Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παρτε ενας τηλεφωνο να δειτε μονο αν θα το σηκωσουν! αν οχι η open minded ειναι για πολλα χαστουκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
πφφ καλα..παιδια παρτε καποιος τηλ. τωρα εκει τι ωρα ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
πηρα στην ελληνοαμερικανικη ενωση θεσσαλονικης κ μ ειπε αρχες αυγουστου ολα. δηλ. κ λοουερ κ προφισενσι


Δεν στέκει αυτό που λες. Διότι είναι κλειστή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ρε παιδια sorry!δεν το ειπα εγω!!!Ο αδερφος μου μπαινει στο λογαριασμο μου και ψαχνει διάφορα!!Εξάλλου και εγώ όπως όλοι σας δεν ξέρω και πολλά......ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ!!!
Είπα κι εγώ! Η Open-minded να γράψει το "είπαν" με "η"; Λίγο δύσκολο!
Εντάξει, δεν πειράζει, αλλά άλλη φορά να τον προσέχεις τον αδερφό σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε παιδια sorry!δεν το ειπα εγω!!!Ο αδερφος μου μπαινει στο λογαριασμο μου και ψαχνει διάφορα!!Εξάλλου και εγώ όπως όλοι σας δεν ξέρω και πολλά......ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ!!!
καλα καλα...σε πιστεψα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Δεν στέκει αυτό που λες. Διότι είναι κλειστή

κ συ που τ ξερεις οτι ειναι κλειστη? ξερεις περισσοτερα για μενα απ οτι εγω. κανεις κ τν εξυπνο...

2310557600 ειναι τ τηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
παρτε ενας τηλεφωνο να δειτε μονο αν θα το σηκωσουν! αν οχι η open minded ειναι για πολλα χαστουκια...
Θα σε παρακαλουσα george να μην εισαι τοσο ευέξαπτος,εφόσον έχω ήδη ξεκαθαρίσει την θέση μου!!!Άλλωστε νομίζω ότι ξέρετε πώς είναι τα μικρότερα αδέρφια...!(το ελπίζω τουλάχιστον!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
καλα καλα...σε πιστεψα....
ελα βρε μην τν φας τν κοπελα..μην εισαι τοσο καχυποπτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
κ συ που τ ξερεις οτι ειναι κλειστη? ξερεις περισσοτερα για μενα απ οτι εγω. κανεις κ τν εξυπνο...

2310557600 ειναι τ τηλ


Η HAU και της θεσσαλονίκης αλλά και της Αθήνας κλείνει στις 17:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosple

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tasosple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
παρε ρε ν δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Θα σε παρακαλουσα george να μην εισαι τοσο ευέξαπτος,εφόσον έχω ήδη ξεκαθαρίσει την θέση μου!!!Άλλωστε νομίζω ότι ξέρετε πώς είναι τα μικρότερα αδέρφια...!(το ελπίζω τουλάχιστον!)
+1:D:no1:
Αλλά ας σταματήσουμε τα off-topic, γιατί δεν μας βλέπω καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Πριν περίπου 20 χρόνια η Ελληνοαμερικανική Ένωση ξεκίνησε στη Θεσσαλονίκη τη συστηματική προσφορά μαθημάτων Μεθοδολογίας για τους καθηγητές Αγγλικής γλώσσας. Δέκα χρόνια αργότερα, ιδρύθηκε το Γραφείο Βορείου Ελλάδας με σκοπό να προσφέρει μια ευρύτερη γκάμα πρωτοπόρων υπηρεσιών και ακαδημαϊκών προγραμμάτων τα οποία

  • ανταποκρίνονται στις ανάγκες των καθηγητών, υποψήφιων, μαθητών, και εργαζόμενων στη Βόρεια Ελλάδα
  • εφαρμόζουν σύγχρονες θεωρίες στη διδακτική
  • αξιοποιούν τις δυνατότητες της τεχνολογίας για να βελτιώσουν την μάθηση
Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, στην οδό Φράγκων 14 στον 2ο όροφο, λειτουργούν από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00–20:00. Περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα και μάθετε περισσότερα για τις εξετάσεις, τα εκπαιδευτικά προγράμματα και τις πολιτιστικές δραστηριότητες που οργανώνονται από το Γραφείο Βορείου Ελλάδας.


Θεσσαλονίκη
Φράγκων 14, 54626 Θεσσαλονίκη
Tηλ.: 2310557600
-----------------------------------------
Δεν βλέπω να λέει πουθενα για τις 21:00 ή τις 22:00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
sorry τοτε οπεν μαιντεντ...γενικα ατες τις στιγμες εχω νευρακια κ ξεσπαω σε οποιον βρω! ειναι μεχρι να βγουντα αποτελεσματα! tasosple αληθεια λες ή παιζεις με τα νευρα μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
αληθεια λεω γαμωτο


Eγώ απλώς σου είπα τι γνωρίζω επι αυτού. Αν κανενας αλλος δοκιμάσει και ειναι αλήθεια οκ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
οντως ειναι ανοιχτα μεχρι τις 10 πηρα τηλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πρώτον δεν είδα πουθενά να λεεί αυτο που σου ειπα, εγώ απλός πληροφορίες έβαλα δεν σου "την έπεσα" ( οχι με τον ερωτικό τρόπο ) όπως αντίθετα εσύ . + Δεν βρύζουμε :)Εκτός αν θες lock.
Αντρέα, εάν θες να δεις αν όντως είναι ανοιχτά, σε παρακαλώ, πάρε τηλέφωνο, γιατί η κατάσταση έχει ψιλοξεφύγει...
Από εδώ και πέρα μόνο ότι νεότερο. (που, λόγω ώρας, δεν νομίζω να υπάρξει.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
οντως ειναι ανοιχτα μεχρι τις 10 πηρα τηλ...


Α δεν κρατάνε το ωράριο τους;:PΚαι τι σου είπαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
sorry τοτε οπεν μαιντεντ...γενικα ατες τις στιγμες εχω νευρακια κ ξεσπαω σε οποιον βρω! ειναι μεχρι να βγουντα αποτελεσματα! tasosple αληθεια λες ή παιζεις με τα νευρα μας?
οκ!!!Δεν πειράζει...Σε καταλαβαίνω όσο να'ναι!!!:iagree:Αλλά μην ξεχνάς πως οτι ειναι να γινει θα γινει και αυτό δε το αλλάζει τίποτα!!!:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
οντως ειναι ανοιχτα μεχρι τις 10 πηρα τηλ...
Μίλησες, ή απλά περίμενες να δεις αν θα το σηκώσουν; Αν μίλησες, τι σου είπαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top