε'υω ότι "κουμάντο" στο ανέβασμα κάνει το παράρτημα στην Αθήνα, και όχι της Θεσσαλονίκης.


Ρε σεις και το αλλ οτο παιδι τωρα πηρε στην θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ελεος καλε ακομα δεν πιστευεις?! παρε τηλ και μονη σου να το ακουσεις! το λεει ο τηλεφωνητης...''..απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ..''
Πάντως έπρεπε να το έχουν διορθώσει στο site, που λέει ακόμα μέχρι τις 20.00...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παντως του tasosple του ειπαν και για τα 2 αρχες αυγουστου και αυτο δεν ειναι ευχαριστο....τεσπα! τα λεμε το πρωι με περισσοτερα ''ακουσματα'' απο τη hau! καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Όποιος μπορει ας πάρει τηλ της θεσσαλονικης και να ρωτησει

:

Θεσσαλονίκη
Φράγκων 14, 54626 Θεσσαλονίκη
Tηλ.: 2310557600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μαλλον τους βαλανε να δουλευουν υπερορια....για να ειναι ετοιμα αυριο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γιατί δεν ρωτάτε για ποιο σίγουρες πηγές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μπορεί!!!Πάντως ρε παιδιά εμένα δεν μου φαίνεται λογικό να τα βγάλουν Αύγουστο!Με τίποτα για την ακρίβεια!Αφού εμένα μου το είπε ο άνθρωπος σήμερα!!ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
βρε παιδια στ university of michigan λεω να παρουμε τηλ. εκει τωρα ειναι πρωι. ξαναδινω τν αριθμο..001 734 764-1817.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ρε σεις και το αλλ οτο παιδι τωρα πηρε στην θεσσαλονικη
Δεν είπα ότι δεν πιστεύω αυτά που είπαν. Απλά δεν πολυπιστεύω αυτά που λέει η HAU, είτε είναι Αθήνα, είτε Θεσσαλονίκη. Ελπίζω για όσο το δυνατό νωρίτερα, αλλά κρατάω και μια πισινή για αρχές Αυγούστου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top